خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی

everex e900 , pda2, jamin انتخاب بين

شروع موضوع توسط belphi122 ‏9 دسامبر 2007 در انجمن مشاوره برای خرید گوشی و تبلت

1. belphi122

belphi122 کاربر تازه وارد

با سلام به دوستان.
    من در مورد انتخاب جهت خريد يك دستگاه پي پي سي دچار سردرگمي شدم مي خواستم اگه امكان داره كمكم كنيد.
    از بين pda2 , everex e900 , i-mate jamin كدومو پيشنهاد مي كنيد.
    معيارهام براي خريد اينكه دستگاه دچار هنگ نشه ، قدرت پردازش بالايي داشته باشه و از همه مهمتر اينكه در بين مردم مقبوليت داشته باشه يعني اگه خواستم بفروشمش دردسر نداشته باشم.
    اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم.
    با تشكر

2. FrankenStein

FrankenStein مدیر بازنشسته کاربر فعال

دوست عزیز حمل بر بی ادبی نشه ،فقط این جمله رو میگم که قضیه جا بیوفته:)

شما بین 124000 پیامبر جرجیس رو انتخاب کردی:blush:

هر 3 مدلی که شما اسم بردی (به جز pda2) همه از تعطیل اونطرف تر هستند تازه من سر تعصب هست که pda2 رو قبول دارم اون هم فقط به خاطر cpu واگر نه شما از اینها بدتر نمیتونید انتخاب کنید:blush:

بعدش شما میخواین چقدر پول خرج کنید ،فکر نکنم e900 , pda2 رو بتونید آک پیدا کنید

شما قسمت مشاوره برا خرید رو حتما یه بار بخونید و اونجا سوالاتتون رو مطرح کنید دوستان حتما به شما جواب خواهند داد:)

موفق باشید:)

3. vocian

vocian Registered User

بالايي به شدت تائيد ميشه (يه بارم من تاييد كنم :D)

موندم اين گزينه ها از كجا پيدا ميشه .اول جسجار حالا اوركس و جسجم و پي دي اي 2 !!! فكر كنم ما 2 سال از زمان جلوئيم يا 2 سال بقيه از زمان عقب:wacko:

4. belphi122

belphi122 کاربر تازه وارد

اول مي شه برام توضيح بدين كه چرا ميگين تعطيل هستند چون ديگه توليد نميشن؟ يا دليل ديگه اي داره. والا من كه بررسي كردم از نظر cpu اوركس و پي دي اي 2 از پاكت پي سي هاي موجود و به روز(البته در شيراز) چيزي كم نداره و بقيه امكانات هم تقريبا با بقيه يكي هست. لطفا توضيح بدين.
    بدش از اونجايي كه من در شيراز ساكن هستم و در شيراز جز آي ميت و تازگي اچ تي سي چيز ديگه اي گير نمي آد به خاطر همين حالا كه ديدم يه مغازه دست دوم اوركس و پي دي اي 2 را داره خواستم بپرسم بينم خوبه يا نه؟
    شما چي پيشنهاد مي كنين؟(حدودا 600 تا 700) قابليت phone edition هم داشته باشه.(سيم كارت هم بخوره)

5. vocian

vocian Registered User

شما با اين قيمت ميتوني يه اتم اگزك نو از تهران بگيري. يا اگه از دوبي ميتوني بخري ميتوني يه پي 535 نو بگيري يا با حداكثر 100 تومن بالاتر يه تايتن 2 به فرض اينكه نميتوني دبي هم بري بهترين گزينه اتم اگزكه كه واقعا به اين گزينه هايي كه نوشتي سره.

6. shahram_k-jam

shahram_k-jam Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال

من هم پيشنهاد مي كنم كه بيا از تهران بخر... فكر مي كنم اينجا بتوني بهتر از مدلهايي كه نوشتي بخري! راستي اگه رفتي دبي يه پي 535 هم واسه من بخر!:p;)

7. خرید بیت کوین
  8. PersianData

PersianData کاربر تازه وارد

پاکت پی سی های اورکس رو 2 سال پیش یه شرکتی در ایران میاورد الان همینجوری تک و توک میاد
    الان تو ایران فقط آیمیت و اچ تی سی و اچ پی شرکتی و تعداد وارد میشه بقیه رو گذری و موردی میارن
    به نظر من اچ تی سی بگیر یا تایتن بگیر یا جسجم البته قیمتش بین 650 تا 850 هستش

avanakbron talent عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش