برگزیده های پرشین تولز

Citrix

navidstat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ميشه يه نفر در مورد Citrix توضيح بده . ممنون ميشم

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
یک نرم افزار نسبتا قدیمیه از شرکتی بهمین نام ولی کارش این بود که به شما اجازه میداد برنامه های کاربردی تحت ویندوز روی یک کامپیوتر دور رو روی کامپیوتر خودتون اجرا کنین. یعنی بجای remote access و remote control اومد remote application رو معرفی کرد.

citrix اومده بود سورس ویندوز رو از مایکروسافت گرفته بود و تغییرات لازم رو برای اینکار توش داده بود. دو قسمت server و client داشت. روش کار بر این اساس بود که بجای ارسال یک کپی از تصویر در سمت سرور، بخش سرور به بخش client فرمان میفرستاد. نتیجه اش این بود که با خطوط دایال آپ و سطح توقع اون زمان شما میتونستی یک application رو که روی کامپیوتر دیگه نصب بود طوری روی کامپیوتر خودت اجرا کنی که انگار محلی اجرا میشه!

ظاهر شرکت سیتریکس در حال حاضر سخت افزار gateway هم داره و محصولاتش هم خیلی متنوعتر شده ولی اساس کارش و ایده اولیه اش همین بود که گفتم!

vahsha1

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز navidstat تو ضیحات جناب mazoolagh نسبتا کامل است.
برای کسب اطلاع کامل بهترین مرجع خود سایت citrix است.
باید عرض کنم هنوز هم در برخی شبکه های بزرگ با سخت افزار ضعیف از این نرم افزار استفاده می شود.
در زمان خودش تحولی در ضمینه شبکه های تخصصی بود.
و یک نکته مهم رو هم که باید عرض کنم اینه که بدون لایسنس به هیچ عنوان کار نمی کند.
برای دیدن قیمت هاشم بهتره یه سری به سایتش بزنی.
اگه هم لایسنس اونو میخوای تو ایران من می تونم بهت بدم.البته با قیمتی خیلی مناسب تر از آنچه در سایتش می بینی.

navidstat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيلي ممنون - من يه تحقيق تو اين زمينه دارم
اين نرم افزارو ميشه تهيه كرد؟ و چطور مي تو نم licence اونو ازتون بگيرم
اگه ميشه در مورد Terminal Service هم تو ضيح بديد
باز هم متشكر

bahareh_62us

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
doosteh khobam,citrix yeh servereh keh mitouneh ba yek case chand ta pc ijad kard,yani ba yek caseh chandin karbar ba monitor haieh mokhtalaef va makanhaieh mokhtalef ba ham hamzaman az oun oun case o manabesh estefadeh konan,beh oun client ha thinclient ham migian,ma nemounasho to sherkat darim,albateh soratesh az client haieh digeh pain tar hast,ama khobeh,barayeh goroheh motarjemin behtareh keh kareh ziadi ba pc ha nadaran,movafagh bashi

bahareh_62us

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از navidstat :
باز هم متشكر
doosteh khobam,narmafzaresh gerouneh,va barayeh harbar active kardanesh hododeh 50.000 toman migiran,sherkateh payaneh ha ino dareh,va licencesho hamkareh man dareh keh midounam nemideh:( ama terminal service khob citrix ha yeki az application haie keh baseshouneh hamin terminal service hastesh khosh bashi:f34r:

navidstat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
dooste khoobam bahare khanom moteshaker ke mano rahnamaee kardid
hamoontor ke goftam ye tahghigh to in zamine daram
agar baz ham matlab maghale link ... darid ke fekr mikonid bedarde man mikhore mitoonid inja ya to mail baram bezarid :)
baz ham az hame doostan moteshaker
rasti kasi inrternet por sorat dare man ye file az eMule mikham . age mitoonid download konid lotfan hazinasho begin file 140MB :)

bahareh_62us

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از navidstat :
agar baz ham matlab maghale link ... darid ke fekr mikonid bedarde man mikhore mitoonid inja ya to mail baram bezarid :)
rasti kasi inrternet por sorat dare man ye file az eMule mikham . age mitoonid download konid lotfan hazinasho begin file 140MB :)
من دارم اما چطوري مي خواهيد از من بگيريد فايلتون رو،درباره Citrix هم چشم
اينم از لينك
http://www.shabakeh-mag.com/Articles/Show.aspx?n=1001582

bahareh_62us

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از navidstat :
من دارم اما چطوري مي خواهيد از من بگيريد فايلتون رو،درباره Citrix هم چشم
اينم از لينك
Citrix

