برگزیده های پرشین تولز

Exact-ps یه تروجان برا کش رفتن پس یاهو البته مفتی

Fashistt!!!

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا چه انقدر تو زوقش ميزنيد گناه داره. :D
درسته كه من هنوز دانلود نكردم ولي اميدوارم بعدنها بهتر شي! :p

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از faridbahal :
شما بايد بهتر از من نظرهايي رو كه تو وبلاگت گذاشتن بدوني! چرا خالي ميبندي؟ كلي گفتن اجرا نميشه

خوب اينم ميشه!!

خیلی خوب اجرا نمیشه ولی با بعضی کامپیوتر ها مشکل داره نه با همشون منم اونا رو خوندم دیدم چی زدن ولی بیمعرفتها فقط مشکلشو میگن نمیگن دستت دردنکنه ممنون کار کرد بخاطر همون شما اونو میبینید
:eek: :(
خوب یه خورده هم با ما مدارا کنید اخه ورژن یکه اولین باره همچین برنامه ای میدیم اگه هم از نظر الوده بودن شک دارید یه سر به پرشین هکر بزنید اونجا یکی داوطلب شد ته و توشو در اورد همونجا هم گفتن خواهشن اینطوری حرف نزنید ادم ناراحت میشه ادم خودشو میکشه همچین برنامه ای بنویسه بعد شماها میاید میگیدویروسه دوباره میگم اگه نمیخواید نگیرید و الکی تا مطمئن نشدید تهمت نزنید همین
:blink: :eek: :( :eek:

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
خیلی خوب اجرا نمیشه ولی با بعضی کامپیوتر ها مشکل داره
از اون حرفهاس!!!!
یه سر به پرشین هکر بزنید اونجا یکی داوطلب شد ته و توشو در اورد
چون من كلا ادم منفي بافي هستم ميگم كه ممكنه خودت باشي اون شخص!:lol:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اصلا بیخیال من فکر میکردم تو یکی ادم منطقی باشی ولی میبینم اشتباه میکردم
:(
به سایت داشتن نیست که ادم باید عقلش کار کنه نه اینکه بیاد بیسوادیشو به رخ بکشه من هر چی میگم حالیتون نمیشه حتی چند تا راه هم گفتم که تست کنیدولی نخیر داشتم به دیوار میگفتم اصلا بیخیال من خنگم که اومدم مجانی کردم
:( :wacko: :ph34r: :eek: :eek:

miladkdz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببين جان من! من گفتم تنها روشي كه ميشه به مردم كمك كني دادن سورس بيده! حالا هي گله و شكايت كن!

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
به سایت داشتن نیست که ادم باید عقلش کار کنه نه اینکه بیاد بیسوادیشو به رخ بکشه من هر چی میگم حالیتون نمیشه حتی چند تا راه هم گفتم که تست کنیدولی نخیر داشتم به دیوار میگفتم اصلا بیخیال من خنگم که اومدم مجانی کردم
چرا ربطي به سايت داشتن داره!؟
اين سايت هم ماله من نيست

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
خيلي خوب خيلي خوب تسليم :eek: :hmm: اصلا از اول اشتباه كردم من اومدم اينجا معرفي كردم :hmm: به قول يه عزيز وقت ميبره ملت يه چيزه مجاني رو باور كنن اين قانونه :eek: راست ميگفت تا بيام به شما ثابت كنم الوده نيست و كار ميكنه و غيره كلي زمان ميبره به هر حال بيخيال اينجا شدم شايد ورژن دو رو پولي كنم تا كمتر تهمت بخورمو و فحش بشنوم :wacko: ولي حيف شد ميخواستم اونم مجاني بدم :happy: :blush: كه نخواستيد ميخواستم برنامه هايي كه يه همچين چيزايه ساده اي رو پولي ميدن از شون يه حالي گرفته بشه :hmm: كه اينجور برنامه ها ارزش پولي شدن ندارن ولي ميبينم بنده خداها يه چيز ميدونستن پولي كردن :blink:

خوبمخلص هتون مهدي
;)

