برگزیده های پرشین تولز

CCleague Pro

peyman_khafan

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
منم خواستم از بقيه عقب نيفتم. اينم يه اسكريپت از طرف من :D
اميدوارم به دردتون بخوره
اگه به درد كسي خورد و فارسيش كرد لطفا بذاره همينجا تا بقيه هم استفاده كنن :happy:
اينم توضيح در مورد اين اسكريپت :

CCleague Pro lets you easily post stats, scores, team web pages, photos control player registration and coaches/managers logins. You can also setup logins for team coaches and managers so they can update their information. I built this for soccer, but you can modify for other sports.

DEMO
Download

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از peyman_khafan :
سلام
منم خواستم از بقيه عقب نيفتم. اينم يه اسكريپت از طرف من :D
اميدوارم به دردتون بخوره
اگه به درد كسي خورد و فارسيش كرد لطفا بذاره همينجا تا بقيه هم استفاده كنن :happy:
اينم توضيح در مورد اين اسكريپت :

CCleague Pro lets you easily post stats, scores, team web pages, photos control player registration and coaches/managers logins. You can also setup logins for team coaches and managers so they can update their information. I built this for soccer, but you can modify for other sports.

DEMO
Download

یه جور cms نیست ؟

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تا جایی که من میدونم برای ایجاد و مدیریت یک سایت مربوط به لیگ و بازیکنها و مربی و این جور چیزهاست ...
در ضمن پیمان خفن جان خوبی ؟ شما همون پیمان خفنی هستی که تو اسکریپت مافیا هم میاد ؟

peyman_khafan

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از FireFly :
تا جایی که من میدونم برای ایجاد و مدیریت یک سایت مربوط به لیگ و بازیکنها و مربی و این جور چیزهاست ...
در ضمن پیمان خفن جان خوبی ؟ شما همون پیمان خفنی هستی که تو اسکریپت مافیا هم میاد ؟
ممنون عزيز :happy: آره خودم هستم :D
شما با چه آيدي اونجا هستي؟

بالا