برگزیده های پرشین تولز

Div یا Table

rezamizbani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من در صفحه بندی رو هم با Table هم با Div انجام دادم ولی الان متوجه شدم هیچ فرقی در لود شدن در صفحه هایی که با Div طراحی شدن با صفحاتی که از Table استفاده شده نیست !!!
یعنی در هر دو اول متن ها می آید و بعد تصاویر البته تصاویر هر هر دو به عنوان Style و در Background قرار دارند ؟

از کسانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند ممنون می شم منو راهنمایی کنند !!! :p

peymanafraz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر نميکنم بين ترتيب لود شدن اجزاي div با table فرقي وجود داشته باشه. هدف از استفاده از div رعايت استانداردهاي وب براي جداکردن قالب از کدهاي برنامه نويسي هست که هم باعث کاهش حجم کد ميشه و هم باعث ميشه استفاده از css راحتتر بشه.

cssdesign

Registered User
لایک‌ها
2
درود بر شما
اینقدر دلیل وجود دارد که شما ساختار صفحه خود را با CSS طراحی کنید که هم اکنون می توانم تنها به قسمتی از آن اشاره کنم:
1- Table ها ، تمام محتویات آنها دانلود میشوند، سپس آنها را نمایش می دهند یعنی مرورگر در ابتدا یک بار جداول را می خواند، بار دوم محتویات جداول را.
2- CSS تنها یک بار در مرور گر لود می شود و دفعات مراجعه بعدی به سایت، تنها از Cach بار گزاری می شود.
3- جداول پی در پی باعث هنگ کردن مرورگر در نسخه های قدیمی آنهاست.
4- انعطاف پذیری که CSS دارد به هیچ عنوان Table ندارد.
5- شما تنها با یک تغییر کوچک در فایل CSS خود می توانید، بر روی کل صفحات وب سایت خود کنترل کنید.
6- طراجی وب سایت بر پایه Table کلا منسوخ شده، از سایت Microsoft.com بگیرید تا nero.com . با تکنولوژی روز پیش بروید تا همیشه به روز بمانید.
CSS 2 در سال 1997 ارایه شد ، اما طراحان وب ایرانی هنور اندر خم یک کوچه هستند.
پاینده اشید.

بالا