آژانس هواپیمایی

bittorrent

شروع موضوع توسط kianick ‏28 دسامبر 2007 در انجمن نرم افزارهای اینترنتی

1. kianick

kianick کاربر تازه وارد

من امروز bittorrent رو نصب کردم ، چند تا سوال برام پیش اومد ، فقط من بااین برنامه اصلا آشنایی ندارم ، خواهشا واضح توضیح بدید

اول اینکه این برنامه تنظیمات خاصی نداره؟ مثلا ایمیول یادمه کلی تنظیمات پیچیده داشت و باید یه سری سرورو انتخاب میکردم ...
    تو speed guide ، من 256 رو انتخاب می کنم ، بعد به جای اینکه بنویسه 32kB/S می نویسه 22 ، چرا؟
    الان من یه لینکو دارم دانلود میکنم ، با سرعت 20 ،اما حالت عادی سرعت دانلودم 29 اینطوراس ، چرا؟
    زیر seeds وقتی دو تا عددن که یکیشون زیر پرانتزه یعنی چی ؟ همینطور واسه peers ؟
    بین مثلا دو تا لینک تورنت ، اونی که گفته میشه "بهتره" نسبت به بقیه چه ویژگیهایی داره؟

2. ciamac

ciamac Registered User

سلام
    من بیشتر با µTorrent کار میکنم چون خیلی ساده تره و کار باهاش راحت تره!
    وقتی میگن یه تورنت بهتره یعنی seeder ها و downloader هاش بیشتره که مشابه همون source میشه در emule ... این قضیه ی سالم بودن تورنت ها رو در اکثر سایتها با یه مستطیل سبز نشون میدن...
    اون عددی که کنار پرانتزه تعداد کل peers یا seeders هستش و اون عددی که توی پرانتز نوشته تعدادی هست که تونسته بهشون متصل (connect) شه!
    سرعت آپلود رو تا میتونید کم کنید و محدود کنید! من با µTorrent سرعت آپلود رو روی 6 میذارم چون اگر ازین کمتر بشه سرعت دانلود هم خود به خود محدود میشه!

avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی