برگزیده های پرشین تولز

Exact-ps یه تروجان برا کش رفتن پس یاهو البته مفتی

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اينو منم هستم خيلي دوست ذلرم ببينم چجوري ضايع ميشين حالا جالبش اينجا ميشه كه هر كدوم از يه شهر هستن از مديران لطف كنن اين كارو بكنن :)

يه چيز ديگه هم بودا مگه قرار نشد الكي ديگه اينجا دعوا نكنيم ميخواي دانلود كن مي خواي نه شما كه حتي پوشه زيپ رو باز نكرديد ببينيد چي هست حالا از كجا ميدونيد الودست يا نه واقعا كه بيخيال هر كي ميخواد دانلود نكنه :eek:

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
نه شما كه حتي پوشه زيپ رو باز نكرديد ببينيد چي هست
چرا ديگه من بازش كردم ديدم دو تا فايل توشه كه بهت گفتم تاريخاش چرا اينجوريه(البته اجراشون نكردم به خدا من گناه دارم)

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
ميشه سورس برنامه رو بزاري اين جا..؟! :blink:

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اقا شرمنده اولا که اجازه مجید لازمه ثانیا این یه خیانت نیست اگه من این کارو بکنم که این اسمارت پی اس و مجیک پی اس و بقیه نرم افزارا از این سری ناراحت میشن راستش برا من مثله ای نیست اگه مجید بگه همین الانم این کارو میکنم
:happy:
راستی برا یه عده که میگن الودست فکر میکنید من نمیتونم با همین سورس این تروجانو اجرا کنم خیلی راحت میتونم این کارو بکنم اگه باورتون نمیشه یه نگاه به برنامه های من بندازین تو ایران ویج یه همچین برنامه ای گذاشتم که با همین سورس میشه هرکاری کرد
;)

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
اقا شاید منم این برنامه رو پولی کردم یا شاید سورسشو برا فروش گزاشتم :) :D

hamidjoon98

Registered User
لایک‌ها
0
آقا من از lan استفاده ميكنم و پورت ياهو مسنجرم بسته اس .... يه راه ديگه بگو كه من استفاده كنم ...

من بدجوري نياز دارم به اين برنامه ... اگه نرم افزار ديگه اي هم سراغ داري برام بنويس ...

ممنونت ميشم هزار تا ...

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از hamidjoon98 :
آقا من از lan استفاده ميكنم و پورت ياهو مسنجرم بسته اس .... يه راه ديگه بگو كه من استفاده كنم ...

من بدجوري نياز دارم به اين برنامه ... اگه نرم افزار ديگه اي هم سراغ داري برام بنويس ...

ممنونت ميشم هزار تا ...

اگه طرف شما با ياهو مسنجر كانكت ميشه اين برنامه احتمالا كار كنه البته امتحان نكردم ولي احتمالش زياده

بالا