آژانس هواپیمایی
pop up

Bricked Dell Axim x51v

شروع موضوع توسط king_dani ‏26 فوریه 2008 در انجمن Windows Mobile

1. king_dani

king_dani مدیر بازنشسته

خوب همان طور که می بینید ، یکی از دوستان ، با ریختن رام جس جم روی دستگاه ، اون رو بریک کرده. دستگاه بدون پاور خارجی اصلا روشن نمی شه و با برق شارژر هم ، تنها در صورتی که کلید پاور رو بگیرید و ریست رو بزنید ( هارد ریست کنید ) صفحه ای که اتچ کردم ظاهر می شه ، و البته با فشردن هر کلیدی باز به اغما می ره.
    دستگاه رو وقتی به پی سی وصل می کنم ، در هیچ حالتی اکتیو سینک نمی شناستش و اصلا بر پی سی ظاهر نمی شه
    http://i32.tinypic.com/2hwj9z.jpg
    حدس خودم این هست که بوت لودر دستگاه کاملا ً نابود نشده. از اکسیم سایت یک چیز هایی در اوردم . رام ویندوز موبایل 6 رو هم از این جا گرفتم. ولی وقتی طبق دستور عمل سایت اکسیم ، سعی دارم که با اس دی کارت ، دستگاه رو آپگرید کنم ، اصلا اتفاقی نمی افته .یعنی به بوتلودر نمی ره ( ترکیب وای فای و پاور و ریست رو می گیرم ، ولی اتفاقی نمی افته فقط وقتی وای فای رو ول می کنم ، صفحه اولی دوباره ظاهر می شه )

دوستان اگر نظری دارند و کمکی می توانند بکنند خوشحال می شنوم بشنوم
    موفق باشید

فایل های ضمیمه:

2. FrankenStein

FrankenStein مدیر بازنشسته کاربر فعال

سلام دانیال جان

برادر یه رم اصلی از گوشی رو با خود گوشی برام بفرست درستش کنم

البته زحمتش با محسن گفته که بهت بکم خودش نمیتونه فارسی تایپ کنه

3. _ni

_ni Registered User

سلام

بله. اين آقا محسن كارش شديدا درسته!

(محسن جان گفته بودي مشتري بيارم پورسانت يادت نميره... ممنون ميشم:cool:) نه ولي خدائيش خوب كار ميكنه...
    ايشالا مشكل شما رو هم ميتونن حل كنن.

نيما

4. king_dani

king_dani مدیر بازنشسته

شرمنده از دوستان خودم
    دستگاه رو همون شب درست کردم ، مشکل من در این نکته بود که کلید های بوت لودر رو به اندازه کافی نگه نمی داشتم. یعنی می بایست که این قدر نگه می داشتم تا بره به بوت لودر به مدد یو تیوب و ویدیویی که یکی از بچه های ایکس دی ای دِو درست کرده بود ردیف شد و الان دست صاحب ش هست
    :D