برگزیده های پرشین تولز

Emporio Armani حراج تابستانی

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
تاپیک فروش نیست.من هم فروشنده نیستم سهمی هم تو کمپانی ARMANI ندارم . :cool:
تاپیک رو فقط برای اطلاع رسانی زدم و کمک به کسانی که قصد خرید دارن.
واسه دوستانی که زیاد اهل خرید لباس و مد هستند (مثل خودم ). حتما میدونن برند آرمانی قیمت و کیفیت بالایی داره و تولید محدود.
وقتی هم میاد تو ایران اگه شانس بیارید و فروشنده راست بگه که اصل باشه حداقل چند برابر قیمت تک فروشیش تو اروپا و بقیه جهان (منهای ایران) باید پول بدید.

تخفیف تابستانی این کمپانی مدتی هست که شروع شده (قیمت هاش هم حتی تا حدود نصف کم شده) + شیپینگ هم رایگان هست. که یه مزیت دیگه است وخیلی در هزینه صرفه جویی میشه.

خلاصه اگه آشنا داشتید که واسطون بفرسته یا با فروشنده هایی که جنس از خارج می خرن و تو ایران تحویل میدن کار میکنید. یه فرصت خیلی خوب هست . مهمترین بخشش اینه که از اصل بودن محصول اطمینان پیدا میکنید و اینکه همونجور که گفتم با تخفیفی که خورده و شیپینگ رایگان هم که داره هزینه خیلی کمتری میپردازید.

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
ساعتاشونوم یه تخفیف میدادن چی میشد.:(
50014804HU_me3_fr.png

سایت آرمانی هم وسطش ی یهو فیلتر شد !!!!!!!!!

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
مگه می خواد مغازه رو بفروشه که حراج کرده ؟

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
ساعتاشونوم یه تخفیف میدادن چی میشد.:(
50014804HU_me3_fr.png

سایت آرمانی هم وسطش ی یهو فیلتر شد !!!!!!!!!

آره شامل ساعت ها نمیشه متاسفانه.
پس به لیست سایتهای مشمول u.exe پیوست.

مگه می خواد مغازه رو بفروشه که حراج کرده ؟

روال کارشون اینجوری مثلا الان تو تابستان فروش محصولات پاییزه-زمستانه امسال 2010 رو شروع کردن ولی وقتی به اواسط فصل فروش پاییزه-زمستانه برسه تخفیف اساسی میخوره.

Last edited:

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
روال کارشون اینجوری مثلا الان تو تابستان فروش محصولات پاییزه-زمستانه امسال 2010 رو شروع کردن ولی وقتی به اواسط فصل فروش پاییزه-زمستانه برسه تخفیف اساسی میخوره.
این جورجیو نامرد من می دونم جنسا رو از چین وارد می کنه حراجم که می کنه کلی روش می خوره :p

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
این مارک ها نصف بیشترپولی که میدی پول مارک ه و فقط داری واسه یه نوشته یا لوگو پول میدی!
واقعا یا باید آدم خیلی پولدار باشه یا خیلی ... که ...

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
یه لینک به سایت حراجشون بزارید
حس گشتن نیست!

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
این مارک ها نصف بیشترپولی که میدی پول مارک ه و فقط داری واسه یه نوشته یا لوگو پول میدی!
واقعا یا باید آدم خیلی پولدار باشه یا خیلی ... که ...

همش به پولداری و اون سه نقطه ها که میزاری نیست. خیلی ها هستند دوست دارند یا به یه مارک خاص علاقه دارن.
من پولدار نیستم (می بینی که تو تخفیفش خودم هم اقدام کردم) شامل بقیه قضیه هم فکر نکنم بشم.
برای من که اونقدر پول ندارم که بخوام تی شرت های صدهزار تومانی بپوشم خب تیشرتش نمیارزه. یا جین هاش همینطوره بودجه من بعضیاش نمیخوره.
ولی مثلا یه جاکت (کت تک,کت اسپرت بهش میگن اینجا) وقتی با تخفیف خوبی که داده و اینکه جین و تیشرت نیست که هر روز بخوام بپوشم واقعا میارزه.

