برگزیده های پرشین تولز

Crazy winning eleven7

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
یه چیز عجیب غریب برای من اتفاق می افته وقتی اینو بازی میکنم
شبها حدودا 11-12 به بعد که اینو بازی میکنم سرعت بازی خیلی بالا میره که حتی میتونم بازی رو با اخرین رزولوشین و بالاترین گرافیک بازی کنم!!!
اول فکر کردمشبها سیستم خنکتره برای همین این اتفاق می افته(افکار من زیاد جالب نیست!!) اما دیشب ساعت 9 شروع به بازی کردم و اخرهای شب برای اینکه اهنگ جا ائودیو رو عوض کنم از بازی بیرون اومدم و دوباره تو بازی رفتم اما با کمال تعجب دیدم که باز هم سرعت بازی زیاد شده! به این نتیجه رسیدم که ربطی به خنک بودن سیستم نداره
به نظر شما چرا این اتفاق می افته؟

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از faridbahal :
یه چیز عجیب غریب برای من اتفاق می افته وقتی اینو بازی میکنم
شبها حدودا 11-12 به بعد که اینو بازی میکنم سرعت بازی خیلی بالا میره که حتی میتونم بازی رو با اخرین رزولوشین و بالاترین گرافیک بازی کنم!!!
اول فکر کردمشبها سیستم خنکتره برای همین این اتفاق می افته(افکار من زیاد جالب نیست!!) اما دیشب ساعت 9 شروع به بازی کردم و اخرهای شب برای اینکه اهنگ جا ائودیو رو عوض کنم از بازی بیرون اومدم و دوباره تو بازی رفتم اما با کمال تعجب دیدم که باز هم سرعت بازی زیاد شده! به این نتیجه رسیدم که ربطی به خنک بودن سیستم نداره
به نظر شما چرا این اتفاق می افته؟
فريد منم مثل تو بعضي وقتها به چيزاي عجيب برخورد ميكنم مثلا صبح هر بازي رو بازي كنم رد ميكنم و اون بازي تو صبح برام راحت هست ولي بعد از چند ساعت گير ميكنم

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
براي منم دو تا چيزه جالب داره يكي اين كه وقتي Flicker داره بازي روون اجرا ميشه براي همين من مجبورم هميشه اينقدر بازي اجرا كنم و ببندم كه Flicker خودشو نشون بده!!!
يكي ديگه اينكه حتي وقتي كه Flicker هست و همه چي رو پايينترين حد ممكنه هم هست يعني detail و resolution اما بازم تو استاديوم المپيك رم بازي كند ميشه كه اصلا نميشه بازي كرد.
البته من PES 3 دارم.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
برا منم اين بازي خيلي خيلي كنده. انگار اسلو موشن شده. من و داداشم قبلا فيفا 2003 بازي ميكرديم سه سوت توپ جلو دروازه بود. اينو بازي كرديم حالمون گرفته شد.
ولي يورو خوبه.......گرافيك و ...... ش خيلي خوبن . سرعتش هم قابل قبول و خوبه.
درباره بازيهاي فوتبال من يك فروم خيلي خوب ميشناسم :
www.socceraccess.com

فروم خيلي خوبي داره. مشكل يورو(دكمه نكست رو كه ميزني مياد تو دسكتاپ!) رو اينجا نوشتن چجوري ميشه حل كرد.

در ضمن اين جور مشكلاتي كه ميگين خيلي راحت به كانفليكت بين اجزاي كامپوتر ميتونه مربوط باشه ! به هيچ كس هم معمولا نميشه ثابت كرد چون فقط تو شرايط خاصي بوجود ميان و معمولا وقتي كس ديگه اي باشه درست ميشه !!‌:D
من اسپيكرم نويز داشت هر جا ميبردم درست بود غير از خونه ! اينم ميتونه مربوط به همچين چيزي باشه.....

بالا