برگزیده های پرشین تولز

Captain Tsubasa( فوتبالیست ها )

ishizaki

Registered User
لایک‌ها
8
دروازه بان = واکی

0300-01-21

گل خورده = 0

0029-01-00

LEVEL شماره 10 = 97

036F-02-EA60

LEVEL دروازه بان = 97

0303-02-EA60

LEVEL شماره 9 = 97

0363-02-EA60

انرژی نا محدود برای شماره ی 2

030D-01-FF

انرژی نا محدود برای شماره ی 3

0319-01-FF

انرژی نا محدود برای شماره ی 4

0325-01-FF

انرژی نا محدود برای شماره ی 5

0331-01-FF

انرژی نا محدود برای شماره ی 6

033D-01-FF

انرژی نا محدود برای شماره ی 7

0349-01-FF

انرژی نا محدود برای شماره ی 8

0355-01-FF

انرژی نا محدود برای شماره ی 9

0361-01-FF

انرژی نا محدود برای شماره ی 10

036D-01-FF

انرژی نا محدود برای شماره ی 11

0379-01-FF

انرژی نا محدود برای دروازه بان

0301-01-FF

بچه ها با کدوم امولاتور باید این بازی رو انجام داد که بشه این کد ها رو وارد کرد؟ من با اینvirtualNES وارد میکنم و سیو میکنم اما بعد از اینکه بازی رو باز اجرا میکنم و pause میکنم و کد ها رو لود میکنم و فعالشون فقط صدا دارم و تصویر قطع میشه میشه گفت قاطی میکنه. میشه یکی نحوه وارد کردن کد ها رو کامل آموزش بده + لینک امولاتور مناسب برای فوتبالیستها 2 که بشه رمز وارد کرد.

ممنون

ishizaki

Registered User
لایک‌ها
8
اقا ردیف شد. فقط این که شنیدم میشه از تیمهای دیگه هم آورد تو تیم خودت چیجوریه ؟

ishizaki

Registered User
لایک‌ها
8
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
یوهو سلام امروز شدید هوس بازی فوتبالیستها کردم اتفاقی دیدم اینجا هم بچه ها راجبش بحث کردن فقط تاپیک یک کمی زیر خاکیه اما من الان کشیدمش بالا

jean michel

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به دوستان عزیز من دنبال بازی فوتبالیست ها میگردم اونی که دوقولوها پا میزاشتن روی پای هم گل میزدن و هر بازیکن معروفی به یه شیوه گل میزد مثلا کاکرو وقتی شوت میزد صحنه نورانی میشد یک دفعه چند نفر که میامدن توپ رو بگیرن شما باید با دکمه با دریبل یا با دکمه چپ رد بشی تازه عکس عموشم توش هست وقتی استارت نزنیعکس بچه گیاش عکس عموش و عکس هواپیما رو نشون میداد تو رو خدا هر که داره آپدیت کنه بزاره

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
سلام به دوستان عزیز من دنبال بازی فوتبالیست ها میگردم اونی که دوقولوها پا میزاشتن روی پای هم گل میزدن و هر بازیکن معروفی به یه شیوه گل میزد مثلا کاکرو وقتی شوت میزد صحنه نورانی میشد یک دفعه چند نفر که میامدن توپ رو بگیرن شما باید با دکمه با دریبل یا با دکمه چپ رد بشی تازه عکس عموشم توش هست وقتی استارت نزنیعکس بچه گیاش عکس عموش و عکس هواپیما رو نشون میداد تو رو خدا هر که داره آپدیت کنه بزاره

سلام اون Captain Tsubasa 1 نسخه میکرو هستش تو صفحه 2 همین تاپیک هست تو گوگلم می تونی سرج کنی من که همه نسخه هاش بازی کردم خیلی باحاله;)

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
فوتبالیستهای sega cd هم خیلی خوبه و به گفته خیلی ها بهترین فوتبالیستها روی کنسول های قدیمی است.
لینک دانلود خودش و ایمولاتورش رو دارید بزارید ممنون میشم (راستی بابت راهنمایی های اون تاپیک ازتون سپاسگذارم)

