برگزیده های پرشین تولز

Everex E900(Eten M500) & ETEN M600 ٠

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
ببخشید دنی جان پا برهنه می پرم وسط،منظورت از آی دو چیه؟:wacko:

خواهش می شه ، در ترد های تک در مورد اش نوشتم ، سرچ کن
ido
البته دو مدل داره که مدل بهترش ، تقریباً یک دستگاه میانی به حساب می آد. ولی خوب اگر ارزون بدن ، به دلیل داشتن صفحه 2.8 و کی بورد فول ، می ارزه.

آف تاپیک بودن این پست رو بر من می بخشایید

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب یکی از دوستان پرسیده که کلید سافت ریست کجاست
1.jpg

دکمه کوچیک کوچیکه هست ، در عکس ، در سمت راست

و اگر بخواهید هارد ریست کنید ، باید دکمه سافت ریست رو به همراه این یکی بگیرید:
2.jpg

از دوستان خواهش می کنم این جور سئوالات رو با کمی جستجوی در دنیای پهناور وب ، خودشان پیدا کنند

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
سلام دوستان بالاخره تصميم گرفتم يک PPC ارزون بخرم تا زمانی که P990 ارزون بشه و وارد ایران بشه
تاپيک های ديگر رو که ديدم تصميم گرفتم فعلا Everex E900 بگيرم برای مدتی ، سوالاتی داشتم که به ترتيب میپسرم ، خيلی خوش حال میشم به ترتيب راهنمايی کنين

1:در کل این انتخاب ارزش داره !؟ گوشی که من الان استفاده میکنم Sony Ericsson - W900 هست
2:دوربين 1.3 مگا پيکسل این گوشی میتونه مثلا در حد S700 باشه ؟ فلش داره ؟! فيلم برداريش چطور هست ؟ با چه فرمتی Save میکنه ؟!
3:کيفيت پخش موسيقی چطوره ؟ مثلا اگر بخوايم با سری W از Sony Ericsson مقايسه کنيم چقدر کمتر هست ؟ با چه گوشی میشه مقايسه کرد ؟ مثلا با 6630 میشه ؟ يا با W800 ؟ خيلی این نکته ضروری هست !
4:برنامه و بازيهايی که تو این فرم و جاهای ديگه معرفی شده بدونه مشکل و کندی و هنگ و لگ و غيره !! اجرا میشن ؟ و مشکل نرم افزاری نداره ؟
5:این گوشی چينی هست ؟ يا جای ديگر ؟ خيلی سخت پيدا میشه مطلب تو نت از این E900 !! سايت خاصی سراغ دارين غير از PocketDubai ؟! در کل جنس بدنه و کيفيت ساخت به چه صورت هست ؟!
6:يک سوالی در مورد این گوشی و کل PPC ها داشتم ، فرمت های AVI و MPEG و WMV و MP4 و Mp3 و WMA و AMR و به طور پيش فرض در Everex E900 اجرا میشن يا اگر نشن برنامه خاصی داره که بشن ! يا اصلا نمیشن !؟ فرمت DivX *AVI در E900 ها قابل اجرا هست !؟ در کل اگر بخوايم فرض کنيم که با این E900 فيلم سينمايی ببينيم مثلا به مدت 110 دقيقه امکان پذير هست ؟ با کيفيت بالا و صدايی شفاف !؟
7:حد اکثر مموری که میخوره چقدر هست ؟ و تا چقدر مموری براش بگيريم هنگ نمیکنه ؟
8:این نکته خيلی خيلی ضروری هست : من بيشتر میخوام PPC بگيرم تا با Game و Software هاش کار و بازی کنم ، دوستان تو این فرم برنامه و بازيهايی مخصوصه PPC معرفی کردند . من اگر سورس کاملتری بخوام از کجا میتونم تهيه کنم ؟ سايت ClickGamer بازيهای خيلی خوبی داره از کجا میشه Crack گير اورد . میشه دوستان لطف کنن اگر سايت يا Forum میشناسن معرفی کنن برای بازی و برنامه ، Yahoo Messenger برای PPC بايد گير بياد احتمالا کسی میتونه لينک بده با کرک خيلی لطف میکنين اگر این زحمت رو بکشين
9:يک سوال ناشيانه [ البته من تاحالا از PPC خب استفاده نکردم ! ] میشه در واقع صفحه Default يا چطوری بگم دسکتاپ رو تنظيم کرد ؟ مثلا رو برنامه Yahoo Messenger و فلان بازی و موزيک پلير يا خودش میچينه !!
10:من تهران هستم ، میشه يک مغازه خوب و مناسب !! برای خريد Everex E900 معرفی کنين و بگين بايد روش چی نوشته باشه که بفهميم تقلبی نيست !؟ و داخل جعبش چيا باشه ؟!
11:قيمتش چقدره !؟
12:دوستان WM5 رو گير اوردن ، خواستم ببينم من که تاحالا با PPC کار نکردم و امکان خراب کردنش هست ! جايی هست که با هزينه کم اون رو !!Upgrade کنه !؟
13:در پايان کمال تشکر رو دارم و واقعا نيازمند کمک شما دوستان هستم [ هم اکنون :د ! ]
14:اگر به جای E900 من O2-ATOM رو بخرم چه چيزی بيشتر نصيبم میشه !؟
15:در کل شما يه PPC نسبتا قوی که بيشتر برای کارهای Funny !! مورد نياز باشه رو اگر میشه معرفی کنيد ، صفحه کليد هم اگر داشت که بهتر !

