آژانس هواپیماییexchanging

Call of Duty 4 Online Walktrough

شروع موضوع توسط Blocker ‏13 مارس 2010 در انجمن بازیهای آنلاین

1. Blocker

Blocker کاربر فعال بازیهای کامپیوتری کاربر فعال

با سلام ،

راهنمای قدم به قدم که سعی شده با زبون ساده توضیح بده cod4 رو هم آنلاین بازی بکنین.
    نکته!:متاسفانه بر خلاف کانتر نمی شه cod4 رو با دایل آپ بازی کرد و برای بازی کردن اون حتما با اینترنت پرسرعت(ADSL)نیاز دارین.خود من سرعت حداقل 128 رو پیشنهاد می کنم.

قدم اول:

برای قدم اول ما باید بازی رو نصب بکنیم.چون حجم بازی خیلی زیاده اصلا به صرفه نیست که بخوایم بازی رو دانلود بکنیم برای همین من لیمکی نمی زارم.می تونین شما خیلی راحت این بازی رو از بیرون تهیه بکنین که تقریبا تمام نسخه ی های بازار سالم هست ولی من خودم نسخه ی شرکت DC رو پیشنهاد می کنم که ممکنه patch های بالا تر رو هم داشته باشه.من خودم وقتی بازی رو گرفتم(1 سال و نیم پیش)پچ 1.5 رو داشت الان رو هم نمی دونم.خوب پس ما بازی رو تهیه می کنیم و روی pc خودمون نصب می کنیم.

قدم دوم:

خوب حالا ما باید cod4 خودمون رو آپدیت بکنیم و برای این کار حتما باید ابتدا پچ 1.6 رو بریزیم و بعدش پچ 1.7 رو.

نکته بسیار مهم!:دقت کنین که اگر از 1.6 با 1.7 نکنین نمی تونین آنلاین بازی بکنین.

خوب برای این کار همونطور که گفتم باید از 1.6 با 1.7 آدیت بکنین که لینکاشو براتن می زارم.

call of duty 4 patch 1.6
    متاسفانه حجم پچ 1.6 یه ذره زیاد ولی خوب میارزه چون توش چند تا مپ جدید داره.
    call of duty 4 patch 1.7

باید کرک پچ 1.7 رو هم نصب کنین(1.6 نیاز نداره)که لینک اون هم براتون میزارم.

call of duty 4 patch 1.7 crack

قدم سوم:

خوب حالا ما تمام پچ ها رو دانلود و نصب کردیم و یه cod4 آپدیت شده و کامل داریم.برای این که هم مطمئن بشین که درست آپدیت شده وارد cod4 multiplayer بشین توی منو پایین سمت چپ رو نگاه بکنین باید نوشته باشه 1.7.568 که می تونین از عکس زیر هم استفاده بکنین.

قدم چهارم:

خوب ما حالا باید برنامه ی punkbuster رو دانلود بکنیم که از لینک زیر می تونین دانلودش بکنین.
    punkbuster

قدم پنجم:
    خوب ما حالا باید برنامه punkbuster رو آپدیت بکنیم برای این کار برنامه رو نصب می کنیم و Add a game رو انتخاب می کنیم و بعدش cod4 رو انتخاب می کنیم بعدش هم check for updates رو می زنیم تا آپدیت بشه و ممکنه چند دقیقه ای وقتتون رو بگیره.از عکس های زیر هم می تونین استفاده بکنین.

قدم ششم:

خوب حالا شما باید key code رو عوض بکنین و برای این کار باید از منو option<multiplayer option<enter key code و بعدش verify رو بزنین.دثت کنین که punkbuster هم on باشه.
    می تونین از این key code ها هم استفاده بکنین:

TGUD 2LQJ E8DG TUS4 ADA9
    QMDW 4428 EGTJ EWQ8 0EC9
    242P QQGD EJ2M MEMU 322E
    8MLD TE8Y WU4S SSYT 365A
    QPDJ QG2P YYPW UQD4 9B27
    T2SE U4JM 4TDJ ES44 8533
    8Y4Y SEUE 2LE2 T4PG 1AEA

قدم هفتم:

خوب حالا cod4 شما آماده هستش و فقط باید IP سرور رو وارد بکنین و برای این کار از منو در مسیر join game<new favorite رفته و Ip سرور رو وارد بکنین IP هم می تونین از ساید زیر بگیرین.