برگزیده های پرشین تولز

ertebat.biz

mska

Registered User
لایک‌ها
22
سلام در مورد سایت ertebat.biz حرف و حدیث های زیادی تو سایت های مختلف خوندم
امروز به این سایت سرزدم و این مطلب را دیدم
عنوان خبر: درددلهاي مدير سايت

شرح خبر:

-------------------------------

بسمه تعالي

ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما دوستان گرامي با توجه به موج تخريبها و تهمتهايي كه در سايتها و فرومهاي مختلف عليه شخص من و نيز سايت ارتباط به راه افتاده لازم دانستم در مورد خودم ونيز سايت ارتباط و مشكلاتي كه در يكسال گذشته داشتيم توضيحات مفصلي را بدهم.هم من باب درد دل و هم روشن شدن اذهان همه دوستان گرامي.من مسعود جهانتيغي مدير سايت ارتباط متولد سال 59 در شهر زاهدان هستم.از 7 ماهگي نزد پدر بزرگ و مادربزرگم (به علت جدا شدن پدر و مادرم) زندگي كرده ام و تا اين لحظه هيچگونه كمك مادي و معنوي از ناحيه پدر و مادر به من نشده است.با توجه به مشكلات بد اقتصادي از سال اول دبيرستان همزمان با درس خواندن اقدام به كار نمودم .كارهايي از جمله دستفروشي –شاگردي –فروشندگي و .... درسال 77 بلافاصله پس از گرفتن ديپلم در دانشگاه زاهدان قبول شده و مشغول به تحصيل گرديدم.همزمان با استفاده از سرمايه اندكي كه از كارهاي قبلي جمع كرده بودم و نيز با قرض كردن توانستم مغازه كوچك آرايشي و بهداشتي در مجتمع تجاري هامون زاهدان به راه بياندازم.با سختي و تلاش زياد كار مي كردم و لي متاسفانه به علت كم تجربه بودن بعد از يكسال كار در بازار مجبور به بستن مغازه با ضرر زيادي شدم.ولي نا اميد نشده و با ياري خدا و با تجربه اي كه كسب كرده بودم و نيز آشنائي كامل به كامپيوتر اقدام به باز كردن فروشگاه كامپيوتر نمودم و خدارو شكر بسيار موفق بوده و توانستم قرضهاي كار قبلي را جبران كنم.با توجه به فرارسيدن موعد سربازي مغازه فوق را بسته و به خدمت مقدس سربازي رفتم.پس از برگشت با فاركس ( بازار بورسهاي جهاني ارز) آشنا شده و شروع به فعاليت كردم.در اين مدت با توجه به پيشنهاد يكي از دوستان در منطقه آزاد چابهار مجتمع پرديس غرفه اي در زمينه سخت افزار و نرم افزار كامپيوتر افتتاح نموده و شروع به فعاليت نموديم.و با توكل به خدا و ياري خداوند بزرگ بسيار موفق بوديم ولي با توجه به حسادت يكي از اقوام نزديك كه نزد ايشان زندگي مي كردم كليه برنامه هاي كاريم به مشكل خورده و با دلسردي كامل به زاهدان برگشتم.در مدت كوتاهي و با توجه به مطالعات و تحقيقات زيادي كه در زمينه تجارت الكترونيك نموده بودم.فعاليت كاريم را در دو بخش با شدت و پشتكار زياد شروع كردم.در زمينه تجارت الكترونيك و نيز واردات گوشيهاي موبايل.در دو نمايشگاه متوالي در شهر زاهدان در زمينه تجارت الكترونيك موفقيتهاي زيادي كسب نموديم.در اين فاصله در سال 83 ازدواج نموده و با توجه به موقعيت خوب كاري و خانوادگي به عنوان الگوي جوانان خانواده و دوستان درآمدم.شركت ما كه در اساسنامه آن هم تجارت الكترونيك و هم كار در زمينه موبايل گنجانده شده است در حجم وسيعي شروع به كار كرد .از جمله ارائه كارتهاي اعتباري مستركارت و ...و نيز هاست و دومين و طراحي سايت و بازاريابي الكترونيك و فروش ويژه گوشيهاي موبايل و در شركتمون براي 6 نفر كارآفريني كرديم.در آبانماه 84 سايت ارتباط را هم راه اندازي كردم .در اوائل كار برنامه ما بيشتر آموزش رايگان و ترويج تجارت الكترونيك بود.طي اين سالها كماكان كار در فاركس را با كمك يكي از دوستان گرامي ادامه داده و خيلي هم موفق بوديم.