Last edited:

wolf144grz1

Registered User
لایک‌ها
46
Last edited:

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
یادش بخیر من یه بازی بود روی کنسول میکرو بازی کردم فوتبالیست ها بود به زبان عربی اسم سوباسا هم فکر کنم کاپیتان ماجد بود یادش بخیر

Hosseintaker

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اینی که میگم تیم منتخب یعنی از همون بازی اول شما تیم منتخبت رو با هر بازیکنی که بخوای داری !
نکته جالبش این هست که قدرت بازیکنانی که وارد تیمت می کنی تو بازی اول 8-9 هست مثل حالت عادی و تو هر بازی مقداری به قدرتشون اضافه میشه
اینطور تو بازی وقتی بدون باخت به تیمها بالاتر میری بازی خیلی سخت میشه و جذاب !!
الان کدهاش رو از دست دادم ولی شاید دوباره .....
خوب دوست عزیز در ابتدا لول بازیکنان 8-9 هستش اما بعد از گذشت چند دقیقه از زمان بازی لول بازیکنان به آخرین حد یعنی 255 میرسه...اگر کسی دلش خواست بازیکنان مختلف رو تو تیم خودش بیاره بهم بگه...راستی دیگه نیاز به اون کدها نیست خیلی راحت با برنامه میشه اینکارو انجام داد..در ضمن دیگه گذاشتن شوت واسه بازیکنان تخیل محسوب نمیشه...اگه دوست داشتین بگین تا براتون بیشتر توضیح بدم

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
خوب دوست عزیز در ابتدا لول بازیکنان 8-9 هستش اما بعد از گذشت چند دقیقه از زمان بازی لول بازیکنان به آخرین حد یعنی 255 میرسه...اگر کسی دلش خواست بازیکنان مختلف رو تو تیم خودش بیاره بهم بگه...راستی دیگه نیاز به اون کدها نیست خیلی راحت با برنامه میشه اینکارو انجام داد..در ضمن دیگه گذاشتن شوت واسه بازیکنان تخیل محسوب نمیشه...اگه دوست داشتین بگین تا براتون بیشتر توضیح بدم

خوب همینجا بگین
این کار رو من حداقل 6-7 سال پیش انجام دادم دقیق یادم نیست
خوب من نتونستم به بازیکانانی که قدرتی ندارن قدرتی اضافه کنم

اگر شما می تونید بسم الله
ما سراپا گوشیم :)

Dreamcast

Registered User
لایک‌ها
32
نسخه ps2 زبون انگلیسیشو کسی لینک دانلود نداره؟
یدونه پیدا کرده بودم زبونش اسپانیایی بودش :D

Villa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقتی وارد بازی شدید استارت بزنید بعد بجای kick off روی continue بزنید تا جدول وارد کردن کد ظاهر بشه. بعد کاراکتری رو که در شکل زیر مشخص شده ۴ بار وارد کنید.
4nes.jpg

بعد از اون بقیه ی جاها رو با کاراکتری رو که توی شکل زیر میبینید پُر کنید.

contnes.jpg

حالا جدول باید بصورت زیر باشه:
allnes.jpg

استارت بزنید تا بازی شروع بشه.. این کار شما رو نزدیک به ۱۰ -۱۲ تا بازی میندازه جلو.. منتها با یه تیم فوق العاده! خودتون امتحان کنید.!

ببخشید این کد ها پاک شده میشه دوباره بزارین ؟

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
یادش بخیر
چه عضقی داشتیم به این فوتبالیستها
باهاش زندگی کردیم

Villa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه توضیح بدین ؟
خیلی دوست دارم بازیکن ها رو بیارم

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
میشه توضیح بدین ؟
خیلی دوست دارم بازیکن ها رو بیارم
منم ازش پرسیدم ولی جواب ندادن
فکر کنم یک چیزی الکی گفت رفت
تمام کارها به جز گذاشتن قدرتی برای حریف رو 8-9 سال پیش انجام دادیم