برگزیده های پرشین تولز

Database error

hooligan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سیستم های Anti DDOS مخصوصا PIX توی لایه های پایین کار می کنند و ماهیت Packet رو خیلی راحت تشخیص می دن.
آماری هم که من می بینم نشان از بالا رفتن بازدید است نه حمله و .... البته حمله بوده ولی موقتی و قطعش کردیم.
اصولا نمی شه 100% جلوی این چیزها رو گرفت. اگه خیلی سخت گیرانه اش کنیم دیگه گوگل هم نمی تونه سایت رو index کنه. تا یه درصدیش رو مشکلی نداریم.
در هر حال داریم روش کار می کنیم یا رم رو می بریم بالاتر یا دو تاسرورش می کنیم و load balancer می گذاریم و ....

جناب knowhow من فکر نمیکنم این مشکلات سایت فقط از بازدید بالا باشه ... :rolleyes:

boromir

Registered User
لایک‌ها
0
سلام ! :) امروز میخاستم بیام PT همین اول کاری یه صفحه باز شد که از من یوزر و پسورد ادمین رو خاست :wacko::blink:

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
سلام ! :) امروز میخاستم بیام PT همین اول کاری یه صفحه باز شد که از من یوزر و پسورد ادمین رو خاست :wacko::blink:

درست همین پیغام هم برای من نشان داده شد . . .

دیروز هم اصلا سایت لود نشد !:hmm:

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
دیروز که برای من اینترنال ارور میداد !
خیلی ناراحت کنندس که فروم اینطوری شده !
واقعا نت رو بدون پرسین تولز بندازش دور دیروز ماکزیموم آنلاین بودن من 35 دقیقه بود که توی سه وعده اومدم و ایمیل های خودم رو چک کردم

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
خوب مشکلات به مرور حل می شه.
ما هم انتظار و پیش بینی این اتفاقات رو نداشتیم. در 12 ساعت گذشته سخت مشغول سرور بودیم.
در حقیقت رم سرور باز هم افزایش پیدا کرد و برای زیاد کردن Swap پارتیشن سرور مجبور به OS RELOAD شدیم و نصب مجدد OS با یک بدشانسی روبرو شد ، یعنی خراب شدن هارد دیسک و مجبور به تعویض اون شدیم. همین موضوع کار رو حدود 7 تا 8 ساعت عقب انداخت چون سه بار سیستم عامل از اول نصب شد.
ولی خوب خدا رو شکر مثل اینکه الان همه چیز روبراه است. اتفاقا سیستم Clustering هم بررسی کردیم و داریم در موردش با دیتاسنتر صحبت می کنیم که بعداز این افزایش رم ، تا چند ماه آینده روی Cluster بریم و Load balancer بگذاریم.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
واقعا برای پرشین تولز که خودش اینکاره هست و به بقیه سرویس میده خیلی زشته که همش اینطوری بلا سرش میاد...

از ظهر تا همین الان کلا سیستم down بود...

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
بله داون بود. توضیح دادم.

والا بلایی سرش نیومده ! ببینید این فروم روز به روز داره تعداد بازدید هاش زیاد می شه. حجم دیتابیسش هم بالا می ره. بنابراین فشاری که به سرور میاره به صورت تصاعدی بالا می ره. برای جبران این فشار سرور باید قوی تر بشه.
برای اینکه سرور قوی تر بشه باید هزینه بشه. فرق سروری که دو هفته پیش داشت به فروم سرویس می داد و بعد از دو هفته دیدیم باز هم کم میاره با اینی که الان داره سرویس می ده خیلی زیاده. این هزینه های باید به صورت ماهیانه پرداخت بشه و حتی یک روز تاخیر در پرداختش بابت قطع سرور از طرف دیتاسنتر می شه.
اگه بخواد سرور از این قوی تر بشه ، واقعا قدم بعدی ماهی بالای یک میلیون تومان هزینه خواهد داشت. این رشد سریع فروم طوری شده که ما به گردش نمی رسیم و نمی تونیم هزینه هاش رو جبران کنیم.
ولی مطمئن باشید همه تلاشمون رو می کنیم که این سرور همیشه UP باشه و به کاربرها سرویس بده.
فروم جزو بالاترین اولویت های همه تیم پرشین تولز است.

