برگزیده های پرشین تولز

darkhast panahandegi

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
salam doostan gol
man alan to fanland hastam va mikham to in keshvar darkhast panahandegi bedam mikhastam az shoma doostan gol komak begiram manzooram dar mord case hast yani be ina begam ke che moshkeli daram ke nemitonam to vatanm zendegi konam dar zemn inam begam to in modati ke to fanland bodam irani ha ziadi ro didam ke goftan ma doroogh goftim

batman62

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی از دوستان من پناهنده هست .
یکی از قانونهاش اینه که اولین کشوری میرسی باید پناهنده بشی . نمیتونی بری تریکه از ترکیه بری استرالیا که پناهنده بشی . برت میگردونن همون ترکیه

اما این کار رو نکن جوون

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
salam doostan gol
man alan to fanland hastam va mikham to in keshvar darkhast panahandegi bedam mikhastam az shoma doostan gol komak begiram manzooram dar mord case hast yani be ina begam ke che moshkeli daram ke nemitonam to vatanm zendegi konam dar zemn inam begam to in modati ke to fanland bodam irani ha ziadi ro didam ke goftan ma doroogh goftim
ای بابا گفتم یه مدت غیبت زدا. نگو رفتی خارجه

خوب عزیز من از همون ایرانی های پناهنده شده مشورت کامل بگیری که خیلی بهتر هست

ما تو ایران از کجا بدونیم. اگر هم کسی چیزی بگه اطلاعات غلط بهت میده

حالا چی شد یهو رفتی اونجا؟ اینجا تو کار وبلاگ نویسی و اینا بودی که. اگه اون وبلاگ هاتو نخواستی بفروشش به من

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
عزیزم باید تا میتونی بگی جونت در خطره ... اگه بگی پدر و مادرمم کشتن فایده نداره چون میگن خوب پس کشتن

تموم شده خطری تورو تهدید نمیکنه ... اما باید بگی اگر برگردم جون من در خطره و باید این رو یه جوری بگی باور کنن

مهم ترین چیز تو این مساله تهدید جون خودته نه پدر و مادر و عمو و دایی

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
ای بابا گفتم یه مدت غیبت زدا. نگو رفتی خارجه

خوب عزیز من از همون ایرانی های پناهنده شده مشورت کامل بگیری که خیلی بهتر هست

ما تو ایران از کجا بدونیم. اگر هم کسی چیزی بگه اطلاعات غلط بهت میده

حالا چی شد یهو رفتی اونجا؟ اینجا تو کار وبلاگ نویسی و اینا بودی که. اگه اون وبلاگ هاتو نخواستی بفروشش به من

سلام
کاملاً درسته ، از قبلیا بپرس بهترین مشاورا باید همونا باشن، دیگه چم و خم کارو خوب باید بلد باشن! :دی
ایشالا زود کارت درست بشه.
موفق باشی

valiya

Registered User
لایک‌ها
11
حالا وضع كسب و كارتون اونجا چطوريه؟ چكار ميكنيد؟ زندگي تو فنلاند بهتره يا ايران!!؟ چقدر هزينه كرديد رفتيد اونجا؟

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
اگر مستقیما از ایران رفته باشید کار شما سخت میشه.

یکی از قانونهاش اینه که اولین کشوری میرسی باید پناهنده بشی . نمیتونی بری تریکه از ترکیه بری استرالیا که پناهنده بشی

این دو حرف تضاد دارن به نظرم

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
مثلاً من الان اینجایی که هستم پناهندم...

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
salam doostan gol

بیا داداش
اینجا شاید کارت زودتر راه بیفته.

http://www.mohajersara.com/

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
بالا