برگزیده های پرشین تولز

Exact-ps یه تروجان برا کش رفتن پس یاهو البته مفتی

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
این تروجان که ما ساختیم پسورد یاهو رو میفرسته که بهترین توضیح براش اینه که کارش مثل اسمارت پی اس ولی یه فرق عمده داره و اونم این که مجانیهههه برین حال کنید اینم بگم نه انتی ویروس حریفشه نه فایروال پس حسابی حال کنید چون تو همه ورژنای یاهو هم جواب میده
www.exact-ps.persianblog.com
:D :blush: :blush: :D :blink: ;) ;)

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
من هنوز نگرفتم ... يه سوال ! پسورد رو ميل ميكنه ؟! اگه ميل ميكنه ... SMTP ميخواد ؟ يا خودش داره ؟

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از شايان :
من هنوز نگرفتم ... يه سوال ! پسورد رو ميل ميكنه ؟! اگه ميل ميكنه ... SMTP ميخواد ؟ يا خودش داره ؟

میگم فایروال بهش گیر نمیده میگی میل میکنه
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
نه عزیز این برنامه پی ام میزنه اگه میخواستم بزارم میل کنه بهش گیر میدادن
:D :blush:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
نخیر انگار ما این تروجانو درست کردیم که آب خنک بخوره انگار نه انگار که این برنامه پولیه ما مفتی گذاشتیم
:blush: :blink: :blink: :blink: :blink: :wacko:

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
آخه ميدوني چيه. من اومدم تست كنم ترسيدم . گفتم نكنه برداره هر چي پسورد دارم رو برا شما بفرسته .

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
عزیز ما دیگه اینقدر ها هم بیکار نیستیم میخواستم اینکارو کنم که صدتا راه داشت یکی دیگه که بهتر گول بزنه
میزاشتم مثلا دیال آپ که اونم بزودی میدم دیگه دوره دزدی از ما گذشته میدونو دادیم به جوونا
:blush: :D :blink: ;)

miladkdz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز اينجا همه خودشون يه پا برنامه نويسن!
اگر شما اينو مجاني كردي اي كاش سورسش رو هم ميزاشتي!

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
چی کار کنيم اجراش کنيم يا غ ق اعتماده!!!

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mehdvirus :
نخیر انگار ما این تروجانو درست کردیم که آب خنک بخوره انگار نه انگار که این برنامه پولیه ما مفتی گذاشتیم
:blush: :blink: :blink: :blink: :blink: :wacko:

ببينم تو از کجا فهميدی که کسی برنامت رو دانلود نکرده!?

حتما ديدی پسوورد زياد واست نيمده بدش فهميدی ملت باهوشن نه? :blink: :blink:

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نظرم فعلا بهتره صبر كنيم! تا موقعي كه طرف سورس را براي دانلود بذاره تا حقيقت شناخته بشه.
در حال حاضر هم Magic-Ps را از سي دي ها ميشه تهيه كرد/

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از MohammadR :
به نظرم فعلا بهتره صبر كنيم! تا موقعي كه طرف سورس را براي دانلود بذاره تا حقيقت شناخته بشه.
در حال حاضر هم Magic-Ps را از سي دي ها ميشه تهيه كرد/
بابا طرف منتظره !!!!!

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
بابامنظورم از اینکه دانلود نمیکنین اینه که تو این فاروم کسی نمیاد
اصلا برین از اونایی که دانلود کردن بپرسید هر کی اینجا برنامه نویسه سورسشو بذاره تا اونجا که من میدونم اسمارت پی اس این قدرتو نداره ولی پولیه
:( :blink: :blink: :ph34r:

demon_da

Registered User
لایک‌ها
0
راست مي گن دوستان!
اميدوارم ناراحت نشين ولي نمي شه بدون اينكه سورس رو ديد بهش اعتماد كرد!
ببخشيدا!

