برگزیده های پرشین تولز

Bricked Dell Axim x51v

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب همان طور که می بینید ، یکی از دوستان ، با ریختن رام جس جم روی دستگاه ، اون رو بریک کرده. دستگاه بدون پاور خارجی اصلا روشن نمی شه و با برق شارژر هم ، تنها در صورتی که کلید پاور رو بگیرید و ریست رو بزنید ( هارد ریست کنید ) صفحه ای که اتچ کردم ظاهر می شه ، و البته با فشردن هر کلیدی باز به اغما می ره.
دستگاه رو وقتی به پی سی وصل می کنم ، در هیچ حالتی اکتیو سینک نمی شناستش و اصلا بر پی سی ظاهر نمی شه
http://i32.tinypic.com/2hwj9z.jpg
حدس خودم این هست که بوت لودر دستگاه کاملا ً نابود نشده. از اکسیم سایت یک چیز هایی در اوردم . رام ویندوز موبایل 6 رو هم از این جا گرفتم. ولی وقتی طبق دستور عمل سایت اکسیم ، سعی دارم که با اس دی کارت ، دستگاه رو آپگرید کنم ، اصلا اتفاقی نمی افته .یعنی به بوتلودر نمی ره ( ترکیب وای فای و پاور و ریست رو می گیرم ، ولی اتفاقی نمی افته فقط وقتی وای فای رو ول می کنم ، صفحه اولی دوباره ظاهر می شه )

دوستان اگر نظری دارند و کمکی می توانند بکنند خوشحال می شنوم بشنوم
موفق باشید

فایل های ضمیمه

• DC080226002.jpg
    DC080226002.jpg
    303.7 KB · نمایش ها: 12

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام دانیال جان

برادر یه رم اصلی از گوشی رو با خود گوشی برام بفرست درستش کنم

البته زحمتش با محسن گفته که بهت بکم خودش نمیتونه فارسی تایپ کنه

_ni

Registered User
لایک‌ها
42
سلام

بله. اين آقا محسن كارش شديدا درسته!

(محسن جان گفته بودي مشتري بيارم پورسانت يادت نميره... ممنون ميشم:cool:) نه ولي خدائيش خوب كار ميكنه...
ايشالا مشكل شما رو هم ميتونن حل كنن.

نيما

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
شرمنده از دوستان خودم
دستگاه رو همون شب درست کردم ، مشکل من در این نکته بود که کلید های بوت لودر رو به اندازه کافی نگه نمی داشتم. یعنی می بایست که این قدر نگه می داشتم تا بره به بوت لودر به مدد یو تیوب و ویدیویی که یکی از بچه های ایکس دی ای دِو درست کرده بود ردیف شد و الان دست صاحب ش هست
:D

بالا