آژانس هواپیماییfootbal

easy php

شروع موضوع توسط roozbeh ‏2 ژوئن 2004 در انجمن PHP

1. roozbeh

roozbeh Registered User

دوستان سلام
    كسي تا به حال با برنامه easy php كار كرده!
    اگه كار كردين يه راهنمايي كوچيك كنيد در رابطه با ساختن local host
    خيلي ممنون از لطفتون :)

www.bernawolf.com :rolleyes:

2. fireboy

fireboy Registered User

به نظر من بهتره كه بهتره حتي براي آشنايي با php هم سراغ اين برنامه " نريد " . خوش دست و جالب نيست .
    اگر جستجويي در همين فروم يا فروم هاي هم موضوع داشته باشيد ميتونيد يك چيز خوب و مناسب رو راحت پيدا و php رو هم خوب و راحت كار كنيد.
    زمان زيادي ميگذره كه من نصب و با اون كاري نداشتم الان دقيق حضور ذهن ندارم
    اگر باز هم تمايل به نصب داشتين بگين. چون نصبش هم چيز خواصي نداره تا اونجا كه يادم مياد.
    موفق باشيد :)

3. roozbeh

roozbeh Registered User

خب اگه ميشه يكم راهنمايي كنين تو رو خدا! :blink:
    كارم خيلي گيره(آبروم ميره) :(

4. fireboy

fireboy Registered User

راهنمايي در چي؟ همين نصب easy php منظورتون هست؟!

5. al_frd

al_frd Registered User

مشكلتون با easy php چي هست ؟ اگه كامل بگين چه كار كردين و چه كاري مي خواين انجام بدين شايد بتونم كمكتون كنم.

اين رو هم ببينيد شايد بدردتون خورد :
    http://www.fortysomething.ca/mt/etc/archives/004617.php
    نصب MTرو به صورت لوكال با easyphp به طور كامل توضيح داده.
    موفق باشيد

6. roozbeh

roozbeh Registered User

سلام
    خيلي ممنون از كمكتون :)
    من مشكلم تو php my admin اين برنامه هستش و نمي دونم چه طوري بايد data base تعريف كنم.

در ضمن فرض ميگيريم كه همه چي رو تنظيم كردم و بخوام php nuke رو لوكال داشته باشم اين فايل هاي php nuke رو تو كدوم پوشه و كجا بريزم؟ :blink:
    اگه ميدونيد كمك كنيد (آبروم ديگه چيزي به ريختنش نمونده) :wacko:
    دمتون گرم... :rolleyes:

7. panypay
  8. al_frd

al_frd Registered User

من راجب PHP Nuke هيچي نميدونم ولي براي كار كردن با easyphp اين دو تا رو هم ببين:
    1- نصب :
    http://www.canowhoopass.com/guides/easyphp/install.php
    2- اجرا:
    http://www.canowhoopass.com/guides/easyphp/running.php

بعد از اينكه برنامه رو اجرا كردين و Apache و Mysql رو فعال كرديد به قسمت PHPMyAdminبرويد .
    مثل اين شكل

حالا اسم ديتا بيس رو اونجايي كه نوشته : Create new database وارد كنيد و كليد Create رو بزنيد.
    همين . ديتابيس شما ساخته ميشه .
    فكر مي كنم براي اتصال به ديتا بيس بايد Username:root و Password رو خالي بذاريد

اميدوارم سوالتون رو درست متوجه شده باشم و جوابم بدردتون بخوره

9. roozbeh

roozbeh Registered User

من data base رو ساختم ولي اون جايي كه گفتين يوزر و پسورد رو وارد كنم پيدا نكردم!
    در ضمن فايل هاي php-nuke رو هم تو پوشه www اين برنامه كپي كردم و وقتي كه ميخوام لوكال هاست رو اجرا كنم ارور هايي دارم:

Notice: Undefined variable: HTTP_USER_AGENT in d:\program files\easyphp1-7\www\mainfile.php on line 17

Notice: import_request_variables(): No prefix specified - possible security hazard in d:\program files\easyphp1-7\www\mainfile.php on line 40

Notice: Undefined variable: forum_admin in d:\program files\easyphp1-7\www\mainfile.php on line 70

Notice: Use of undefined constant inside_mod - assumed 'inside_mod' in d:\program files\easyphp1-7\www\mainfile.php on line 73

Notice: Undefined variable: inside_mod in d:\program files\easyphp1-7\www\db\db.php on line 44

Fatal error: Call to undefined function: message_die() in d:\program files\easyphp1-7\www\db\db.php on line 88

خواهشن كمك كنيد :(

10. fireboy

fireboy Registered User

درسته ! فايلها بايد توي همون www باشن و اين Error كه به شما ميده مربوط به فايل Config.php هست. ( تا اونجا كه يادم مياد بايد مشكل از تنظيمات داخلي اون با ديتابيس باشه).

11. al_frd

al_frd Registered User

قاعدتا بايد يه فايلي باشه كه بايد توش مشخصات بانك اطلاعاتي تون رو تعريف كنيد . اون يوزرنيم و پسورد و ... رو بايد توي اون فايل تعريف كنيد .

اگر از اجراي درست easyphp و ساخته شدن بانك مطمئن هستيد بهتره سوالتون رو توي قسمتي كه درباره PHPnukeهست مطرح كنيد . تا كسي كه با اون كار كرده كمكتون كنه (همونطور كه قبلا گفتم از phpnuke هيچي نمي دونم )

12. roozbeh

roozbeh Registered User

چه طوري بايد تعريف كنم :blink:

13. fireboy

fireboy Registered User

هم ميتونيد در بخش Nuke همين فروم بپرسيد و هم قبلا يه سايت فارسي نوك بود كه تنظيمات اون فايل رو ميتونيد در اونجا پيدا كنيد.

14. avajang.com .left
خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی