برگزیده های پرشین تولز

CNN و تصاویری از تهران

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
مشروطه یا جمهوری. من و شما تا کار نکنیم به جایی نخواهیم رسید. هولو بپر تو گلو و ... هم نداریم.
هرچی کار کنی آش میخوری (درست این ضرب المثل اینه)
اگه میخوای چیزی بهت نگن تو هم برو یه چیزی بدست بیار که با CNN رقابت کنی. که جز با هزینه و کار و تلاش زیاد حاصل نمیشه و خود هزینه زیاد هم جز با کار و تلاش بدست نمیاری پس نتیجه میگیریم که باید کار کنیم. نه این که همش حرف بزنیم.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
یه جمله یادم افتاد از یکی از این فیلسوفا! گفتم به بحثی که اینجا میکنیم ربطی داره:

عجیب است که همه میخواهند دنیا را اصلاح کنند, ولی هیچ کس به فکر اصلاح خود نیست!

monerr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقا تمام کشور های اروپایی با حکومت پادشاهی پیشرفت کردند و مردم سخت کوش بار اومدن
مگر همین ارتش تربیت شده زمان شاه نبود که توی 8 سال جنگ تو دهنی محکمی به صدام زد و کمترین تلفات رو داد

monerr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صدا و سیما زمان شاه رو نگاه
الان رو نگاه ادم حفش میگیره به یکی از این ترانه های این جدیدا مثل محسن چاووشی و
همین خرد و پرت ها گوش بگیره
وقتی بخاطر رد شدن از چراغ قرمز راننده یه ماشین رو جلوی مردم شلاق نزنن ایران از نظر یک بعد که میگن نظمه اینطوری میشه

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
تائید میشه

واقعا این مردم حقشون همین دولته .

هر کی میگه نه به جای اینکه فقط خودشو ببینه یه نگاه به آدم های اطرافش بندازه ....

هر کس هم فکر میکنه توی این جامعه نمیشه هیچ کاری کرد یا به جایی رسید بهونس برای اینکه نمیتونه کاری کنه
شاید سخت باشه ولی نشدنی نیست .

طرف یه ساعت تو اتوبوس برای من داستان میگفت که من اگه رئیس جمهور بودم این کارو میکردم و اون کارو میکردم و .... وقتی میخواست پیاده شه بلیط نداد یواشکی در رفت :blink:

احسنت . حرف حساب زدی .

monerr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقتیکه هرکسی توی خیابان هر لاتی چقو توی جیبش میذاره
مو قاچو کشی باید بگیرنش و چاقو رو توی کمرش بزنن تا جمعیت ببنین و جرات حمل چاقو بخودشون ندن

monerr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کوروش کبیر وقتی این خیانت ها رو میبینه
و مبینه که نسل جدید ایرانی ها دارن کشور ایران رو به زباله دانی دنیا تبدیل میکنن
اشک میریزه

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
صدا و سیما زمان شاه رو نگاه
الان رو نگاه ادم حفش میگیره به یکی از این ترانه های این جدیدا مثل محسن چاووشی و
همین خرد و پرت ها گوش بگیره
وقتی بخاطر رد شدن از چراغ قرمز راننده یه ماشین رو جلوی مردم شلاق نزنن ایران از نظر یک بعد که میگن نظمه اینطوری میشه

سلام
حکومت ما جمهوری شده . زمان شاه هم بهتر نبود. شما از کجا میدونی کمترین تلفات رو داده؟ مگه شما احیانا کجای ارتش خدمت میکردی که از میزان تلفات خبر داشته باشی؟؟؟
در ضمن محسن چاوشی و ... برمیگرده به سلیقه نه تکنیک موسیقی و ...
برای همین میگم ما کار نمیکنیم. ما اهل عمل نیستیم نشستیم میگیم زمان شاه بهتر بود! یا بدتر بود! حالا چی هستیم؟ چرا زمان محمدرضا شاه رو میگی! زمان کورش که خیلی بهتر بود! داریوش که خیلی خیلی بهتر بود!
حالا چی هستیم؟ اصلا چیزی هستیم؟

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
عزیزان هنر نزد ایرانیان است و بس
====================
مشکی اصلی فرهنگی و اجتماعی در ایران هجوم و مهاجرت روستاییان به شهر ها است
که متاسفانه تا سه روز میخان به روز بشن ....

تهاجم فرهنگی = مهاجرت به کلان شهر ها

اگر در روستا بمونن ...از هر لحاظ به نفعشونه ....کشاورزی و دامداری که همه میدونن سود وحشتناک بالایی داره ...اما میان شهر و نظم و **** کلی فرهنگی اقتصادی و حتی سیاسی رو به هم میزنن

hooligan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیزان هنر نزد ایرانیان است و بس
====================
مشکی اصلی فرهنگی و اجتماعی در ایران هجوم و مهاجرت روستاییان به شهر ها است
که متاسفانه تا سه روز میخان به روز بشن ....

