برگزیده های پرشین تولز

Fantastico

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
آیا سرویسهای لینوکس پرشین تولز دارای Fantastico هستند؟ خودم فکر میکنم باید داشته باشه اما توی مشخصات سرویسها حرفی ازش نزده.

یه سوال دیگه که داشتم اینه که اگه بخوام وبلاگ شخصی راه بندازم، یه وبلاگ معمولی بیشتر با هدف نوشتن وقایع روزمره که میخوام با وردپرس مدیریتش کنم و نهایتا 100 بازدید کننده در روز ممکنه داشته باشه 40 مگابایت فضا و 2 گیگ پهنای باند کافیه؟ یا پلان b لازمه؟
البته گویا الان که پلان a به 100 مگ رسیده.اما چون من احتمالا بعد عید میخوام وبلاگ رو راه بندازم تا اون موقع احتمالا پلان ها به حالت قبل برمیگردن.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
سلام.
بله fantastico روی سرورهای لینوکس داریم.
برای شروع همان پلان A توصیه می شود. مگر اینکه شما استفاده زیادی از ایمیلها داشته باشید که خب فضای بیشتری هم برای اونا لازم دارید و بهتره پلان B را انتخاب کنید.

MSN_Golden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام.
ميشه در مورد fantastico بيشتر توضيح بديد؟
و از كجا ميشه فهميد كه يه هاست fantastico داره يا نه ؟؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
Fantastico یک نرم افزار است که روی Cpanel نصب می شود و توسط اون کاربر می تونه یک سری نرم افزارهای از پیش تعیین شده رو (نظیر Word press , phpbb و ده ها نرم افزار دیگه) به صورت اتوماتیک و با زدن یک کلیک از روی سرور بر روی سایت خودش نصب کنه.

توی صفحه cpanel باید یک آیکون Fantastico باشه که با کلیک کردن روش وارد صفحه اصلی اون خواهید شد.

MSN_Golden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
يه سوال ديگه هم داشتم كه برام خيلي مبهمه و از چند نفري هم پرسيدم ولي نتونستم جوابي بگيرم كه البته ربطي به اين موضوع نداره ولي من توي سايت موضوعي مربوط به سوالم پيدا نكردم پس همينجا ميپرسم.

وقتي يه وب سايت از طرف مثلا yahoo يا Microsoft و حالا هر سرور ديگه اي spam شناخته ميشه ‌‍،اين هاسته كه spam شناخته ميشه يا دومين ؟؟؟
و لطفا بگيد كه در صورتي كه حالا هاست باشه يا دومين بايد هر دوي اونها رو عوض كرد يا يكيشو ؟؟؟؟؟ومثلا نميشه اونو به شكل ديگهاي درست كرد ؟؟؟
در آخر هم اگر نكته اي هست در مورد اين مسئله و به درد من ميخوره بگيد لطفا
با تشكر

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
بستگی به نوع Spam شناخته شدن داره.
گاهی IP سرور بسته می شه و گاهی هم دامین.
در هر حال اگه ایمیل هاتون توی junk می ره می تونید با بخش مربوط توی یاهو تماس بگیرید. یه فرم contact دارند که جواب می دن. و راهنماییتون می کنند که چکار کنید دامینتون از لیست سیاه در بیاد. البته دیگه نباید از اون ایمیل Spam ارسال بشه.

MSN_Golden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
فرض ميكنيم از يه سرور به كاربران yahoo و ... تعداد زيادي ايميل فرستاده بشه كه yahoo اونارو spam شناسايي كنه،در اين حالت هاست اسپم شناخته ميشه يا دومين؟؟؟؟؟و بايد كدومشون رو عوض كرد ؟؟؟
و راه حلش چيه؟؟
لطفا يه كمي بيشتر توضيح بديد...

MSN_Golden

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
فرض ميكنيم از يه سرور به كاربران yahoo و ... تعداد زيادي ايميل فرستاده بشه كه yahoo اونارو spam شناسايي كنه،در اين حالت هاست اسپم شناخته ميشه يا دومين؟؟؟؟؟و بايد كدومشون رو عوض كرد ؟؟؟
و راه حلش چيه؟
جواب بده يكي

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
همه این موارد که با ایمیل مرتبط هستن در نرم افزارهای فیلتر اسپم امتیاز منفی خواهند گرفت. حالا ممکنه در اولین یا دومین اقدام یاهو کلا اون ایمیل یا سرورش را بلاک کند.

بالا