در آن زمان فكري به ذهنم رسيد و با توجه به نياز كشورمون ايران به ترويج فعاليتهاي نوين در زمينه تجارت الكترويك فعاليتهاي سايت ارتباط رو تغير دادم.و ترتيبي داديم تا دوستاني كه در زمينه سايتهاي پي تو كليك – سورف – هايپ و ...كار مي كردند و بعضا متحمل ضررهاي زيادي هم شده بودند بتوانند سرمايه هاي ايگولدي خودشون ( توجه كنيد ايگولدي) را از طريق ما در فاركس سرمايه گذاري كنند و بتوانند از تلاش بيهوده و ضرر ده در سايتهاي خارجي دست بردارند.اين امر ادامه داشت تا مرداد ماه 85 كه نامه بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران در زمينه ممنوعيت پذيرش سرمايه در زمينه فاركس بدست ما رسيد و ما با اينكه فعاليت ما به صورت ريالي نبود ولي ما بلافاصله پذيرش سرمايه را متوقف كرده و برنامه برگشت سرمايه ها را شروع كرديم.براي همين اقدام به شارژ حساب ايگولدمون از سرمايه هاي موجود در فاركس نموديم.ولي متاسفانه بر اثر يك غفلت كوتاه بيش از 45000 دلار از پول بر اثر هك ايگولدمون در كمتر از چند ثانيه از بين رفت.با اين حال براي اينكه براي دوستانمون دلهره و فكرهاي ديگري پيش نيايد.در سايت اين مسئله رو اعلام نكرديم.به هر حال مقداري ديگر را از طريق ايگولد به صورت كم كم آورده و به حساب تعدادي از دوستان واريز نموديم.وبراي آوردن مابقي پول ( مبلغ صد هزار دلار) به صورت دلار واقعي و از طريق صرافي و بانك اقدام كرديم.كه مشكلاتي خورديم كه تا به امروز نيز حل نشده است .من به علت مسائلي كه وجود داره نمي تونم اينجا ذكر كنم ولي اكثر دوستان قديممون كمابيش موضوع را از زبان من شنيده اند.به هر حال ما در مدت پذيرفتن سرمايه ايگولدي دوستان جمعا 420 سرمايه گذارايگولدي داشتيم كه سرمايه اي بالغ بر 130 هزار دلار در اختيار ما گذاشتند كه ما در حدود 6 ماه بيش از 70 هزار دلار سود به اين سرمايه ها داديم .و در مرداد و شهريور پارسال با حدود 400 نفر از دوستان تسويه حساب كامل كرديم.و حدود 20 سرمايه گذار عمده ما باقي موندن.با توجه به مشكلات شديدي كه براي ما پيش اومد و اينكه هيچگونه پشتوانه اي از نظر مالي نداشتم .دچار مشكلات زيادي شدم .چكهاي برگه خورده فشار تعداد سرمايه گذاراي باقيمونده واوضاع مالي افتضاح.يعني با اينكه با نيت خير اين كار را شروع كرده بودم ولي تمام زندگي خودمو كه روي كار گذاشته بودم هيچ حدود 100 هزار دلار نيز مقروض شده بودم و هيچ پشتوانه مالي و... نيز نداشتم.طي اين مدت با دوستان سرمايه گذار باقيمونده صحبت كرده و الحق و الانصاف غير از دو سه نفر مابقي وضعيت مرا درك نمودند.من با ته مانده اعتباري كه داشتم شروع به فعايت در زمينه واردات وسائل مختلف ديگر از بندر عباس و چابهار با همكاري تعدادي از دوستان نمودم تا بتوانم هر چه زودتر قرض و دين مردم را بدهم.به خداوند بزرگ و به حرمت همين شبهاي مقدس قدر نه نيت بد و قصد ديگري داشته و نه لحظه اي براي جبران اين مشكلات كم گذاشته ام.طي يكسال گذشته در هر موقعيتي كه دست مي داده است و پولي بدستم مي آمده به عدالت بين دوستان تقسيم و به حسابشان واريز شده است.با تعداد ديگري از دوستان نيز طي اين مدت تسويه حساب شد.من به علت اينكه براي نان شب و اجاره خانه ام مانده بودم 5 ماه در خانه پدر خانمم زندگي كرده و ......طي اين مدت از محصولات وارداتي تعدادي را از طريق سايت ارتباط در معرض فروش گذاشته تا هم سايت سرپا بماند و هم سريعتر پولي بدست آورده تا از زير دين يكي ديگر از دوستان خارج شوم.از تمام دوستان ديگري كه اين مطلب را مي خوانند خواهش مي كنم با خريد از محصولات سايت ضمن استفاده از مزاياي خوب و تخفيف هاي ويژه هم به من و هم به اين دوستان گراميم كمك نمايند.

