برگزیده های پرشین تولز

cd آموزشي پروتئوس كه قول داده بودم

mojijordan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:Dسلام به همه عزيزان
حدود 1 سال پيش شروع به درست كردن اين كار كردم با يه طرح ساده كاملا فيلمي با برنامه هايي مثله snagit يا cumtesia تا به فكر استفاده از فلش تو كارام افتادم كه مزيت هايي چون
گرافيك 768*1024 full screen با كيفيت خود صفحه مانيتور
حجم بسيار كمتر در حدود 0.1 كارهاي فيلمي
اضافه كردن قسمتهاي interactive ( قسمتهايي كه كاربر به صودت واقعي و عملي در كار آموزش دخيل ميشود )
كيفيت صداي بالا
و...
http://mihd.net/g4lnmo
لينك بالا با اندازه حدودا 80 مگا بايت نسخه demo(آزمايشي) كار هست كه براي شما عزيزان آماده كرده ام . قولي كه حدودا 6 ماه پيش داده بودم .

[email protected] ايمبل كاري حقير هست . از تمامي نظرات ، پيشنهادات وخصوصا انتقاداتتون واقعا استقبال ميكنم . (يك حقيقت بوداااا) :happy:

mojijordan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها من منتظر نظراي شما هستم . يعني واقعا نه هيچكي كارمو دانلود كرده و نه نظري داشتين:blink:

A_Mohammadi_M

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا دست شما درد نكنه
ثانيا من گذاشتم برا دانلود
تموم بشه يه نگاه مياندازم
كاري كه براش زحمت كشيده شده حتما خوبه
موفق باشي

mojijordan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون . خوب دوست دارم عيبايه كارمو متوجه بشم .
اگه ببيني كه كاره اوليم با كار الانم چقدر با هم تفاوت داشته سر همين نظراباورت نميشه داداش:blush:

abiTALA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون . خوب دوست دارم عيبايه كارمو متوجه بشم .
اگه ببيني كه كاره اوليم با كار الانم چقدر با هم تفاوت داشته سر همين نظراباورت نميشه داداش:blush:

ايده ات از نظر اينکه خود طرف به صورت عملی هنگام آموزش کار کنه خوبه, ولی يکم کارهايي که بايد انجام بده طولانی هست, مثلا دویار برای عوض کردن مقدار مقاومت کافی هست, و بجای اينکه 8مقدار تا مقاومت تو مدار هست رو عوض کنه کار با المانهای بيشتری رو قرار بدی,
کـــــــــــار با منوهايي که تو پروتئوس هست و تو بقيه شبيه سازی ها مرسوم نيست..
مثلا منويي که برای Step شبيه سازی هستش و مقدار دقت و خطا و iteration رو تنظيم ميکنه....
:)

ولی در کل کار جالبی رو شروع کــــردی.
:cool:

mojijordan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حق با شماست
اول اينكه ممنون
بعدش
ايني كه زيادي توش تكرار داره درسته . بخاطره اينكه يادم رفت اولش بگم اگه نخواستيد مرحله اي رو انجام بديد چي كار كنيد . شخص كاربر خسته مي شه .
شما مي توني با استفاده از اون منو بار پاييني مرحله ها رو جلو و عقب كنب . يعني اينكه لازم نيست همه رو ببيني .
براي اون يكيم بگم كه مي دونم مرسوم نيست كه تماميه گزينه هاي برنامه را براي توضيح بگذاريم ولي خوب اين يه طرح جديد بود و خود من هميشه ناراحت مي شدم كه يه سي دي آموزشي فقط سطح مطالب رو ميگه و براي سخت نشدن كارش به عمق مطالب نميره .
در كل وقتي شما 9 مورد آموزش اوليه رو تماشا كني . مي توني يه مدار رو با يكم دقت رسم كني و جواب بگيري . حال اومدو وسط كار با برنامه خواستي كار يك گزينه رو متوجه بشي . خوب حالا مي خواي چي كار كني . با استفاده از اين طرح ديگه مشكلي نداريد
ممنون از راهنماييتون:lol:

leila_engineer1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من نمی تونم این لینک رادانلود کنم تو سایت عضو هستم لینک دانلود را که می زنم لینک دانلود اصلی را پیدا نمی کنم باید تو سایت دانلود هم ثبت نام کرد؟

بالا