برگزیده های پرشین تولز

File Access In Motorola V3i

amin_pro

Registered User
لایک‌ها
0
سلام.
من یه موتورولا v3i دارم که می خوام روش برنامه برای جستجو در پوشه ها و رم و غیره داخل گوشی نصب کنم .
موبی اکسپلورر moby explorer نصب کردم ولی وقتی واردش می شم می گه باید دسترسی به فایل ها در permission داده بشه .
ولی در permission هیچی پیدا نکردم که به دسترسی به فایل ربط داشته باشه .
من بعد کلی تحقیقات متوجه شدم که digital audio player که تو حافظه ی خود گوشی نصب شده به فایل ها دسترسی داره و فایلی با پسوند .pat این دسترسی ها رو کنترل می کنه ولی هر طور خواستم این فایل رو برای موبی اکسپلورر کپی کنم ، کپی شد ولی جواب نداد .
در ضمن شبیه همین فایل pat رو من توی برنامه ی P2KTools پیدا کردم و با این هم همین کار رو انجام دادم .
من با هگز هم مشخصات و چیزهای دیگه رو هم دستکاری کردم و خیلی روش کار کردم ولی جواب نداد .
حتی وقتی کپی می کردم توی پرمیشن full access granted هم می شد ولی وقتی وارد موبی اکسپلورر می شدم باز هم همون خطا رو می داد و بعد از اینکه گوشی رو ریست می کردم دوباره به حالت اول برمی گشت .
حالا بعد کلی کار که حدود 2 3 ماهه دارم انجام می دم آیا کسی هست که بگه چی کار باید بکنم ؟
واقعا ممنون می شم اگه یکی به من کمک کنه چون خیلی معطل این قضیه شدم و اعصابم خورد شد سر این قضیه .
پیشاپیش از کمک هاتون ممنون .

بالا