تهاجم فرهنگی = مهاجرت به کلان شهر ها

اگر در روستا بمونن ...از هر لحاظ به نفعشونه ....کشاورزی و دامداری که همه میدونن سود وحشتناک بالایی داره ...اما میان شهر و نظم و **** کلی فرهنگی اقتصادی و حتی سیاسی رو به هم میزنن

واقعا فکر میکنی کشاورزی و دامداری سود بالایی داره ؟ من خودم نه روستایی بودم نه کشاورز نه دامدار ولی خیلی هاشون رو دیدم غذا برای خوردن ندارن ، همه سود این چیزا برای واسطه هاس که هیچ کاری هم نمیکنن

بحث کجا بود کجا رفت .... !!! :wacko:

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
واقعا فکر میکنی کشاورزی و دامداری سود بالایی داره ؟ من خودم نه روستایی بودم نه کشاورز نه دامدار ولی خیلی هاشون رو دیدم غذا برای خوردن ندارن ، همه سود این چیزا برای واسطه هاس که هیچ کاری هم نمیکنن

فکر نمیکنم مطمئنم ....
اونا حتما دارن به روش سنتی کار میکنن یا دست و پا ندارن

hossein_asp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینا همش بحث های بی مورده از فردا هممون اگه حداقل سعی کنیم دروغ نگیم به سادگی آبخوردن سر هم کلاه نزاریم به اسم زرنگی مملکت گلستان میشه.برا همینه که میگم اول فردیت باید اصلاح بشه

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
وقتی تاکسی 5 نفر سوار میکنه
وقتی برنده بهترین عکس و فیلم ها ایرانی در جشنواره های خارجی و داخلی همش عکس فقر و بیچارگی تو شهر و روستا و عشایره
وقتی من باید تو جیبم تیغ بزارم تا مبادا ....
وقتی که راننده به جای صبر فحش رکیک بلده ...

دیگه چه ربطی به حکومت داره ...مگه حکومت ما کیان ؟؟... از خودمونن ....حکومتیه که 99% تاییدش کردن

از ماست که بر ماست

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
اینا همش بحث های بی مورده از فردا هممون اگه حداقل سعی کنیم دروغ نگیم به سادگی آبخوردن سر هم کلاه نزاریم به اسم زرنگی مملکت گلستان میشه.برا همینه که میگم اول فردیت باید اصلاح بشه

تبارک ا... احسن الخالقین
تایید میشه اساسی

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17

به نظر من اونها هم کمی تنبل تشریف داشتند و کمی هم بی مغز وگرنه میشه که کسی کلی ثروت به نام زمین و گله داشته باشه بعد اصلا نتونه نون خودش رو در بیاره ؟ امکان عقلی نداره مگه اینکه معتاد باشه ! تنبل باشه صبح تا شب بشینه توی خونه پای بساط و زنش بره کار کنه !

البته همیشه هم اینطور نیست این درست نیست که بخوایم که سری مجبور شن توی روستا کار کنن ها (اونایی که زمین و گله ندارن ) ! خوب روستاها اگر آباد بود اینطوری نمیشد!اگر دستمزدشون به اندازه بود ملت دیوانه که نیستند بیان برن سرایدار یه جا شن که شب تا صبح تو سری بخورن ! اینا از روی اجبار اه !

حالا کلا اینا چیکار داره به اینکه آمریکا به چه اجازه ای میاد و ما رو اینطور عیق افتاده و بدون ارزش یک انسان نشون میده ! ؟!؟!؟

farhoud

Registered User
لایک‌ها
3
برای من همیشه سئوال است که چرا تلویزیونهای غربی همیشه تصاویری از بازار تهران پخش میکنند؟ آنهم تصاویری از مردان ریشو و زنان چادری.این مختص CNN آمریکایی نیست بلکه حتی تلویزیونهای ترکیه ای هم اینگونه عمل میکنند. واقعا مردمی که در بازار تهران تردد میکنند چند درصد مردم ایران هستند.
این تصاویر دقیقا عین تصاویری است که ما همه روزه از مردم عراق-سوریه-اردن و سایر کشورهای عربی میبینیم و به نوعی مشابهت سازی میشود.

chia

Registered User
لایک‌ها
2
متاسفانه ما عقب افتاده تر از اين حرفاييم

شايد بعضي از جاهاي ايران ظاهرا با كلاس و خوش نما باشه اما برايندش همچين پخي هم نيست

تو كشوري كه اكثريت اون زير خط فقر زندگي ميكنن زيبايي هاي ظاهري به درد ما نمي خوره

كشور هند خيلي فقير نشين و بدبخت بيچاره داره اما با رشد اقتصادي 9 درصد نگاهشون روبه آينده است

ولي ما چي كارمون شده اينكه رئيس جمهورمون مثل چاقو كشا افتاده تو دنيا و ميخواد فلان كشور رو از نقشه ي
جغرافيا حذف بكنه . خوب معلومه دنيا اينجوري به ما نگا ميكنه

در ضمن استعمار هم مثل قديما نمونده كه شايد 30 - 40 سال پيش نفت ما واسه كشورهايي مثل آمريكا با ارزش بود
اما حالا اينطور نيست . برعكس ما كشورهاي صنعتي انقد پيشرفت اقتصادي داشتن كه
در آمد نفتي ايران از انقلاب به بعد 600 ميليارد دلار بوده در حالي كه كشور امريكا امروزه فقط سالانه يك تريليون و دويست ميليارد دلار توليد اقتصادي داره

پس بهتره به جاي شاخ و شونه كشيدن واسه دنيا و پول دادن به حماس وحزب الله و جيش المهدي و ... و اينكه همه چيزو گردن استكبار هاي جهاني بندازيم و بگيم ميخوان مارو مستعمره ي خودشون بكنن يه ذره به فكر مملكت خودمون باشيم .

مگه چي ميشه ما هم مثل اين همه كشور صلح طلب و بي طرف مثل چين و روسيه و هند و دهها كشور ديگه كه برعكس ما فقط به فكر منافع ملي خودشون هستن مثل آدم پيشرفت بكنيم

آقاي احمدي نزاد ميره و كنفرانس كشورهاي حاشيه خليج فارس شركت مي كنه و اونا ادعاي تنب بزرگ و كوچك و ابو موسي رو مي كنن و ايشون و وزير خارجه ش مثل ماست مي شينن و نگاه مي كنن
درد ما يكي دوتا نيست كه

اما كو گوش شنوا

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
سلام chia
کجا بودی این همه وقت؟ خوش اومدی ;)

بالا