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
دیروز کارم شده بود رفرش تب پی تی! :eek:
والا بلایی سرش نیومده ! ببینید این فروم روز به روز داره تعداد بازدید هاش زیاد می شه. حجم دیتابیسش هم بالا می ره. بنابراین فشاری که به سرور میاره به صورت تصاعدی بالا می ره. برای جبران این فشار سرور باید قوی تر بشه.
برای اینکه سرور قوی تر بشه باید هزینه بشه. فرق سروری که دو هفته پیش داشت به فروم سرویس می داد و بعد از دو هفته دیدیم باز هم کم میاره با اینی که الان داره سرویس می ده خیلی زیاده. این هزینه های باید به صورت ماهیانه پرداخت بشه و حتی یک روز تاخیر در پرداختش بابت قطع سرور از طرف دیتاسنتر می شه.
اگه بخواد سرور از این قوی تر بشه ، واقعا قدم بعدی ماهی بالای یک میلیون تومان هزینه خواهد داشت. این رشد سریع فروم طوری شده که ما به گردش نمی رسیم و نمی تونیم هزینه هاش رو جبران کنیم.
ولی مطمئن باشید همه تلاشمون رو می کنیم که این سرور همیشه UP باشه و به کاربرها سرویس بده.
موفق باشید :king:

poolaky

Registered User
لایک‌ها
40
براي من هم كه روزي البته تو اين دو روز 7 يا 8 ساعت داون هست

باز هم از شما سپاسگذارم كه تلاش در رفع مشكل داريد

چون مي دونم واقعا سخته

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
بله داون بود. توضیح دادم.

هزینه تبلیغات توی سایت مگه جواب گو نیست ؟!

در ثانی این فروم خودش بهترین تبلیغ برای هاستینگ و خدماتتون می تونه باشه ....

امید.ارم مشکلات به زودی حل بشه

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
گویا سرور یه 6-7 ساعت ترکیده بود!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
2 یا 3 روزی برای دسترسی به پرشین تولز مشکل داشتم و انواع و اقسام error هارو دیدم، امیدوارم مشکل داخلی باشه.

fozool

Registered User
لایک‌ها
36
من از زحمات شما ادمين محترم سايت تشكر ميكنم
واقعا حسته نباشيد كه اينجور براي اين فروم زحمت ميكشيد
ممنون

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
هزینه تبلیغات توی سایت مگه جواب گو نیست ؟!

در ثانی این فروم خودش بهترین تبلیغ برای هاستینگ و خدماتتون می تونه باشه ....

امید.ارم مشکلات به زودی حل بشه
معلومه که نه !!!! شما تعرفه تبلیغات رو یه نگاهی بندازید با یه ضرب و تقسیم متوجه می شید. این که خیلی واضحه ، تقریبا همه می دونند که توی ایران پولی که بابت تبلیغات آنلاین خرج می شه خیلی ناچیزه.
البته خوب مثلا persianblog با اون قیمتهای سرسام آورش شاید بتونه هزینه هاش رو جبران کنه ولی ما که سعی کردیم قیمت معقول بگذاریم برای تبلیغات باید هزینه ها رو از جیبمون پر کنیم.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
من از زحمات شما ادمين محترم سايت تشكر ميكنم
واقعا حسته نباشيد كه اينجور براي اين فروم زحمت ميكشيد
ممنون
ممنون. لطف دارید شما.

ما هم امیدواریم حل بشه. البته ظاهر امر نشون می ده که فعلا اوضاع خوبه.

boromir

Registered User
لایک‌ها
0
امیدوارم مشکلات این انجمن به زودی حل بشه :wacko:

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
ممنون از ادمین ها بخاطر زحمتی که کشیدند ... الان که همه چیز روبراه به نظر میاد ... ایشالا همینطور بمونه ...
thanks.gif

frog

Registered User
لایک‌ها
36
منم از مدیرهای سایت به خاطر زحماتشون تشکر می کنم .

پ.ن: در مورد تبلیغات هم خدایش قیمت های پرشین تولز با فروم های دیگه قابل قیاس نیس یه نگاه بندازید خوتون میفهمید . ( اشتباهی برداست نشه منظورم اینه که اینجا واقعا خوبه) .

با تشکر

ErfanOnline

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,150
والا فقط مونده پوشک بچه تبلیغ کنن!
crazy_mini.gif

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
البته خوب مثلا persianblog با اون قیمتهای سرسام آورش شاید بتونه هزینه هاش رو جبران کنه ولی ما که سعی کردیم قیمت معقول بگذاریم برای تبلیغات باید هزینه ها رو از جیبمون پر کنیم.

منم بهتون خسته نباشيد ميگم

بالا