برگزیده های پرشین تولز

BenQ Dc2410

jamedat81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا نظرتون در مورد این BenQ Dc2410 چيه؟
نسبت به دوربينهاي هم رده خودش بهتر نيست؟مخصوصا اينكه 1X هم اپتيكال زوم داره!!!اينجا هم يه چيزايي راجع بهش هست.
كلا تو اين رده دوربين مناسب چي سراغ دارين؟

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
دوربين هاي Benq ، دوربين هاي خوبي نيستند ، من Canon, Sony , Fuji رو پيشنهاد ميكنم . مدلش هم بسته به بودجه ات تعيين ميشه ...

اين زوم 1x اش منو كشته !!!

jamedat81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا من خودمم Canon, Sony , Fuji ترجيح مي دم ولي بسته به قيمتش خوب...اين دوربين 120 تومنه تو بازار شما يه مدل از دوربيناي Canon, Sony , Fuji بگو كه زير 200 تومن باشه!!!
من خواستم كه با دوربينهاي هم رده خودش مقايسه بشه!!!

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
دوست خوبم این اقایون از شکم ی هی میگن سونی و کانن و المپوس و نیکون .ولی من بهت میگم دوربین دیجیتال رو برای مصرفت باید بخری باید ببینی چی کار میخوای بکنی باش میخوای تو روز عکس بگیری باش از خانواده عکس بگیری تو روز یا تو شب برا عروسی یا بیشتر تو خونه و اداره یا یه دوربین میخوای که باش از گلها عکس بگیری و طبیعت ایا دوست داری زومش زیاد باشه و از این زوم برا عکس گرفتن از حیوانات میخوای استفاده کنی و ..............
باید ببینی چقدر پول برا این کار داری اگه بین 70 تا 100 هزار تومنه بنکیو و مرکوری و کریتیو مدلهای .مدلهاشون به ترتیب dc3410.deluxe classic cam 2.1 or 3.1.pc-cam of 600 up 850اینا مدلهای خوبین تو این قیمت به 100 بالا هم تا 150 همین مدلهای کرتیو و بنکیو و مرکوری و اسناپ شات خوبه اما به بالا باید بری تو مایه های کانن و سونی و ....
چون کار نادرستیه ایهمه پول بدی مثلا مرکوری بخری یا بنکیو و ..... .خوب یه توصیه دیگه.باید تو وب خوب در مورد هر دوربینی بخونی و بگردی و بهترین مدل رو پیدا کنی الکیم نیست که یهو بپری بری یه دوربین بخری.برای مثال یه دوربین مرکوری سایبر پینکس 330مدل جدیدی از ساخته های مرکوری اما امکاناتش از اون مدلهاییی که در بالا برا مرکوری گفتم از هرنظر پایین تره پس قبل خرید خوب مطالعه کن . البته یادت باشه در هنگام خرید با فروشنده شرط کنی که اگه دوربین رو نخواستی به هر دلیلی تا 48 ساعت بعد بتونی برش گردونی و این خیلی حائز اهمیته .
من همیشه سر میزنم سئوالی داشتی بگو

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اصولا اگر از روي شكم بود كه اين شركتها حرف اول رو در توليد دوربين نميزدند.
حرف بعد اينكه, شما دوربين رو نميري بخري براي عروسي يا براي استفاده ي 1 شبه ! ميخواي تا يك مدتي باحاش كار كني.

موفق باشيد :)

jamedat81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اتفاقا يه مختصر مقايسه اي كردم...مي خواستم مطمئن بشم...حالا شما فكر مي كنيد با توجه به امكانات و البته قيمت بنكيويي كه گفتم مناسب ترين نيست؟

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
دوست گلم به سقف پولت نگاه کن ببین چه مدلهایی میتونی تو این رنج بخری دوربینهای شرکتهای مرکوری و بنکیو و کتیو مدلهایی که تو مایه های 120 هزار تومانند رو ببین مدلاشون رو از مغازه دارها بگیر و سپس تو اینترنت یه سرچی بکن ببین در موردشون چی نوشتن چقدر امتیاز دادن و چه عکسهایی براش گذاشتن ایا این همون کیفیتی که میخواهی یا نه . توجه کن که تمام امکاناتشون رو بررسی کنی و بهترین رو برگزین این برترین کاره و در نظر داشته باش نمیخواهی با دوربینت کشتی بگیری میخوای برات عکس خوب بندازه برای چاپ با پرینتر و یا لابراتوارهای بیرون.

