برگزیده های پرشین تولز

E-commerce

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
www.tseedc.ir
این آدرس وب سایت شرکت توزیع نیروی برق جنوبشرق تهران هست
من این وب سایت رو با ای اس پی کلاسیک طراحی و پیاده سازی کردم و قسمت cpanel سایت رو با ای اس پی دات نت یک طراحی کردم
برای اینکه مشترکین بتوانند مبلغ قبض برق خود رو از طریق این سایت (بدون مراجعه به بانک ) واریز نمایند چه کارهایی باید انجام دهم ؟
البته من برای چند تا از بانکها ایمیل فرستادم ولی هنوز جوابی دریافت نکرده ام:(:(:(
با تشکر

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
www.tseedc.ir
این آدرس وب سایت شرکت توزیع نیروی برق جنوبشرق تهران هست
من این وب سایت رو با ای اس پی کلاسیک طراحی و پیاده سازی کردم و قسمت cpanel سایت رو با ای اس پی دات نت یک طراحی کردم
برای اینکه مشترکین بتوانند مبلغ قبض برق خود رو از طریق این سایت (بدون مراجعه به بانک ) واریز نمایند چه کارهایی باید انجام دهم ؟
البته من برای چند تا از بانکها ایمیل فرستادم ولی هنوز جوابی دریافت نکرده ام:(:(:(
با تشکر

متأسفم من اشتباه کردم نباید اینجا پست می کردم:blush:

UserName:

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1:شما باید یک وب سرویس از شرکت برق دریافت کنید که بتونید بوسیله اون به حساب مشترکین دسترسی داشته باشید .
2:باید یک وب سرویس از یک بانک دریافت کنید که بتونید از یکی حساب به حساب دیگه جا به جایی مالی داشته باشید . (اگه بانک این امکان رو اصولا داشته باشه )
3:در کل من فکر میکنم بی خیالش بشید بهتره . چون نه شرکت برق اونقدر درست حسابیه که همچین سیستمی داشته باشه . اگرم داشته باشه پس اونقدر درست حسابی هست که به سایت های متفرقه امکان دسترسی به دیتا بیسش رو نده .

afshkh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با شرکتهای دولتی به این سادگی نمیشه معامله کرد

shimakh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بدبختی سر اینه که خصوصی ها هم تحویل نمی گیرن:blink:

بالا