طي اين مدت تعدادي از دوستان هر چه خواستند به من گفتند .در سايتها و فرومهاي مختلف مطالب خلاف واقع و تهمتهاي زيادي به من زدند.با تماسهاي تهديد آميز به خانه پدر بزرگم باعث شدند پيرمرد 80 ساله اي كه 5 سال است بر اثر تصادف خانه نشين شده و سابقه دو سكته ناقص و ديابت و.... را دارد به خاطر مشكلات من بيماري هايش عود كرده و .....بماند.اين مسئله را از دوستاني كه به زاهدان آمده و مهمان پدربزرگم بوده اند مي توانيد بپرسيد.به خاطر حرفهاي ناجوانمردانه افراد فوق من يكماه است پدربزرگم كه از جان بيشتر دوستش دارم را نديده ام.به خداوندي خدا در اين ماه مقدس و در نمازم از خدا براي اين تعداد از دوستان آمرزش و هدايت مي طلبم.و هيچگاه نفرين نكرده ام جون به اونها حق مي دهم ولي تورو خدا يك لحظه خودتونو جاي من بگذاريد و ببينيد در يكسال گذشته به من چه گذشته است.خيلي از مسائل و مشكلات و ضربه هايي كه خورده ام را در اينجا نياوردم.من عهدم با خداي خودم است و پيش خداي خودم و پيش وجدان خودم راحتم كه هر كاري كه مي توانم جهت حل مشكل انجام داده ام .از خداي بزرگ مي خواهم به حرمت همين شبهاي مقدس مشكلات همه مارو حل كنه.از دوستاني هم كه طي اين مدت دچار مشكل شده اند مي خواهم مرا حلال كنند و يقين داشته باشند اين مشكلات هم تموم ميشه و روزي مياد كه خيلي چيزها ثابت خواهد شد.

اگه پر حرفي كردم منو ببخشيد خيلي حرفا مثل يك بغض سنگين داره گلومو فشار مي ده و گفتم چه بهتر با شما درد دل كنم.برام دعا كنيد.خيلي احتياج دارم.

تاریخ ارسال: 9/7/1386
از دوستان کسی هست که تجربه خرید از این سایت را داشته باشه؟
لطفا از روی حرف دیگران قضاوت نکنید و تا مطمئن نشدید حرفی نزید که جای دیگه هم باید جوابگو باشید;)

EAsasha

Registered User
لایک‌ها
2
من كه متن شمارو نخوندم
اما اين سايت 100% كلاه برداره همه آمارشو دارن

|*|.FaRiBa.|*|

Registered User
لایک‌ها
50
از دوستان کسی هست که تجربه خرید از این سایت را داشته باشه؟
لطفا از روی حرف دیگران قضاوت نکنید و تا مطمئن نشدید حرفی نزید که جای دیگه هم باید جوابگو باشید;)

بله بنده تجربش رو دارم ... یک آدم دزد _ دو رو _ خالی بند _ مال مردم خور و ...

اتفاقا هر فردی هر چی در مورد این قضاوت بد میکنه درسته !!

آخه تو که با دروغ و وعده پول بچه های بدبخت رو بالا میکشی دیگه درد دلت چیه ؟!!!

اونها چی بگند که گول تو رو خوردند و سرمایه یک عمرشون رو سوزوندی ؟؟؟!!!

از تمام دوستان ديگري كه اين مطلب را مي خوانند خواهش مي كنم با خريد از محصولات سايت ضمن استفاده از مزاياي خوب و تخفيف هاي ويژه هم به من و هم به اين دوستان گراميم كمك نمايند.

عجب نامردی هست ... این همه وراجی کرد که این رو بگه ....

خوب اگر میخواهید دست این بینوا را بگیرید 5000 خرید کنید و تا روز قیامت بشینید تا جنستون رو ببینید ...​

aarash

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
173
نمیشه به این چیزا اعتماد کرد .
منم حرف زیاد شنیدم پشت سر ایشون !!

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
مردم که مریض نیستن بیان پشت سرش حرف در بیارن. حتما یه چیزی هست دیگه