برگزیده های پرشین تولز

cpu با يك پايه شكسته ، ممكن است كه باز هم درست كاركند؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
البته 3 سوت تقریبیه.گاهی 2.99 و گاهی 3.01.ولی در کل با هویه و hot jet اینکارو می کنم.به پایه شکسته هم احتیاجی ندارم.حتی اگر اونم به من بدی میندازمش دور. ;)

mossi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amin007110 :
البته 3 سوت تقریبیه.گاهی 2.99 و گاهی 3.01.ولی در کل با هویه و hot jet اینکارو می کنم.به پایه شکسته هم احتیاجی ندارم.حتی اگر اونم به من بدی میندازمش دور. ;)

من با هويه كار ميكنم . يك قلمي نوك باريك هم دارم . اما hot jet نميدونم چيه .

تازه يك چشم خيلي تيز ميخواد كه پايه هاي به اين باريكي را ببينه . بگو بينيم اين hot jet چيه لطفا .

mossi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از milad_sm :
من براي دلخوشي شما هم كه شده ميگم 40 يعني دماي cpu! خودت مي توني دستت رو نزديكش كني ببيني درچه وضعيه.
مگه case تو فن نداره؟؟؟ حتما دست كم يه فن بذار پشت. پي سي من الان4 تا فن داره! دو تا عقب يكي جلو و يكي بالا! (چرا اينجوري شد؟!!)
تهويه هوا خيلي تو عمر كامپيوتر مهمه....فراموش نكن. هر جوري شده كامپيوترت رو خنك كن. فكر كنم هارد ديسكت هم گرم مي كنه...اگه وسترن داري يه فن هم براي هاردديسكت بگير. خلاصه يه فكري براش بكن تا نذاشتت تو خرج!!

اين مورد گرم كردن هارد ديسكي كه گفتي اشاره خوبي بود . من تازه فهميدم كه برد من تا 130 گيگابايت هارد ديسك را ساپورت نميكنه .
اين درحاليست كه من يك 80 تايي و يگ 160 تايي جديد نصب كردم (دو سه ماهه) پاورم هم 250 وات است .
امروز 80 تايي را قطع كردم .
ببينم بعد چي ميشه . مرسي .

milad_sm

Registered User
لایک‌ها
0
عجب...اين پاور رو از كدوم موزه گير آوردي؟!؟ بابا!!
در مورد گرما همونطور كه گفتم يه فن ها مخصوص هارد ديسك هست كه گرما را از كيس ميده بيرون..
من يه دستگاه داشتم با 5 تا هارد در RAID با 1 سي دي و يه cdwriter!! ديگه گرما رو حس كن!!! اما دماي كيس تا 55 بيشتر نمي رفت! :) :)

resius92

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مطمئن هستي قبل از نصب فن به سی پی یو ژل زدی؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
به نقل از mossi :
من با هويه كار ميكنم . يك قلمي نوك باريك هم دارم . اما hot jet نميدونم چيه .

تازه يك چشم خيلي تيز ميخواد كه پايه هاي به اين باريكي را ببينه . بگو بينيم اين hot jet چيه لطفا .
عرضم به حضورتون که HOT JET وسيله ايست که با استفاده از فشارهوای داغ متمرکز کار ميکنه به جای نوک فلزی هويه و فوق العاده دقيقه.دارای دهانه های مختلف برای IC های مختلفه که با يک بار دميدن ميتونی همه پايه های IC رو از جاش در بياری يا لحيم کنی.
:cool:

بالا