برگزیده های پرشین تولز

enetation در مورد (كمك!!!!!!)

TorontoNevis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مي شه يكم در مورد تغيير دادن فرم اون قالب فارسي enetationتوضيح بدين؟؟؟
مثلا عوض كردن رنگ تو جاي متن و اسم ؟؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
وقتي توي قسمت تمپليت توي options سايت enetation ميري ، اونجا سورس تمپليتي رو كه داري نشون ميده. با دستكاري كردن اون سورس ميتوني آب و رنگش رو عوض كني.
اگه اين كار رو بلدي كه هيچ. اگه نه بگو كه دقيق بگم كجاش رو دست بزني!؟

TorontoNevis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خيلي سعي رنگ كلي back ground رو عوض كنم با رنگ جاي متن و اسم ولي نشد اگه مي شه اينا رو يه توضيحي بده.. :!: مرسي
پي اس: يه مشكل ديگه من تا submit رو مي زنم همه خط هاي فارسي عوض مي شه چيكار كنم؟؟

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
با اجازه احسان . ببين عزيزم اون رنگ پس زمينه كه معلومه رنگ بك گروند رو عوض كن . اگر هم اين كاره نيستي و شك داري كدوم اينو بگم كه كنار كدهاي رنگ هميشه علامت# هستش از اون طريق مي توني پيداش كني بعش هم هر جا بك گروند برخوردي كدهاش ببر 1 جا مثل فتوشاپ امتحان كن ببين به كدوم رنگ مي خوره و مال چه قسمتي هستش . اگر هم مي خواي از كلمات فارسي استفاده مني بهترين راه استفاده از كدهاي يوني كد هستش . مطمئن باش ديگه عوض نميشه.
موفق باشي
آقا احسان چطو بود دادا دارم راه ميوفتم نه؟!!!!!!
<a href='http://hototo.blogspot.com' target='_blank'>http://hototo.blogspot.com</a>

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
دمت گرم متين جان.
تورنتو نويس... اگه گرفتي منظور رو كه خدا رو شكر. اگه نه كه بازم بپرس. موردي نداره ;)

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
با اجازه از بزرگترهاي كار درست اينكاره ... :D
يه مورد رو بين كساني كه از سايت Enetation استفاده مي كنند, ديده ام و اون هم اينه كه اندازه صفحه شون رو درست نكردن. اندازه صفحه رو بايد وي قسمت Settings تنظيم كنيد. براي عرض صفحه (Width) اگه از تمپليت احسان استفاده مي كنيد, چيزي حدود 350 مناسبه. براي ارتفاعش هم سعي كنيد از 450 بيشتر نگذاريد.
ببخشيد كه پام رو تو كفش بزرگترها گذاشتم :oops:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ممنون نيكنام جان ;)

Erfan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بهترین کار اینه که هر نظرسنجی خوشگلی رو دیدی veiw source کنی وبعدش با تمپلیت اصلی چک کنی .. اینو نوشتم تا بیشتر خودم راه بیفتم ;)

بالا