برگزیده های پرشین تولز

easy php

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
دوستان سلام
كسي تا به حال با برنامه easy php كار كرده!
اگه كار كردين يه راهنمايي كوچيك كنيد در رابطه با ساختن local host
خيلي ممنون از لطفتون :)

www.bernawolf.com :rolleyes:

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نظر من بهتره كه بهتره حتي براي آشنايي با php هم سراغ اين برنامه " نريد " . خوش دست و جالب نيست .
اگر جستجويي در همين فروم يا فروم هاي هم موضوع داشته باشيد ميتونيد يك چيز خوب و مناسب رو راحت پيدا و php رو هم خوب و راحت كار كنيد.
زمان زيادي ميگذره كه من نصب و با اون كاري نداشتم الان دقيق حضور ذهن ندارم
اگر باز هم تمايل به نصب داشتين بگين. چون نصبش هم چيز خواصي نداره تا اونجا كه يادم مياد.
موفق باشيد :)

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
خب اگه ميشه يكم راهنمايي كنين تو رو خدا! :blink:
كارم خيلي گيره(آبروم ميره) :(

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
راهنمايي در چي؟ همين نصب easy php منظورتون هست؟!

al_frd

Registered User
لایک‌ها
5
مشكلتون با easy php چي هست ؟ اگه كامل بگين چه كار كردين و چه كاري مي خواين انجام بدين شايد بتونم كمكتون كنم.

اين رو هم ببينيد شايد بدردتون خورد :
http://www.fortysomething.ca/mt/etc/archives/004617.php
نصب MTرو به صورت لوكال با easyphp به طور كامل توضيح داده.
موفق باشيد

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
خيلي ممنون از كمكتون :)
من مشكلم تو php my admin اين برنامه هستش و نمي دونم چه طوري بايد data base تعريف كنم.

در ضمن فرض ميگيريم كه همه چي رو تنظيم كردم و بخوام php nuke رو لوكال داشته باشم اين فايل هاي php nuke رو تو كدوم پوشه و كجا بريزم؟ :blink:
اگه ميدونيد كمك كنيد (آبروم ديگه چيزي به ريختنش نمونده) :wacko:
دمتون گرم... :rolleyes:

al_frd

Registered User
لایک‌ها
5
من راجب PHP Nuke هيچي نميدونم ولي براي كار كردن با easyphp اين دو تا رو هم ببين:
1- نصب :
http://www.canowhoopass.com/guides/easyphp/install.php
2- اجرا:
http://www.canowhoopass.com/guides/easyphp/running.php

من مشكلم تو php my admin اين برنامه هستش و نمي دونم چه طوري بايد data base تعريف كنم.
بعد از اينكه برنامه رو اجرا كردين و Apache و Mysql رو فعال كرديد به قسمت PHPMyAdminبرويد .
مثل اين شكل

running_traymenu_sm.gif

حالا اسم ديتا بيس رو اونجايي كه نوشته : Create new database وارد كنيد و كليد Create رو بزنيد.
همين . ديتابيس شما ساخته ميشه .
فكر مي كنم براي اتصال به ديتا بيس بايد Username:root و Password رو خالي بذاريد

اميدوارم سوالتون رو درست متوجه شده باشم و جوابم بدردتون بخوره

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
من data base رو ساختم ولي اون جايي كه گفتين يوزر و پسورد رو وارد كنم پيدا نكردم!
در ضمن فايل هاي php-nuke رو هم تو پوشه www اين برنامه كپي كردم و وقتي كه ميخوام لوكال هاست رو اجرا كنم ارور هايي دارم:

Notice: Undefined variable: HTTP_USER_AGENT in d:\program files\easyphp1-7\www\mainfile.php on line 17

Notice: import_request_variables(): No prefix specified - possible security hazard in d:\program files\easyphp1-7\www\mainfile.php on line 40

Notice: Undefined variable: forum_admin in d:\program files\easyphp1-7\www\mainfile.php on line 70

Notice: Use of undefined constant inside_mod - assumed 'inside_mod' in d:\program files\easyphp1-7\www\mainfile.php on line 73

Notice: Undefined variable: inside_mod in d:\program files\easyphp1-7\www\db\db.php on line 44

Fatal error: Call to undefined function: message_die() in d:\program files\easyphp1-7\www\db\db.php on line 88

خواهشن كمك كنيد :(

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
درسته ! فايلها بايد توي همون www باشن و اين Error كه به شما ميده مربوط به فايل Config.php هست. ( تا اونجا كه يادم مياد بايد مشكل از تنظيمات داخلي اون با ديتابيس باشه).

al_frd

Registered User
لایک‌ها
5
قاعدتا بايد يه فايلي باشه كه بايد توش مشخصات بانك اطلاعاتي تون رو تعريف كنيد . اون يوزرنيم و پسورد و ... رو بايد توي اون فايل تعريف كنيد .

اگر از اجراي درست easyphp و ساخته شدن بانك مطمئن هستيد بهتره سوالتون رو توي قسمتي كه درباره PHPnukeهست مطرح كنيد . تا كسي كه با اون كار كرده كمكتون كنه (همونطور كه قبلا گفتم از phpnuke هيچي نمي دونم )

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
چه طوري بايد تعريف كنم :blink:

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
هم ميتونيد در بخش Nuke همين فروم بپرسيد و هم قبلا يه سايت فارسي نوك بود كه تنظيمات اون فايل رو ميتونيد در اونجا پيدا كنيد.

بالا