برگزیده های پرشین تولز

center اسپیکرم کار نمیکنه

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سلام من یه اسپیکر creative5.1 دارم مدل 5300 بعد این بلندگو center کار نمیکنه ؟؟؟ چرا ؟؟؟ یکی از دوستام می گفت درایور کارت صداتو اپدیت کن درست میشه . به نظر شما از چیه البته این مشکل از اون اول بود و از اون جایی که کارت گارانتیشو گم کرده بودم نتونستم کاری بکنم و بی خیالش شدم . حالا به نظر شما درست میشه ؟
آهان یه چیز دیگه من این بلندگومو میزارم تو تست خود نرم افزارش قسمت سنتر کار میکنه نمیدونم متوجه میشین چی میگم یا نه من کارت صدام creative soundblaster 5.1 خوب بعد یه قسمت داره که میزنی تست کنه ببینی هر کدوم از بلندگو ها سر جای خودشون هستن و کار میکنن همه بلندگو ها کار میکنن ولی وقتی موزیک میزارم سنتر به هیچ وج کار نمیکنه

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
خوب mp3 استریو هست . اما آیا اون کانال پشت سری هات هم موقع پخش mp3 کار ممیکنه ؟ .

یه دیویدی دالبی دیجیتال اگه بگیری تست کنی خیلی خوبه

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از من :
خوب mp3 استریو هست . اما آیا اون کانال پشت سری هات هم موقع پخش mp3 کار ممیکنه ؟ .

یه دیویدی دالبی دیجیتال اگه بگیری تست کنی خیلی خوبه

کانال پشت و جلو لفت و رایت همه کار میکنن فقط سنتر کار نمیکنه ضمنا به جز دیدویدی دالبی با چیز دیگه نمیشه تست کرد ؟؟

gray_wolf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
توي بازي چي؟ كار ميكنه؟
من يادمه توي پلير خود كريتيو يه گزينه داشت كه فعال ميكردي اين مشكل حل ميشد. متاسفانه الان يادم نيست. البته لزومي نداشت كه از همون پلير استفاده بكني فقط بايد اون گزينه فعال بشه...

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از fireboy :
يه برنامه اي هست كه تك تك باند ها رو به صورت تكي تست ميكنه ! با اون تست نكردين؟
تست کردم همه بلندگوها درست بود

بالا