یه لینک به سایت حراجشون بزارید
حس گشتن نیست!

قسمت فروش بهاره-تابستانه Emporio Armani اینجا

همین الان دیدم زده پایان فصل فروش بهاره-تابستانه 2010 !!!
ولی قیمت هایی که گذاشته همون با تخفیف هستش +
40%off Sale + Free Shipping today هنوز هست !!
شاید آخراش باشه.

Last edited:

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
همش به پولداری و اون سه نقطه ها که میزاری نیست. خیلی ها هستند دوست دارند یا به یه مارک خاص علاقه دارن.
من پولدار نیستم (می بینی که تو تخفیفش خودم هم اقدام کردم) شامل بقیه قضیه هم فکر نکنم بشم.
برای من که اونقدر پول ندارم که بخوام تی شرت های صدهزار تومانی بپوشم خب تیشرتش نمیارزه. یا جین هاش همینطوره بودجه من بعضیاش نمیخوره.
ولی مثلا یه جاکت (کت تک,کت اسپرت بهش میگن اینجا) وقتی با تخفیف خوبی که داده و اینکه جین و تیشرت نیست که هر روز بخوام بپوشم واقعا میارزه.

منظور من اینه که همون تی شرتی که مثلا صد تومن قیمتشه به نظر شما اگه اون مارک روش نباشه اما با هومون جنس و دوخت باشه قیمتش چقدر میشه؟ فک میکنی بیشتر از 30 تا 40 تومن باشه؟

من کلا به این چیزا اصلا معتقد نیستم بنظر من کسی هم که دنبال شیک پوشیدن باشه نیاز نیست مارک بپوشه هر چی که بهش بیاد شیکه.حالا میخاد یه شلوار جین مثلا 40 تومنی باشه یا 300 تومنی!.

dark_angel

Registered User
لایک‌ها
0
منظور من اینه که همون تی شرتی که مثلا صد تومن قیمتشه به نظر شما اگه اون مارک روش نباشه اما با هومون جنس و دوخت باشه قیمتش چقدر میشه؟ فک میکنی بیشتر از 30 تا 40 تومن باشه؟

من کلا به این چیزا اصلا معتقد نیستم بنظر من کسی هم که دنبال شیک پوشیدن باشه نیاز نیست مارک بپوشه هر چی که بهش بیاد شیکه.حالا میخاد یه شلوار جین مثلا 40 تومنی باشه یا 300 تومنی!.

آره خب. پول مارکش رو می خوره و اسم برندی رو که داره . واسه همین میگم واسه همه چیز برای کسی که اونقدر بودجه نمیخواد خرج کنه نمی صرفه.
من خودم یه سری ساعت دارم از روی مارک ساختن قیمتاش نهایت 50 تومان ولی هر کی میبینه باور نمیکنه زیر 500-400 خریده باشم. باید خبره باشی تو این زمینه بدونی چه موقع میارزه مارک بخری چه موقع نه.
قسمت دوم رو هم قبول دارم من خودم زیاد اهل خرید لباس هستم. واقعا بعضی وقتا چیزایی زیر 10 تومن پیدا میشه که خیلی شیک تر از یه چیز مارک باشه.
ولی قبول کن کاری که رو جین 100 تومنی شده رو جین 20 تومنی نشده (البته قیمت واقعی نه قیمتی که تو ایران هست به چند برابر قیمت خرید میدن).
ولی تو یه چیز شاخص مثل جاکت واقعا فرق چشمگیری میکنه جاکت Emporio Armani با یه جاکت چینی.
همین جور که مثلا مارکی مثل هاکوپیان خودمون واقعا با اجناس متفرقه دیگه فرق داره.

بالا