در ضمن دوست خوبم شما که میگی یهشب عروسی نه من منظورم این نبود منظور این بود که طرف کارش اینه یعنی از مراسم عروسی عکس میگیره من با شما دوستم و بابامم مالک شرکتهای چینی نیست نه میخوام به بروبچ بگم که همه دوربینهای خوب کانن و سونی و نیکون و المپوس نیست میتونی با یه پول کم یه دوربین خوب بخری که بلعکس حرف شما اصلا" هم اسباب بازی نباشه من دوست دارم از اطلاعات شما استفاده کنم میخوام یه مقایسه بین دورین شما و دوربین خودم که مرکوری بندازم باشه چندتا عکس خوب اماده کن .

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از phoyo_live :
دوست خوبم این اقایون از شکم ی هی میگن سونی و کانن و المپوس و نیکون .ولی من بهت میگم دوربین دیجیتال رو برای مصرفت باید بخری باید ببینی چی کار میخوای بکنی باش میخوای تو روز عکس بگیری باش از خانواده عکس بگیری تو روز یا تو شب برا عروسی یا بیشتر تو خونه و اداره یا یه دوربین میخوای که باش از گلها عکس بگیری و طبیعت ایا دوست داری زومش زیاد باشه و از این زوم برا عکس گرفتن از حیوانات میخوای استفاده کنی و ..............

دوست عزيز ، ممنون كه مارو با حرف زدن از شكم ! آشنا كردي ...
اگر دوربين فقط محدود به عكاسي در روز يا تو خونه و ... باشه كه در حد يك وب كم بيشتر نيست ! يك دوربين ديجيتال معمول (نه عالي!) بايد در هر شرايطي عكس خوب بگيره . براي مثال دوربين هاي رده 2 سوني، كنون، نيكون و اليمپوس در تمامي شرايط بالا عكس هاي عالي ميگيرند. نمونه هم نياز داشتي بگو ارسال كنم ...

حالا براي دستگرمي يه دوربين براي عكاسي از نامزدي معرفي كن كه عجيب نياز دارم :p

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
حالا براي دستگرمي يه دوربين براي عكاسي از نامزدي معرفي كن كه عجيب نياز دارم :p[/QUOTE]

واقعا جالبه فقط همون چيزي كه تو دستته رو ميبيني و نه غير از اون رو ديگه بات بحث نميكنم چون اصلا سودي نداره متاسفم كه فقط مسخره ميكني شايد بايد شبا بيشتر به حرفهاي روزي كه گذشت فكر كني و با اين حال دوستت دارم

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
فويو جان ، من فقط محدودم به چيزي كه دارم يا شما ؟ شمايي كه داري روي يك دوربين تك منظوره و ابتدايي تاكيد ميكني . من كه از اول چند مارك متفاوت رو گفتم، هر كدام از توليدكنندگان مذكور در بيش از 10 كلاس دوربين توليد مي كنند ، از مدلهاي ارزان گرفته تا مدلهاي حرفه اي و گران قيمت . ولي مدلهاي ابتدايي شون هم از امكانات و پشتيباني بهتري برخوردارند تا دوربيني كه شما روش تاكيد كردي ...
جمله آخر نوشته قبليم هم فقط براي اين بود كه متوجه بشي شرايطي كه معرفي كردي درست نيست ! همين و بس ! اگر ناراحتت كردم ، عذرخواهي ميكنم...

jamedat81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا يه چيز مشخصيه كه كنون و فوجي و نيكون و ... از بنكيو و كريتيوو و مركوري بهترند...رو اين مسئله كه شكي نيست!!!
ولي من همون اولش اگه برين نگاه كنين پرسيدم دوربيناي تو اين رده با اين قيمت!!!
به هر حال مرسي.