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از vahsha1 :
دوست عزیز navidstat تو ضیحات جناب mazoolagh نسبتا کامل است.
برای کسب اطلاع کامل بهترین مرجع خود سایت citrix است.
باید عرض کنم هنوز هم در برخی شبکه های بزرگ با سخت افزار ضعیف از این نرم افزار استفاده می شود.
در زمان خودش تحولی در ضمینه شبکه های تخصصی بود.
و یک نکته مهم رو هم که باید عرض کنم اینه که بدون لایسنس به هیچ عنوان کار نمی کند.
برای دیدن قیمت هاشم بهتره یه سری به سایتش بزنی.
اگه هم لایسنس اونو میخوای تو ایران من می تونم بهت بدم.البته با قیمتی خیلی مناسب تر از آنچه در سایتش می بینی.
من در مورد لایسنسش سوال دارم!! با همین شمارتون تماس بگیرم!؟

NetworkMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از navidstat :
باز هم متشكر

با سلام
دوست عزيز تحقيقتون در چه حدي هست؟
اگر نياز به اطلاعات جامع و مفصل و كتاب و منابع آموزشي داريد من براتون سراغ دارم. اين Citrix حتي آزمون و گواهينامه بين المللي هم داره.
اگر نرم افزار را تهيه كردي نسخشو به من بگو شايد لايسنسش را هم بتونم برات پيدا كنم.

shokohi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در حال حاضر سیتریکس و VMware فعال ترین شرکت ها در حوزه مجازی سازی هستند.
سیتریکس در حوزه های زیر محصولات مجازی سازی دارد:
مجازی سازی شبکه با نرم افزار Citrix XenServer
مجازی سازی دسکتاپ با Citrix XenDesktop
مجازی سازی برنامه با Citrix XenApp
شما میتوانید از رای پارس برای خرید لایسنس سیتریکس اقدام کنید.
د رحوزه مجازی سازی برنامه محصولات سیتریکس بی نظیره. درحوزه مجازی سازی سرور Vmware بهتره.

mostafadam

Registered User
لایک‌ها
5
خدمات سیتریکس در ایران
پیاده سازی Citrix در ایران، Citrix XenApp، Citrix XenDesktop، لایسنس XenDesktop، پیاده سازی NetScaler و … از جمله خدمات شرکت هوپاد در حوزه سیتریکس است.

پیاده سازی سیتریکس در ایران
Citrix در ایران روندی رو به رشد داشته و به زودی تعداد سازمان‌های بیشتری به این روند خواهند پیوست. امروزه در ایران تعداد اندکی از سازمانها برای متمرکزسازی نرم افزارهای سازمانی خود به رویکردهای Citrix روی آورده اند و این روند در سازمانهای دولتی و خصوصی ایران رو به رشد است. شرکت هوپاد با پیاده سازی جدیدترین نسخه سیتریکس می تواند امکان مدیریت ساده و مرکزی نرم افزارها را به سازمان ها و شرکت های خصوصی ارائه کند. مزایای سیتریکس برای سازمانها ، کارایی بالا و کاهش هزینه را به همراه می آورد. به عنوان مثال سازمانی که در تمامی شهرهای ایران شعبه دارد و دارای 3000 کارمند می باشد، به منظور به روز رسانی یک نرم افزار ساده می بایست پروژه ای تعریف گردد و برای تمامی کاربران این سازمان در تمام شعب این به روز رسانی صورت پذیرد. در صورتی که با وجود سیتریکس و مدیریت مرکزی نرم افزارها از یک پنل، به راحتی می توانید این به روز رسانی را انجام دهید و برای تمامی کاربران سراسر ایران این به روز رسانی به صورت همزمان انجام می پذیرد.

https://hoopadcloud.ir/citrix-services/

بالا