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
حالا ما اینو فری کردیم درسته بیای بگی مجانی بده
شما که نمیدونین ادم چقدر جون میکنه تا همچین برنامه ای بنویسه شما که نبودید ببینید من چجوری 20 بار ریسیت میکردم تا به اون چیزی که من میخوام برسه اصلا میدونید چند دفعه کامپیوترم هنگ کرده یا اصلا میدونید من به خاطر یه ترو فالس 3 ساعت پشت کامپیوترم کور شدم
آخه عزیز اینارم در نظر بگیر یه چیز دیگه هم هست اگه من سورس بدم بقیه شاکی میشن میگن واسه چی هر چی دستت میاد بهمه میگی کم نگفتن من قبلا کلی سورس تو ایران ویج میزاشتمسورس خواستید از اونا استفاده کنید فعلا
:blush: :D :rolleyes: ;)

miladkdz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مهدي جان من خودم به اندازه موهاي سرم تروجان نوشتم.با هر كلكي هم كه بود غالب مردم كردم!!!
اگر واقعا ميخواي كار خوبي كرده باشي سورس رو پابليش كن!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
چند نفر توي وبلاگ ازش سوال كردن اين برنامه چه جوري كار ميكنه چون اجرا نميشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا خيلي باحالي

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
بعد يه چيزه ديگه البته من خيلي وارد نيستم اما به نظر من بايد تاريخ ساخت فايل سرور جديدتر از خود برنامه باشه كه البته برعكسه!

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از faridbahal :
چند نفر توي وبلاگ ازش سوال كردن اين برنامه چه جوري كار ميكنه چون اجرا نميشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بابا خيلي باحالي

اگه همچين چيزي بود به ما هم بگو بعدش اونا فقط سوال كردن چجوري كار ميكنه نه اينكه كار نميكنه هركي دوست داره دانلود كنه هر كي شك داره نكنه هيچ اجباري نيست فقط اينو بگم اينجا تنها جايي نيست كه من اين برنامه رو معرفي كردم از اينجا بهتراش هم هست مثلا همين پرشين هكر اونام اول ميگفتن تروجانه ولي يكي داوطلب شد برنامه رو تست كنه از هر لحاظ كه آلوده نباشه خوشبختانه الوده هم نبود ميتونيد بريد اونجا ببينيد مطمئن بشيد منم چند روش گفتم كه مطمئن بشين تروجان نيست اينجا هم ميگم.
:eek:
خوب وقتي كلاينت رو اجرا ميكنين دقت كنين كه فقط يه برنامه به ليست پروكسس اضافه بشه نه بيشتر و راه ديگه اينكه يه قسمتي تو پوشه ياهو مسنجر هست كه ميگه به كيا پي ام زدي بريد اونجا و اگه اسم من يا هر ايدي ديگه كه شك برانگيز باشه بود من اين برنامه رو برميدارم
;)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از faridbahal :
بعد يه چيزه ديگه البته من خيلي وارد نيستم اما به نظر من بايد تاريخ ساخت فايل سرور جديدتر از خود برنامه باشه كه البته برعكسه!

شما البته استاديد ولي فكر نكرديد شايد برنامه اديت شده باشه مثلا قسمت اباتش
:eek: :blink:

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اگه همچين چيزي بود به ما هم بگو بعدش اونا فقط سوال كردن چجوري كار ميكنه نه اينكه كار نميكنه هركي دوست داره دانلود كنه هر كي شك داره نكنه هيچ اجباري نيست فقط اينو بگم اينجا تنها جايي نيست كه من اين برنامه رو معرفي كردم از اينجا بهتراش هم هست مثلا همين پرشين هكر اونام اول ميگفتن تروجانه ولي يكي داوطلب شد برنامه رو تست كنه از هر لحاظ كه آلوده نباشه خوشبختانه الوده هم نبود ميتونيد بريد اونجا ببينيد مطمئن بشيد منم چند روش گفتم كه مطمئن بشين تروجان نيست اينجا هم ميگم
شما بايد بهتر از من نظرهايي رو كه تو وبلاگت گذاشتن بدوني! چرا خالي ميبندي؟ كلي گفتن اجرا نميشه
شما البته استاديد ولي فكر نكرديد شايد برنامه اديت شده باشه مثلا قسمت اباتش
خوب اينم ميشه!!

بالا