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آره واقعا يه بحث درباره دوربين هاي ارزون تر هم لازم بود اينجا (هنوزم هست!)

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
دوست خوبم كه در ابتدا سئوال كردي منم به شما گفتم در اون رده و در بين شركتهاي چيني چيز خوبيه بسته به كار شما داره فقط بازم تاكييد ميكنم قبل از خريد مطالبي رو كه در مورد اين دوربين در اينترنت نوشتن رو خوب مطالعه كن و اون رو با دوربينهاي ديگه شركت بنكيو بسنج و مزيتهاش رو نسبت دوربينهاي ديگه مشخص كن . و حالا توصيه من دوست خوب و گلم من بهت مدل 3410 رو ژيشنهاد ميكنم كه1و2مگا پيكسله و شارژر داره كه باقي مدلهاي بنكيو اين طور كه پرسيدم ندارن و البته تو سايتهاي اينترنتيم بهش 4.5 ستاره دادن من خودم ميخواستم اين مدل رو بگيرم اما منصرف شدم چون با بودجم نميخورد قيمتش 90000تومان است چيزه خوبيه من توصيه ميكنم ممنونتم و در اخر در كل بنكيو چيز بدي نيست مركوري و كرتيوم خوبه ميتوني رو من حسابكني رو ايميلم سئوال داشتي بگو

jamedat81

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به هر حال ممنون از همتون مخصوصا تو فویوی عزیز!!!
راهنماییات به دردم خورد.

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
به نقل از jamedat81 :
به هر حال ممنون از همتون مخصوصا تو فویوی عزیز!!!
راهنماییات به دردم خورد.

خواهش دارم دوست گلم من در خدمتتم با يه سري از دوستان مثل اقا اطا و غير قرار هست يه تاپيك مرجع بسازيم و دوربينهايي رو كه داريم رو توش معرفي كنيم و مزايا و معايبشون رو بگيم به اميد خدا انشا الله امروز و فردا من اولين مقاله رو ميدم تا بعد ببينم چي ميشه منتظرم باشيد انشا الله به كمك تمام برو بچ اين گروه يه كاري بكنيم كارستون كه هركي هر مدلي رو تو اينترنت سرچ كرد راه اول و اخرش اينجا باشه يا علي بگيد

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از phoyo_live :
خواهش دارم دوست گلم من در خدمتتم با يه سري از دوستان مثل اقا اطا و غير قرار هست يه تاپيك مرجع بسازيم و دوربينهايي رو كه داريم رو توش معرفي كنيم و مزايا و معايبشون رو بگيم به اميد خدا انشا الله امروز و فردا من اولين مقاله رو ميدم تا بعد ببينم چي ميشه منتظرم باشيد انشا الله به كمك تمام برو بچ اين گروه يه كاري بكنيم كارستون كه هركي هر مدلي رو تو اينترنت سرچ كرد راه اول و اخرش اينجا باشه يا علي بگيد

خيلي خوبه. موفق باشين

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
به نقل از buf :
خيلي خوبه. موفق باشين

بوف عزیز امید دارم که به من و عطا جان کمک کنی تو این راه در ضمن من یه سئوال دارم شما چه نوع شارژری رو پیشنهاد میدی برا باطری های نیم قلمی نیکدیمی به نظر شما پاناسونیکش با 4500 تومان قیمت خوبه ایا؟؟؟

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خوشحال ميشم اگه كمكي ازم بربياد.

در مورد باتري پاناسونيك فكر مي كنم خوبه ولي شخصا مقايسه نكردم كه بتونم جواب دقيق بدم.

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
فويو جان ، شارژري رو بخر كه قدر خروجي بيشتري داشته باشه ، اگر روي جعبه اش يا خود شارژر رو ببيني قدرتش مشخص شده . به طور مثال نوشته :
Output : 6V DC 1.5mA

بالا