برگزیده های پرشین تولز

BioDisc

sh_sepehr

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
ميخواستم ببينم كسي ايينجا در مورد BioDisc اطلاعاتي داره ؟!! البته من خودم در مورش يه مقداري مطالعه كردم و البته از نزديك هم امتحان كردم و جواب هم داد دليكن من هميشه به چشمام اطمينان نميكنم !!! يه جورايي احساس ميكنم دكان بقالي واسه يه عده واسه همينم دنباله يه رديه رديف ميگردم واسش 1!! چيزي كه كل بخوابونه !!! كسي چيزي داره ؟!!!
اين سايت رسميشه :
http://www.biodisc-energy.com/
تو اين وبلاگ هم فارسيش توضيح داده براي كساني كه ميخوان اطلاعات داشته باشن :
http://www.bio-disc.blogfa.com/
من حتي چيزي با چشمام هم ببينم ولي تا از نظر علمي واسم ثابت نشه باور نميكنم !!! حتي اگه ... !!

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خیلی جالبه ممنونم.

حیف الان Babylonم اکسپایر شده. بوکمارک کردم بعدن بخونم. خیلی جالب بننظر میرسه

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چی هس حالا؟

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
تا اونجا که فهمیدم یجورایی جوون نگهت میداره

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
خدا بکم این quesst رو چی کار کنه:blush:

چند میخوان بهت بفروشن ؟؟؟400 یا 300 یا 500؟؟؟

راستی هنوز کردنبند chi رو بهت پیشنهاد نکردن؟؟؟:happy:

sh_sepehr

Registered User
لایک‌ها
0
اول خدمت دوستاني كه از سايتش چيزي دستگرشون نشده يه توضيح اجمالي بدم كه چي ميكنه :
اين دستگاه تقريباً شكل يه نعلبكي هست كه يه دايره در مركز و شش دايره دور اون هست كه با خط به هم متصلند !! همونطور كه در عكس ملاحظه ميكنيد . وليكن يه مختصر توضيحي كه سازندش ميگه :
برقراری تعادل میان انرژی های متضاد طبیعی (Yin & Yang)
و تجدید انرژی حیات (Chi Life Force)
ü انتقال انرژی طبیعی به آب و مایعات
ü بهبود خارق العاده التهابات و دردها
ü کمک به بهبود کیفیت خواب
ü دفع بهتر سموم و مواد زائد سلول هاژ
ü تقویت سیستم ایمنی بدن
ü کاهش سطح استرس
ü افزایش جذب مواد مغزی در بدن
ü بهبود طعم مواد خوراکی و نوشیدنی ها
ü بهبود عملکرد اکسیژن رسانی خون
ü افزایش ادراک ذهنی
حالا ميگم خداييش راستش بگيم يكي از رفيقامون خريد و ما هم امتحانش كرديم !! البته اول به مسخره !! ولي بعد ديدم راستكي داره كار ميكنه !! مثلاً من و 4 نفر ديگه از دوستامون جمع شديم و يكيمون نشست وسط !! اول هرچي سعي كرديم بلندش كنيم نشد !!! ولي بعد از اينكه آب اون زديم به سرو صورتو دستامون بدون هيچ فشاري از زمين بلندش كرديم !! يا مثلاً يكي ديگه از دوستامون شبا خيلي خر پف ميكرد !! از آبش گذاشتيم بالا سرش و ديگه خر خر نكرد !!! حالا كاري نداريم !! ولي ميگم من تا از نظر علمي بهم ثابت نشه باور نميكنم !! حتي اگه باهاش زندگي كنم !! FrankenStein جان اگه اطلاعاتي داري يه آمار بده !! قيمت كه بهم خيلي بيشتر از اين حرفا دادن !!! رو پايه هاي 650 تومان بود !! ولي اگه آمار بدي ممنونت ميشم !!! اگه راسته بگو اگر هم غلطه بازم چرا ؟؟!!! اين شركت كوئيست اصلاً چي هست ؟!! ممنون ميشم !!!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اول خدمت دوستاني كه از سايتش چيزي دستگرشون نشده يه توضيح اجمالي بدم كه چي ميكنه :
اين دستگاه تقريباً شكل يه نعلبكي هست كه يه دايره در مركز و شش دايره دور اون هست كه با خط به هم متصلند !! همونطور كه در عكس ملاحظه ميكنيد . وليكن يه مختصر توضيحي كه سازندش ميگه :
برقراری تعادل میان انرژی های متضاد طبیعی (Yin & Yang)
و تجدید انرژی حیات (Chi Life Force)
ü انتقال انرژی طبیعی به آب و مایعات
ü بهبود خارق العاده التهابات و دردها
ü کمک به بهبود کیفیت خواب
ü دفع بهتر سموم و مواد زائد سلول هاژ
ü تقویت سیستم ایمنی بدن
ü کاهش سطح استرس
ü افزایش جذب مواد مغزی در بدن
ü بهبود طعم مواد خوراکی و نوشیدنی ها
ü بهبود عملکرد اکسیژن رسانی خون
ü افزایش ادراک ذهنی
حالا ميگم خداييش راستش بگيم يكي از رفيقامون خريد و ما هم امتحانش كرديم !! البته اول به مسخره !! ولي بعد ديدم راستكي داره كار ميكنه !! مثلاً من و 4 نفر ديگه از دوستامون جمع شديم و يكيمون نشست وسط !! اول هرچي سعي كرديم بلندش كنيم نشد !!! ولي بعد از اينكه آب اون زديم به سرو صورتو دستامون بدون هيچ فشاري از زمين بلندش كرديم !! يا مثلاً يكي ديگه از دوستامون شبا خيلي خر پف ميكرد !! از آبش گذاشتيم بالا سرش و ديگه خر خر نكرد !!! حالا كاري نداريم !! ولي ميگم من تا از نظر علمي بهم ثابت نشه باور نميكنم !! حتي اگه باهاش زندگي كنم !! FrankenStein جان اگه اطلاعاتي داري يه آمار بده !! قيمت كه بهم خيلي بيشتر از اين حرفا دادن !!! رو پايه هاي 650 تومان بود !! ولي اگه آمار بدي ممنونت ميشم !!! اگه راسته بگو اگر هم غلطه بازم چرا ؟؟!!! اين شركت كوئيست اصلاً چي هست ؟!! ممنون ميشم !!!

