آژانس هواپیماییexchanging

Counter strike 1.8 farsi

شروع موضوع توسط newpersian ‏5 مارس 2006 در انجمن بازیهای کامپیوتری

1. newpersian

newpersian Registered User

با سلام به همه دوستان
    من بازی کانتر 1.8 رو گرفتم ولی همش سی دی می خواد کسی کرکش رو نداره که بدون سی دی کار کنه یا حداقل از روی درایو مجازی اجرا بشه .
    بهد اگر بخوام تحت شبکه بازی کنم چطوری میشه که سی دی نخواد یعنی برای هر کامپیوتر باید یک سی دی باشد.

2. newpersian

سلام دوستان عزیز
    من تازه یاد گرفتم بازی کنم . من کانتر 1.8 فارسی رو گرفتم تنهایی بازی کردم ولی خودتان می دونید حال نمیده .توی شهر ما هم گیمنت وجود نداره که امتحان کنم چطوری شبکه می شه من توی انجمنهای مختلف مطرح کردم ولی جواب ندیدم .من چطوری می تونم کانتر رو روی دوتا یا 3 تا کامپیوتر نصب کنم درصورتی که برای اجرا شدن سی دی میخواد . وچطوری میتونم یک کامپیوتر رو به عنوان سرور بازی معرفی کنم .اگر مشه تمام مراحل نصب بازی رو از اول تا آخر برام بگو ید . ممنون میشم .

3. irgamer

irgamer مدیر بازنشسته

4. newpersian

سلام
    من اون تاپیک رو خوندم ولی بازم چیزی متوجه نشدم .
    من چطوری می تونم اون رو روی دوتا کامپیوتر که شبکه هستن نصب کنم یعنی بازی که من گرفتم با سی دی اجرا میشه .چطوری می تونم یک از کامپیوتر ها رو به عنوان سرور معرفی کنم.برای اجرای هر دو نیاز به سی دی هست اخه می خوام یواشکی رو کامپیوتر های شرکت نصب و بازی کنم اول دوست دارم اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشم تا جلوی دوستام ضایع نشم

5. NECROGEDDON

NECROGEDDON کاربر تازه وارد

عزيز من كانتر استرايك 1.8 وجود نداره. لطف كنيد از خودتون اسم در نكنيد. كانتر استرايك و ورژنهاي آن:
    Counter-Strike 1.3
    Counter-Strike 1.5
    Counter-Strike 1.6
    Counter-Strike: Condition Zero
    Counter-Strike: Source

اينها ورژنهاي بازي Counter-Strike هستند و در حال حاضر ملت فقط Counter-Strike 1.6 و Condition Zero و Source رو بازي ميكنن و در اين بين 1.6 فقط در مسابقات معتبر بين المللي هست و گاهي هم سورس.

6. MacMan

MacMan کاربر تازه وارد

از من میشنوی بندازش دور و برو 1.6 رو بگیر. منم اینو کرفتم از پایتخت ولی نه تو شبکه کار میکنه نه به درد میخوره .فقط میتونی تنها بازی کنی

7. appbannerkhuniresbanner