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام دوستان بالاخره تصميم گرفتم يک PPC ارزون بخرم تا زمانی که P990 ارزون بشه و وارد ایران بشه
تاپيک های ديگر رو که ديدم تصميم گرفتم فعلا Everex E900 بگيرم برای مدتی ، سوالاتی داشتم که به ترتيب میپسرم ، خيلی خوش حال میشم به ترتيب راهنمايی کنين

1:در کل این انتخاب ارزش داره !؟ گوشی که من الان استفاده میکنم Sony Ericsson - W900 هست
2:دوربين 1.3 مگا پيکسل این گوشی میتونه مثلا در حد S700 باشه ؟ فلش داره ؟! فيلم برداريش چطور هست ؟ با چه فرمتی Save میکنه ؟!
3:کيفيت پخش موسيقی چطوره ؟ مثلا اگر بخوايم با سری W از Sony Ericsson مقايسه کنيم چقدر کمتر هست ؟ با چه گوشی میشه مقايسه کرد ؟ مثلا با 6630 میشه ؟ يا با W800 ؟ خيلی این نکته ضروری هست !
4:برنامه و بازيهايی که تو این فرم و جاهای ديگه معرفی شده بدونه مشکل و کندی و هنگ و لگ و غيره !! اجرا میشن ؟ و مشکل نرم افزاری نداره ؟
5:این گوشی چينی هست ؟ يا جای ديگر ؟ خيلی سخت پيدا میشه مطلب تو نت از این E900 !! سايت خاصی سراغ دارين غير از PocketDubai ؟! در کل جنس بدنه و کيفيت ساخت به چه صورت هست ؟!
6:يک سوالی در مورد این گوشی و کل PPC ها داشتم ، فرمت های AVI و MPEG و WMV و MP4 و Mp3 و WMA و AMR و به طور پيش فرض در Everex E900 اجرا میشن يا اگر نشن برنامه خاصی داره که بشن ! يا اصلا نمیشن !؟ فرمت DivX *AVI در E900 ها قابل اجرا هست !؟ در کل اگر بخوايم فرض کنيم که با این E900 فيلم سينمايی ببينيم مثلا به مدت 110 دقيقه امکان پذير هست ؟ با کيفيت بالا و صدايی شفاف !؟
7:حد اکثر مموری که میخوره چقدر هست ؟ و تا چقدر مموری براش بگيريم هنگ نمیکنه ؟
8:این نکته خيلی خيلی ضروری هست : من بيشتر میخوام PPC بگيرم تا با Game و Software هاش کار و بازی کنم ، دوستان تو این فرم برنامه و بازيهايی مخصوصه PPC معرفی کردند . من اگر سورس کاملتری بخوام از کجا میتونم تهيه کنم ؟ سايت ClickGamer بازيهای خيلی خوبی داره از کجا میشه Crack گير اورد . میشه دوستان لطف کنن اگر سايت يا Forum میشناسن معرفی کنن برای بازی و برنامه ، Yahoo Messenger برای PPC بايد گير بياد احتمالا کسی میتونه لينک بده با کرک خيلی لطف میکنين اگر این زحمت رو بکشين
9:يک سوال ناشيانه [ البته من تاحالا از PPC خب استفاده نکردم ! ] میشه در واقع صفحه Default يا چطوری بگم دسکتاپ رو تنظيم کرد ؟ مثلا رو برنامه Yahoo Messenger و فلان بازی و موزيک پلير يا خودش میچينه !!
10:من تهران هستم ، میشه يک مغازه خوب و مناسب !! برای خريد Everex E900 معرفی کنين و بگين بايد روش چی نوشته باشه که بفهميم تقلبی نيست !؟ و داخل جعبش چيا باشه ؟!
11:قيمتش چقدره !؟
12:دوستان WM5 رو گير اوردن ، خواستم ببينم من که تاحالا با PPC کار نکردم و امکان خراب کردنش هست ! جايی هست که با هزينه کم اون رو !!Upgrade کنه !؟
13:در پايان کمال تشکر رو دارم و واقعا نيازمند کمک شما دوستان هستم [ هم اکنون :د ! ]
14:اگر به جای E900 من O2-ATOM رو بخرم چه چيزی بيشتر نصيبم میشه !؟
15:در کل شما يه PPC نسبتا قوی که بيشتر برای کارهای Funny !! مورد نياز باشه رو اگر میشه معرفی کنيد ، صفحه کليد هم اگر داشت که بهتر !

دوست من ، تمام سئوالات شما ، بار ها در این ترد ، در ترد های تک ، در ترد کامپلیت و بیش از همه در ترد سئوال و جواب پاسخ داده شده. پس کمی هم به خود زحمت بدهید و آنها را بخوانید
در ضمن پی دی ای اصلا به درد کار های funnyنمی خوره ، بلکه fun ه.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
دوستان کسی از مموری 4 گيگ برای Everex E900 استفاده کرده ؟ هنگ و کند میشه يا خير ؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دوست من سلام !
من کل ترد ها و تاپيک ها رو از حفظ شدم انقدر خودنم ولی قبول کنيد که يک سری سوال هارو نمیشه پيدا کرد
میشه 1 سوال بکنم همين رو جواب بدين : Windows Mobile 2003 با بازيها و برنامه هايی که معرفی شده و گرافيک بالايی داره و يا سيستم قوی میخواد سازگار هست يا خير ؟ Samsung i300

قربان این که شما کل ترد ها را خوانده اید ، فقط خودتان در مورد ش می توانید نظر بدهید ، ولی همین سئوال شما کمی عجیب است:
برنامه ها را برای سیستم عامل ها می نویسند نه برعکس.
شما هر برنامه ای را به وب سایت سازنده اش مراجعه کنید می بینید که نوشته سازگار با این سری از ویندوز ها.
سئوال شما جدای از اینکه کلی ست و غیر قابل پاسخگویی ، کمی هم غیر دقیق است.شما می پرسید که ویندوز موبایل 2003 ، در حالیکه گرافیک بالا بیشتر وابسته به سخت افزار است نه او اس( خودتان در کمتر از یک خط ، به سیستم قوی اشاره کرده اید)
دلیل اینکه کسی این سئوال شما را پاسخ نداده ، شاید به این دلیل باشد.

برای هر برنامه ای که مد نظر شماست کافی ست اسم اش را گوگل کنید بعد، به سایت سازنده بروید و
compatibility check رو یا لیست اش رو نگاه کنید.

امیدوارم که قانع شده باشید که سئوالات تان تکراری ست.در غیر این صورت دوباره در فروم سئوال و جواب مطرح اش کنید.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
قربان این که شما کل ترد ها را خوانده اید ، فقط خودتان در مامیدوارم که قانع شده باشید که سئوالات تان تکراری ست.در غیر این صورت دوباره در فروم سئوال و جواب مطرح اش کنید.

