برگزیده های پرشین تولز

Commandos 3 : Destination berlin

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
سلام دوستان

2478.jpg

من قصد انجام , این بازی را دارم . . .

البته شاید خیلی قدیمی باشد , ولی حال و هوای مناسبی برای این فصل دارد . . .

در ضمن سیستم من بیش از این جوابگو نیست ! :eek:

بگذریم . . .

این تاپیک محلی خواهد بود برای بحث و بررسی و گفتگو در مورد این بازی . . .

موفق باشید .

ادیت :

این جملات نیز توسط دوست عزیزمان "sinbad68 " نوشته شده اند , که به پست اول منتقل می شوند . . .

توضیحات داستان بازی :

داستان این نسخه بازی بر اساس داستان فیلمهای مشهوری همچون ترن و نجات سرباز رایان در سواحل نورماندی می باشد ..شما در این بازی در سه ماموریت اصلی در استالینگراد، اروپای مرکزی و سواحل نورماندی دست به عملیات خواهید زد و هرکدان از این سه ماموریت به چندین بخش مجزا تقسیم می شود .

البته باید گفت اعضاء گروه کماندویی شما را افرادی خبره ، ماهر و شجاع تشکیل می دهند که فکر میکنم بهتر باشه به معرفی آنها بپردازیم :

1- مک هیل اهل ایرلند. چون پدر او ایرلندی می باشد . لقب او قصاب می باشد و همچنین قهرمان بوکس در سالهای 1934 تا 1937 شده است البته یک نایب قهرمانی نیز در سال 1931 دارد.
او گروهبان بود و بعد به خاطر کتک زدن یک افسر درجه دار به زندان افتاد و بعد به خاطر کمبود نیرو به گروه کماندویی پیوست.

2- رنه داچا ملقب به شبه. او اهل فرانسه می باشد البته باید گفت که در سن 25 سالگی وارد سازمان جاسوسی فرانسه شد و بعد از آن به عنوان منشی سفیر فرانسه در برلین شروع به کار کرد و بعد از جنگ به گروه کماندوی پیوست .

3- فرانسیس ولریچ یا تک تیرانداز ملقب به دوک ، برنده جایزه تیراندازی المپیک 1936 مونیخ و اهل انگلستان .

4- توماس هانکوک یا تخریب چی معروف به آتش نشان که در سال 1933 وارد مرکز آتش نشانی شهر خود لیورپول شد و بعد ها به بخش تخریب ارتش پیوست .

5- پاول تولید و ملقب به دزد و متولد پاریس که در ده سالگی از خانه گریخت و به یک گروه کیف قاپ پیوست و در 12 سالگی دستگیر و به یک مرکز باز پروری فرستاده شد و پس از فرار و شرکت در سرقتهای مختلف بالاخره دستگیر و به زندان افتاد و در زمان حمله نازیها به فرانسه از زندان گریخت و پس از ماجراهایی به گروه کماندویی پیوست .

6- جیمز بلک وود ملقب به ماهی دریاها متولد استرالیا که یک مهندس نیروی دریایی و همچنین قهرمان شنای استقامت بود که در مسابقات جهانی قایقرانی بین آکسفرد و کمبریج به پیروزی رسید.

بعد از اینکه برای او توطئه چیدند از مقام خود خلع درجه شد.

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
سلام توماس جان

خوب بازیی بود این سری کاماندوز. چقدر خاطره باهاش داشتیم
11807832200.gif

هی واسه هم استراتژی هایی رو که واسه کشتن نازی ها به کار می بردیم رو پای تلفن توضیح می دادیم

ملت می گفتن اینا چی می گن!!! همش حرف از کشتن و تانک و . . .
4hba7gi.gif

اگر سه شماره ی قبلی (Commandos - Behind Enemy Lines * Commandos Beyond The Call Of Duty * Commandos Man Of Courage) رو انجام ندادی توصیه ی اکید می کنم بازی کنی مخصوصا Man Of Courage شاهکار بود واسه خودش.
gamer.gif

این شماره از همه ضعیف تر بود. ولی بازم قشنگ بود. خیلی کوتاه هم هست.
putersmile1.gif

خلاصه شرط می بندم بعد از این سری بازی، توماس و مافیا رو بی خیال شی گرین برت و اسپای رو بچسبی.
292.gif
292.gif

برو حالش رو ببر به جون مام دعا کن کنکور قبول شیم.
152fs163792.gif

همین

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
فندق تو كه امضات زده رو دست ppn :دي
ولي كماندوز واقعا حرف نداشت مخصوصا Men of Courage كه تركوند،
من كه از همه بيشتر با اين غواصه حال ميكردم، كافي بود غواص و گرين برت رو با هم بهم ميدادن... همه رو نايف ميكردم :D

m_ab

Registered User
لایک‌ها
0
سری بازیهای commandos کلا برای کسانی که علاقه به بازی های کامپیوتری دارن یه چیز دیگس ;)

ولی عجب سری بازیایی بود...

از قسمت 4 بازیم که کلا سیستم بازی عوض شد :( - ولی بازم بازی باحالی بود

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
سلام

Fandogh
هی واسه هم استراتژی هایی رو که واسه کشتن نازی ها به کار می بردیم رو پای تلفن توضیح می دادی

حتما با دوستانتان :lol:

اگر سه شماره ی قبلی (Commandos - Behind Enemy Lines * Commandos Beyond The Call Of Duty * Commandos Man Of Courage) رو انجام ندادی توصیه ی اکید می کنم بازی کنی مخصوصا Man Of Courage شاهکار بود واسه خودش.

هر سه شماره قبلی رو انجام دادم و به نظرم این شماره از همه شون عالیتره . . . چون به همراه مافیا و وارکرفت و بازگشت به قلعه ولفنشتاین و مکس پین و دووم , این بازی برای من همیشه یادآور خاطرات خوش گذشته است . . .

خلاصه شرط می بندم بعد از این سری بازی، توماس و مافیا رو بی خیال شی گرین برت و اسپای رو بچسبی.
:hmm::hmm::hmm:

برو حالش رو ببر به جون مام دعا کن کنکور قبول شیم
اول خدا و تلاش خودت , بعد دعای ما . . .
بدون تعارف , هر چقدر درس بخونی , همونقدر نتیجه می گیری . . .
حتما قبول می شی . . .

BENBANDU
من كه از همه بيشتر با اين غواصه حال ميكردم، كافي بود غواص و گرين برت رو با هم بهم ميدادن... همه رو نايف ميكردم
عجب !
این قسمت " همه رو نايف ميكردم " خیلی باحال بود .:cool:

m_ab
از قسمت 4 بازیم که کلا سیستم بازی عوض شد - ولی بازم بازی باحالی بود

منظورتون " استریک فورس " بود . . .:f34r:

sinbad68

Registered User
لایک‌ها
21
سلام توماس جان.

امیدوارم بازی کنی و لذت ببری.

اگه رمزش رو خواستی به من بگو تا بهت بدم.

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42

علیک سلام

حتما با دوستانتان :lol:

:D

هر سه شماره قبلی رو انجام دادم و به نظرم این شماره از همه شون عالیتره . . . چون به همراه مافیا و وارکرفت و بازگشت به قلعه ولفنشتاین و مکس پین و دووم , این بازی برای من همیشه یادآور خاطرات خوش گذشته است . . .

قبلی بهتر بود;)

حالا چرا می زنی!! شوخی کردم بابا :rolleyes:

اول خدا و تلاش خودت , بعد دعای ما . . .
بدون تعارف , هر چقدر درس بخونی , همونقدر نتیجه می گیری . . .
حتما قبول می شی . . .

پس با این اعتیادم به فروم قطعا قبول می شم;)

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
men of courage از همش جالب تر بود

اصلا بین این شماره و شماره قبلیش یک انقلاب صورت گرفته بود

ولی شماره سومی destination berlin یک جور هایی پس رفت هم کرده
اصلا این شماره را باید به عنوان expanision pack برای کاماندوز men of courage معرفی می کردند

کسی خبری از سری جدید ندارد ؟
www.pyrostudios.com فکر کنم اینه سایتش

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
من از قسمت اول خیلی خوشم اومد (و expansion pack اش)
yes4.gif
... بخصوص (قسمت 1.5!) : Beyond the Call of Duty ... به نظرم سخت ترین قسمتش هم بود
96.gif
...

این دوتا رو بیشتر دوست داشتم :

100px-Pionier_02.jpg

100px-Sniper_02.jpg

sinbad68

Registered User
لایک‌ها
21
سلام.

یک توضیحی در مورد داستان بازی و شخصیت ها بدم.:happy:

البته می دونم شما همهتون می دونید.;)

توضیحات داستان بازی :

داستان این نسخه بازی بر اساس داستان فیلمهای مشهوری همچون ترن و نجات سرباز رایان در سواحل نورماندی می باشد ..شما در این بازی در سه ماموریت اصلی در استالینگراد، اروپای مرکزی و سواحل نورماندی دست به عملیات خواهید زد و هرکدان از این سه ماموریت به چندین بخش مجزا تقسیم می شود .

