آژانس هواپیماییexchanging

Emporio Armani حراج تابستانی

شروع موضوع توسط dark_angel ‏14 جولای 2010 در انجمن گفتگوی آزاد

1. dark_angel

dark_angel Registered User

تاپیک فروش نیست.من هم فروشنده نیستم سهمی هم تو کمپانی ARMANI ندارم . :cool:
    تاپیک رو فقط برای اطلاع رسانی زدم و کمک به کسانی که قصد خرید دارن.
    واسه دوستانی که زیاد اهل خرید لباس و مد هستند (مثل خودم ). حتما میدونن برند آرمانی قیمت و کیفیت بالایی داره و تولید محدود.
    وقتی هم میاد تو ایران اگه شانس بیارید و فروشنده راست بگه که اصل باشه حداقل چند برابر قیمت تک فروشیش تو اروپا و بقیه جهان (منهای ایران) باید پول بدید.

تخفیف تابستانی این کمپانی مدتی هست که شروع شده (قیمت هاش هم حتی تا حدود نصف کم شده) + شیپینگ هم رایگان هست. که یه مزیت دیگه است وخیلی در هزینه صرفه جویی میشه.

خلاصه اگه آشنا داشتید که واسطون بفرسته یا با فروشنده هایی که جنس از خارج می خرن و تو ایران تحویل میدن کار میکنید. یه فرصت خیلی خوب هست . مهمترین بخشش اینه که از اصل بودن محصول اطمینان پیدا میکنید و اینکه همونجور که گفتم با تخفیفی که خورده و شیپینگ رایگان هم که داره هزینه خیلی کمتری میپردازید.

2. Second Life

Second Life Registered User

ساعتاشونوم یه تخفیف میدادن چی میشد.:(
    سایت آرمانی هم وسطش ی یهو فیلتر شد !!!!!!!!!

3. عمو مایکل

عمو مایکل کاربر تازه وارد

مگه می خواد مغازه رو بفروشه که حراج کرده ؟

4. dark_angel

آره شامل ساعت ها نمیشه متاسفانه.
    پس به لیست سایتهای مشمول u.exe پیوست.

روال کارشون اینجوری مثلا الان تو تابستان فروش محصولات پاییزه-زمستانه امسال 2010 رو شروع کردن ولی وقتی به اواسط فصل فروش پاییزه-زمستانه برسه تخفیف اساسی میخوره.

Last edited: ‏15 جولای 2010
  5. عمو مایکل

عمو مایکل کاربر تازه وارد

این جورجیو نامرد من می دونم جنسا رو از چین وارد می کنه حراجم که می کنه کلی روش می خوره :p

6. sJaguar

sJaguar کاربر فعال موبایل و فوتبال کاربر فعال

این مارک ها نصف بیشترپولی که میدی پول مارک ه و فقط داری واسه یه نوشته یا لوگو پول میدی!
    واقعا یا باید آدم خیلی پولدار باشه یا خیلی ... که ...

7. appbannerkhuniresbanner
  8. ROOZBEH33

ROOZBEH33 مدیر بازنشسته

یه لینک به سایت حراجشون بزارید
    حس گشتن نیست!

9. dark_angel

همش به پولداری و اون سه نقطه ها که میزاری نیست. خیلی ها هستند دوست دارند یا به یه مارک خاص علاقه دارن.
    من پولدار نیستم (می بینی که تو تخفیفش خودم هم اقدام کردم) شامل بقیه قضیه هم فکر نکنم بشم.
    برای من که اونقدر پول ندارم که بخوام تی شرت های صدهزار تومانی بپوشم خب تیشرتش نمیارزه. یا جین هاش همینطوره بودجه من بعضیاش نمیخوره.
    ولی مثلا یه جاکت (کت تک,کت اسپرت بهش میگن اینجا) وقتی با تخفیف خوبی که داده و اینکه جین و تیشرت نیست که هر روز بخوام بپوشم واقعا میارزه.

قسمت فروش بهاره-تابستانه Emporio Armani اینجا

همین الان دیدم زده پایان فصل فروش بهاره-تابستانه 2010 !!!
    ولی قیمت هایی که گذاشته همون با تخفیف هستش +
    40%off Sale + Free Shipping today هنوز هست !!
    شاید آخراش باشه.

Last edited: ‏15 جولای 2010
  10. sJaguar

sJaguar کاربر فعال موبایل و فوتبال کاربر فعال

منظور من اینه که همون تی شرتی که مثلا صد تومن قیمتشه به نظر شما اگه اون مارک روش نباشه اما با هومون جنس و دوخت باشه قیمتش چقدر میشه؟ فک میکنی بیشتر از 30 تا 40 تومن باشه؟

من کلا به این چیزا اصلا معتقد نیستم بنظر من کسی هم که دنبال شیک پوشیدن باشه نیاز نیست مارک بپوشه هر چی که بهش بیاد شیکه.حالا میخاد یه شلوار جین مثلا 40 تومنی باشه یا 300 تومنی!.

11. dark_angel

آره خب. پول مارکش رو می خوره و اسم برندی رو که داره . واسه همین میگم واسه همه چیز برای کسی که اونقدر بودجه نمیخواد خرج کنه نمی صرفه.
    من خودم یه سری ساعت دارم از روی مارک ساختن قیمتاش نهایت 50 تومان ولی هر کی میبینه باور نمیکنه زیر 500-400 خریده باشم. باید خبره باشی تو این زمینه بدونی چه موقع میارزه مارک بخری چه موقع نه.
    قسمت دوم رو هم قبول دارم من خودم زیاد اهل خرید لباس هستم. واقعا بعضی وقتا چیزایی زیر 10 تومن پیدا میشه که خیلی شیک تر از یه چیز مارک باشه.
    ولی قبول کن کاری که رو جین 100 تومنی شده رو جین 20 تومنی نشده (البته قیمت واقعی نه قیمتی که تو ایران هست به چند برابر قیمت خرید میدن).
    ولی تو یه چیز شاخص مثل جاکت واقعا فرق چشمگیری میکنه جاکت Emporio Armani با یه جاکت چینی.
    همین جور که مثلا مارکی مثل هاکوپیان خودمون واقعا با اجناس متفرقه دیگه فرق داره.