برگزیده های پرشین تولز

Fantasy Premier League 2013-2014

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
هفته آینده از 10 آگست لیگ برتر انگلستان شروع میشه و طبق روال هر ساله سایت رسمی لیگ برتر با همکاری EA Sports اقدام به برگزاری Fantasy Premier League کرده!
اینکه اصن چی هست و چجوریه و... را من فصل گذشته و توضیحات مفصل دادم! پس دوستانی که برای اولین بار هست می خوان عضو بشن حتما به لینک زیر برن تا با قوانین و چگونگی برگزاری مسابقات آشنا بشن:
Fantasy Premier League 2012-2013

این نکات را پیشاپیش عرض کنم:
1) این لیگ مخصوص بچه های PT هست و لا غیر! مگر در شرایط خاص که بنده به عنوان مسئول برگزاری رقابت ها از قدرت خودم استفاده می برم! :دی
2) از الان تا شروع لیگ ترانسفر آزاد و نامحدود هست! پس از همین الان اسکلت تیم را ببندیم که بسیار سخت هست با این تورم، و وقت گیر!
3) مهلت نقل و انتقالات هنوز تمام نشده و حتی چند هفته بعد از شروع لیگ ادامه خواهد داشت؛ پس منتظر تغییر و تحول در تیم ها باشید! مخصوصا سوارز! :دی

این هم کد لیگ هایی که ساختم:

PersianTools Premier League
1.jpg

PersianTools H2H
2.jpg

حالا تیم هاتون را بسازید و اینجا اعلام کنید تا در پست دوم اسامی تیم ها نوشته بشه تا بفهمیم کی به کیه!

Come On :)

امسال یه لیگ جدید هم به نام Ultimate Fantasy Premier League اضافه شده که هنوز راه نیفتاده و من نمی دونم دقیقا چی هست! یه چشممون هم به اونجاست تا ببینیم کی راه میفته و چجوریه! :cool:

Last edited:

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
League Name...........................Manager............................PT User Name

Watchmen..............................Hesam Mir Tabatabaee.......................H-C
Gooner...................................Amir Ahmadi...............................RuDiger
apalichicola...............................mohammad Violence.........................rms
Fc Juventus..............................javad n...................................j_2006_n
Reds United FC.........................Afshin Safi.........................Noel Gallagher
DVB-KABIR...............................mahdi mahani....................................al2
RBW United.............................AliReza MF.....................................ARMF
Perspolis..................................Amir Hossein Lazizi.........AMIR TERROREST
Uranium Utd.............................zahra ahmadi................................zoorba
Hajipool...................................Haji Bolbol...............................Haji Bolbol
sadeghbb................................sadegh bb...............................sadeghbb
Lottie Utd................................Aryan Am.....................................Ari@n
Real_Gooner.............................hamed mohammadi..........hamedovic5405
Newcastle.................................navid tabrizi...............................navid69
cantonaunited...........................ramin B......................................Snatch
P!ROOoooOOZ..........................Pirooz Amirpour...........................pirouz3
sepahan.....................saadat khodarahmi.....................................سعادت
Uranium Utd.......................zahra ahmadi.......................................?????
Gahar Doroud Zagros..............jalal ahmadi.......................................?????
Gorbe City................................Sara Khepel...........................SaraKhepel
darkness...................................hamed omid2.........................hamed599
chel30vil...................................30vil rn..........................................30vil
JohnneyDepp............................tt henry...........................aftabipenahan

Last edited:

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

اوه گرونی بیداد می کنه من با کلی وسواس و کم خرجی تیمو بستم دیدم قبول نمی کنه نگو گلر دوم اصلا برنداشتم و موجودی بانکم هم 0 بود:wacko:

Fc Juventus

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
می بینم که به طور خفیف و از راه دور رصد می کنی PT را! :دی

چند وقتی هست تیمم رو ساخته بودم، منتظر بودم این تاپیک رو یکی استارت کنه، اعلام وجود کنیم ! :D

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
حاجی فرق دو تا لیگ چین که گذاشتی؟
هر هفته با اعضای همون لیگ بازی رو در رو می کنید و با احتساب به اینکه کدوم تیم اون هفته بیشتر امتیاز بگیره برنده میشه و 3 امتیاز می گیره!

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
ماهم ثبت نام کردیم
ولی فوق العاده آماتور و بی اطلاعیم از چگونگی انجام لیگ
که حالا احتمالا دوستان روشنمون میکنم:cool:
DVB-KABIR

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
ماهم ثبت نام کردیم
ولی فوق العاده آماتور و بی اطلاعیم از چگونگی انجام لیگ
که حالا احتمالا دوستان روشنمون میکنم:cool:
DVB-KABIR
تو لینکی که در پست اول گذاشتم توضیحات مفصل داده شده! شما قرائت:D بفرما اگر مشکلی و سوالی داشتی بنده در خدمتم! :)

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
سلام دوستان

اوه گرونی بیداد می کنه من با کلی وسواس و کم خرجی تیمو بستم دیدم قبول نمی کنه نگو گلر دوم اصلا برنداشتم و موجودی بانکم هم 0 بود:wacko:

Fc Juventus

جواد جان قیمتا افتضاح رفته بالا اخه میچو 9 میلیون انصافه؟:دی

من دو سه هفتس تیممو بستم

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
جواد جان قیمتا افتضاح رفته بالا اخه میچو 9 میلیون انصافه؟:دی

من دو سه هفتس تیممو بستم

افشین جان من یه بار رفتم سر زدم به سایت دیدم خبری نیست , واقعا افتضاح هستش اگه تیم قبلیم مونده بود و الان ادیتش می کردم کلی سود می کردم :D

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
رفقا یکی جوادو پیدا کنه بگه بیا تیم بده... نخواستیم مدیریت کنی :دی ... بی تو صفا نداره...
جواد! شما که در ارتباط هستی با جواد1 بهش بگو اگر می تونه تیمش رو آپدیت کنه بیاد دیگه! :دی

علی آقا! شما هم لطف کن بخش مدیریت فروم را دعوتنامه بده بیان سطح رقابت ها بره بالاتر! :دی

بالا