البته باید گفت اعضاء گروه کماندویی شما را افرادی خبره ، ماهر و شجاع تشکیل می دهند که فکر میکنم بهتر باشه به معرفی آنها بپردازیم :

1- مک هیل اهل ایرلند. چون پدر او ایرلندی می باشد . لقب او قصاب می باشد و همچنین قهرمان بوکس در سالهای 1934 تا 1937 شده است البته یک نایب قهرمانی نیز در سال 1931 دارد.
او گروهبان بود و بعد به خاطر کتک زدن یک افسر درجه دار به زندان افتاد و بعد به خاطر کمبود نیرو به گروه کماندویی پیوست.

2- رنه داچا ملقب به شبه. او اهل فرانسه می باشد البته باید گفت که در سن 25 سالگی وارد سازمان جاسوسی فرانسه شد و بعد از آن به عنوان منشی سفیر فرانسه در برلین شروع به کار کرد و بعد از جنگ به گروه کماندوی پیوست .

3- فرانسیس ولریچ یا تک تیرانداز ملقب به دوک ، برنده جایزه تیراندازی المپیک 1936 مونیخ و اهل انگلستان .

4- توماس هانکوک یا تخریب چی معروف به آتش نشان که در سال 1933 وارد مرکز آتش نشانی شهر خود لیورپول شد و بعد ها به بخش تخریب ارتش پیوست .

5- پاول تولید و ملقب به دزد و متولد پاریس که در ده سالگی از خانه گریخت و به یک گروه کیف قاپ پیوست و در 12 سالگی دستگیر و به یک مرکز باز پروری فرستاده شد و پس از فرار و شرکت در سرقتهای مختلف بالاخره دستگیر و به زندان افتاد و در زمان حمله نازیها به فرانسه از زندان گریخت و پس از ماجراهایی به گروه کماندویی پیوست .

6- جیمز بلک وود ملقب به ماهی دریاها متولد استرالیا که یک مهندس نیروی دریایی و همچنین قهرمان شنای استقامت بود که در مسابقات جهانی قایقرانی بین آکسفرد و کمبریج به پیروزی رسید.

بعد از اینکه برای او توطئه چیدند از مقام خود خلع درجه شد.

اینم یک عکس از کماندوها :

فایل های ضمیمه

• wallpaper2_1024.jpg
    wallpaper2_1024.jpg
    155.3 KB · نمایش ها: 6

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
این قسمت سوم ، همونیه که حالت سه بعدی داشت و دوربین می چرخید ، درسته ؟ ...

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
Fandogh
قبلی بهتر بود

نظر من همین شماره است " 3 " :cool:

حالا چرا می زنی!! شوخی کردم باب
:p

** ** ** ** ** **

Rostam_solat
کسی خبری از سری جدید ندارد ؟
امشب به دنبال این موضوع سرچ می کنم تا . . .

** ** ** ** ** **

seymour
این دوتا رو بیشتر دوست داشتم

منم " اسنایپر " عزیز رو خیلی دوست دارم , یعنی از همه شون بیشتر . . .:happy:
sinbad68
یک توضیحی در مورد داستان بازی و شخصیت ها بدم
دقیقا به این تضیحات احتیاج بود , به زودی با تصاویر مربوط به تک تک شخصیتها , این توضیحات رو در اولین پست قرار می دهم :cool:
خیلی عالی بود .

** ** ** ** ** **

seymour
این قسمت سوم ، همونیه که حالت سه بعدی داشت و دوربین می چرخید ، درسته ؟
دقیقا . . .
آدم با دیدن این دقت گرافیکی ( خصوصا اون موقعی که تکه های روزنامه روی زمین حرکت می کنند ) اشکش در می آید :f34r:

چند سال پیش , توی برف و بارون بود که این بازی رو خریدم و حسابی تحت تاثیر این سربازان شجاع قرار گرفتم :rolleyes:

pedramakaay

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
10
فقط spy:f34r:

کافی بود spy و lopin و گرین برت رو بهم بدن تا کل map رو از نقاط قرمز پاک کنم......البته تو 2 نسخه اول که lopin نبود گرین برت کفایت می کرد:)

من عاشق این بازی زیبا بودم و همه نسخه هاش رو بازی کردم...حتی نسخه strike force هم به نظر من فوق العاده زیبا بود...