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
ببين داداش دوره اين بازيها سر رسيده. تو كه ميخواي free بدي چه فرقي به حالت داره ، خب سورسشم بذار.(البته اگه سونيت نداري)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از amin-asemi :
ببين داداش دوره اين بازيها سر رسيده. تو كه ميخواي free بدي چه فرقي به حالت داره ، خب سورسشم بذار.(البته اگه سونيت نداري)
ای بابا امین جان نزن تو زوقش !زیر سر شماهاست که نمی زارین بچه مردم پیشرفت کنه!!!!!!!مگه 4 تا پستونو کش برن چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

techmix

Registered User
لایک‌ها
0
آقا مهدي چرا اين برنامه به اين با حالي رو به اينا معرفي كردي....اينا لياقتش رو ندارن .... از تو بعيد بود. بيا بريم تو همون ايران ويج ، اينا اصلا نمي تونن درك كنن اين برنامه چي هست :D

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اره واقعا اينا ديگه شورشو در اوردن :eek: من فقط دوست داشتم اينا هم ميتونستن يه برنامه بنويسن با هزارتا بدبختي بعد من ميو مدم هي اينا رو ضايع ميكردم اونقت بود كه حال ميكردم ولي بعيد ميدونم اينا بدونن برنامه چي هست وقتي يه برنامه مينويسي چقدر روش كار ميكني چند نفر الاف (به بعضيا برنخوره با همه نيستم) دور هم جمع شدن هي بيسواديشونو به رخ هم ميكشن :(
اصلا شما ها اگه اينقدر شكاكين چرا به همين برنامه هاي اير داون شك نميكنين نميگيد اونا كه حالا يه سايتي زدن چرا ازش استفاده نكنن و اونو الوده نكنن فقط اون نيست يه گشتي تو همين جاها بزنيد صدتا برنامه ميبينيد كه بدون هيچ شكي دانلود ميكنيد و اجرا :eek:
من يكي ديگه عمرا ورژن دو رو اينجا معرفي كنم بخدا لياقت نداريد(ببخشيد)
:( :blink: :ph34r:

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
بيشين بينيم باااا!!

دوره این بچه بازی ها تموم شده! حالا مثلا طرف رو هک کنيم چی ميشه مگه?
بشين يکم به اون دوگوله فشار بيار شايد برنامه ی بهتری نوشتی. اره داداشه من این جورياست!

Gharibeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مثه ان تو فا برا كون گشادي ايرونيها فكر كن اينا چيه كه مينويسي

techmix

Registered User
لایک‌ها
0
آقای محسن خان تو خودت تا حالا چه غلتی کردی ؟ (البته ببخشیدا یه خورده تند حرف میزنم)
حداقل مهدی مثل شما نیست که وقتش رو تلف کنه و چهار صد نود و چهار تا پست تو پرشین تولز یا بهتر بگم پاتوق علافا بزنه.
آره دادش اینجوریاست!!​

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
اي بابا حالا چرا دعوا مي كنيد خواستيد يك برنامه معرفي كنيد همه افتادند به جون هم!
هر كي دلش خواست دانلود كنه هر كي خواست نكنه دعوا نداريم كه
بحثو تمومش كنين هر كي فكر مي كنه ويروسيه دانلود نكنه
ناسلامتي اينجا قراره بحث كامپيوتر بشه نه جنگ و دعوا.

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اي بابا حالا چرا دعوا مي كنيد خواستيد يك برنامه معرفي كنيد همه افتادند به جون هم!
هر كي دلش خواست دانلود كنه هر كي خواست نكنه دعوا نداريم كه
بحثو تمومش كنين هر كي فكر مي كنه ويروسيه دانلود نكنه
ناسلامتي اينجا قراره بحث كامپيوتر بشه نه جنگ و دعوا
بله حتما!

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
قربون ادم چيز فهم ;)
خوب كاش زودتر ميومدي اينو ميگفتي ماكه اجبار نكرديم :happy:

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از techmix :
آقای محسن خان تو خودت تا حالا چه غلتی کردی ؟ (البته ببخشیدا یه خورده تند حرف میزنم)
حداقل مهدی مثل شما نیست که وقتش رو تلف کنه و چهار صد نود و چهار تا پست تو پرشین تولز یا بهتر بگم پاتوق علافا بزنه.
آره دادش اینجوریاست!!​

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
ببخشيدا من فكر نكنم كسي تو اين فروم خوشش بياد كه ياور كامپيوترش استاد بشه.ضمنا اون آقاي Programmer هم كه عاشق چشم و ابروي اعضاي فروم هستند ، لطف كنن يا source تروجان را در اختيار ملت بذارن ، يا اينكه برن تو سايت ايران?؟?؟ معرفي كنن. <تا جايي هم كه من ميدونم سايتهاي برنامه نويسي هم با سورس كد كار دارن...>

بالا