برادر خواستی هر چندتا من بهت میدم به قیمت 450-500 کردنبند chi هم بخوای دارم ولی اون کم هست فقط همین رو میکم

خواستی اثرش رو به کسی نشون بدی رو دود سیگار و چایی و ودکا نشون بده که از همه بهتر نشون میده

راستی رو لیمو ترش هم میتونی نشون بدی:blush:

موفق باشی:)

sh_sepehr

Registered User
لایک‌ها
0
من نميخواستم بخرم !! خواستم اول در موردش بدونم بعد واسه خودم بخزم !!! اين كوئيست كه گفتي نمايندشه ؟!!
بعداً جه جوري ميتونم رو اون چيزايي كه گفتي امتحانش كنم ؟!!

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
بیایین این برنامه رو از این سایت دانلود کنید بعد هر شب به مدت 20 دقیقه با یه هدفن با صدای کیفیت بالا از این هدفن آشغالی ها نه گوش بدید

طبق گفته سایت دوای هر دردیه

مثلا بی خوابی مشکل حافظه حتی به ترک سیگار هم کمک میکنه خلاصه همچی ماساژور مغزه

من که جرات نکردم استفاده کنم ولی داییم داره استفاده میکنه و میگه خیلی عالیه ولی من بازم جرات نکردم همون کتاب خوندن بهتره

اینم لینک :

http://www.bwgen.com/download.htm

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من گوش میدم. خودمو هیپنوتیز میکنم. البته ماتم میبره ولی میگن هیپنوتیزم همینه

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
میگم برو از مدیر بخش علم و دانش جناب سیمور خواهش کن اینو انتقال بدن اونجا شاید معلوم شد این دو تا چیه اینجا فکر کنم همین دیگه تهش باشه :lol::blink:

javid21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نميخواستم بخرم !! خواستم اول در موردش بدونم بعد واسه خودم بخزم !!! اين كوئيست كه گفتي نمايندشه ؟!!
بعداً جه جوري ميتونم رو اون چيزايي كه گفتي امتحانش كنم ؟!!

من 3 تا دارم تازه از کمپانی تحویل گرفتم.هرکی میخواد من میفروشم.:)خودم خریدم 500 واسه خرید با هم کنار میایم.

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
من 3 تا دارم تازه از کمپانی تحویل گرفتم.هرکی میخواد من میفروشم.:)خودم خریدم 500 واسه خرید با هم کنار میایم.

200 بده با دو تا بلیط اتوبوس :D
میدی؟ :blink:

بالا