Stay alive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سری جدید این بازی امده؟

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
Strike Force افتضاح بود. من وقتی دیدم از حالت سنتی در اومده فوری گذاشتمش کنار.

امیدوارم اگه یه روز قرار شد سری جدید بیاد مثل همون قدیمی ها باشه...

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من رفتم strike force رو گرفتم. هنوز خبر نداشتم 3 بعدی شده. وقتی بازی کردم اول دلزده شدم. ولی یکم که جلو رفتم چندتا تیر شلیک کردم دیدم نه بد نیست. حال میده.

بازی FPS به نظر من باید حس شلیک رو خوب به بازیکن بده. یعنی Blastه تفنگهاش باید خوب باشه. نمیدونم خودمم چی دارم میگم. منظورم صدای شدید و آتشی که از سر لوله میاد بیرون نیستا. خودمم نمیدونم که چی باعث میشه یه بازی وقتی شلیک میکنی واقعا حس کنی. ولی توی یه بازی نه. مثلن توی بازی Riddick وقتی شلیک میکردم با تمام وجود شلیک رو حس میکردم.

توی فیلم ها هم این این چیز (صدق) میکنه. بویژه فیلمای وسترن. مثلن اگه Blastه شلیکش باحال نباشه فیلم بمن حال نمیده. یه فیلم وسترن نسبتن جدید بود بنام دشت باز Open Range که خیلی وقتی شلیک میکردن حس خوبی بمن میداد. انگار خودم توی فیلم بودم و با تمام وجود قدرت شلیک اسلحه رو حس میکردم.

توی commandos strike force هم این حس وجود داره. بخاطر همین از بازیش خوشم اومد

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
خب از نظر تکنیکی بازی بدی نبود (من چند تا مرحله اش رو رفتم) ولی اینکه از حالت ریل تایم رفت به سه بعدی خیلی ضد حال بود. به علاوه در رده ی بازی های سه بعدی با موضوع جنگ دوم MOH: Airborne خیلی بهتر بود تا Strike Force.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,273
من رفتم strike force رو گرفتم. هنوز خبر نداشتم 3 بعدی شده. وقتی بازی کردم اول دلزده شدم. ولی یکم که جلو رفتم چندتا تیر شلیک کردم دیدم نه بد نیست. حال میده.

بازی FPS به نظر من باید حس شلیک رو خوب به بازیکن بده. یعنی Blastه تفنگهاش باید خوب باشه. نمیدونم خودمم چی دارم میگم. منظورم صدای شدید و آتشی که از سر لوله میاد بیرون نیستا. خودمم نمیدونم که چی باعث میشه یه بازی وقتی شلیک میکنی واقعا حس کنی. ولی توی یه بازی نه. مثلن توی بازی Riddick وقتی شلیک میکردم با تمام وجود شلیک رو حس میکردم.

توی فیلم ها هم این این چیز (صدق) میکنه. بویژه فیلمای وسترن. مثلن اگه Blastه شلیکش باحال نباشه فیلم بمن حال نمیده. یه فیلم وسترن نسبتن جدید بود بنام دشت باز Open Range که خیلی وقتی شلیک میکردن حس خوبی بمن میداد. انگار خودم توی فیلم بودم و با تمام وجود قدرت شلیک اسلحه رو حس میکردم.

توی commandos strike force هم این حس وجود داره. بخاطر همین از بازیش خوشم اومد

ميگم آقاي خوب اگه سليقه ات اين جوري مي باشد F.E.A.R رو از دست نده، چون تا حالا از لحاظ دادن احساس واقعي شليك يك اسلحه گيم روي دستش نيومده! :happy:

در مورد كماندوز هم من Men of Courage رو به شدت دوست داشتم، و به قول يكي از بچه ها كاراكتر مورد علاقه ام هم Marine بود، چون اگه بلد بودي باهاش كار كني با اون چاقوي وحشتناكش هيچ احدي حريفش نبود!
وقتي Destination Berlin اومد من با عجله رفتم بازار و خريدمش، ولي با يه كم بازي كردن خيلي نااميد شدم! بازي كاملا Bugged است، و سربازان حريف از فاصله دور در حالي كه حتي توي محدوده ديدشون (همون منحني كه سبز پررنگ و كمرنگ داره) هم نيستي تشخيصت ميدن! يا مثلا Spy در حالي كه لباس يه افسر تنشه توسط يه گروهبان شناسايي ميشه (در حالي كه اين خلاف مقررات و آموزش هاي بازيه)!
به هر حال من هم اميدوارم نسخه هاي بهتري از اين بازي رو ببينيم. :)

بالا