خيلی ممنون متوجه اشتباه شدم

skc542001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

بعد از نصب WM5 رو روی E900 به چنتا مشکل برخورد کردم لطفا اگه میشه کمکم کنید
1- بعد از نصب WM5دیگه E900 من به PC متصل نمیشه(ActiveSync) کار نمیکنه , باید از نرم افزار دیگه ای استفاده کرد؟

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
stylus اورکس e900 دوستم گم شده .توی پایتخت رفتم فروشگاه تجارت الکترونیک که کارش pocket pc هست نداشت . شرکت یاس هم که گارانتیه گوشی به اسمش هست هم که اصلا تلفن هاشو جواب نمیده.نمی دونم اصلا الان وجود دارن یا نه؟؟ شما فک میکنید از کجامی تونم تهیه کنم؟؟؟؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
با سلام

بعد از نصب WM5 رو روی E900 به چنتا مشکل برخورد کردم لطفا اگه میشه کمکم کنید
1- بعد از نصب WM5دیگه E900 من به PC متصل نمیشه(ActiveSync) کار نمیکنه , باید از نرم افزار دیگه ای استفاده کرد؟

قربان تردی که شیوه آپگرید رو توضیح داده در پست های بعدیش همین مشکل و راه حلشو هم نوشته ، بیشتر وقت بگذارید برای جستجوی پرسش هاتون

stylus اورکس e900 دوستم گم شده .توی پایتخت رفتم فروشگاه تجارت الکترونیک که کارش pocket pc هست نداشت . شرکت یاس هم که گارانتیه گوشی به اسمش هست هم که اصلا تلفن هاشو جواب نمیده.نمی دونم اصلا الان وجود دارن یا نه؟؟ شما فک میکنید از کجامی تونم تهیه کنم؟؟؟؟

آی آر تی سی آی ، من حدود 6ماه پیش یکی خریدم ازش 9 تومن.بشون زنگ بزن

ealy

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
قربان تردی که شیوه آپگرید رو توضیح داده در پست های بعدیش همین مشکل و راه حلشو هم نوشته ، بیشتر وقت بگذارید برای جستجوی پرسش هاتون

آی آر تی سی آی ، من حدود 6ماه پیش یکی خریدم ازش 9 تومن.بشون زنگ بزن
مرسی دکتر جان. به دادم رسیدی ولی به من 11 تومن داد گفت سریه جدید گرونتر شده:(

nikeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باتری گوشیم زووووود زووووود تمووووم میشه :( چیکارکنم ؟ everex e900 ازش راضیم فقط ......

zblkhn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من یه E900 دارم
ویندوزش اوریجیناله خودشه
چند روزه یادآوریش appointment قاطی کرده. یادآوریهای قبلی رو زنگ می زنه
اما هرچی جدید میدم دیگه زنگ نمی زنه. فقط رو صفحه می نویسدش.
ممنون

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
باتری گوشیم زووووود زووووود تمووووم میشه :( چیکارکنم ؟ everex e900 ازش راضیم فقط ......

بک لایت رو بزارید روی حد میونه...
و برنامه ی مخصوص over/lower clock کردن سی پی یوهای samsung که دکتر معرفی کردن تو بخش نرم افزار رو بگیرید (من لینک نرم افزار رو ندارم توی راهنمای عناوین باید باشه ولی) و موقع هایی که با گوشی کار سنگینی نمی خواین بکنین کلاکشو بیارین پایین...

the_lord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میشه از فلش دوربین everex به عنوان چراغ قوه استفاده کرد؟؟؟

diml0rd

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
لطفا اگه میشه بگید
دکمه ی سافت ریست اورکس ای 900 کجاشه؟ برای هارد ریست باید اونو با دکمه ی پاور بالای گوشی بگیرم 3 ثانیه؟
مرسی
:blink: :happy:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
سلام
لطفا اگه میشه بگید
دکمه ی سافت ریست اورکس ای 900 کجاشه؟ برای هارد ریست باید اونو با دکمه ی پاور بالای گوشی بگیرم 3 ثانیه؟
مرسی
:blink: :happy:

زیر کلید کم و زیاد کردن صدا

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
از فروشگاه رمضانی توی پاساژ غلئدین 66733000

بالا