برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر

نام سایت :

فایل گیر - مستقیم کننده لینک ها

آدرس سایت:

فایل گیر - مستقیم کننده لینک ها

نوع سرویس ها:

حجمی (نامحدود زمانی)

برترین سایت های تحت پوشش:

TopHosts.png

محدودیت های سایت :

ماندگاری فایل ها : 15 روز پس از مستقیم کردن
(برای ماندگاری بیشتر، ابزار تمدید ماندگاری فایل ها در قسمت فایل منیجر موجود است)

محدودیت های حجمی کاربران بر اساس دسته
:

کاربر مهمان و رایگان :
هیچ امکاناتی ندارند
کاربر تست ( یوزر و پسورد = test ) :
مناسب برای دیدن دمویی از سایت و نحوه کار با آن، حداکثر حجم هر فایل: 10 مگابایت
کاربران پرمیوم :
هیچ محدودیتی از لحاظ حجم وجود ندارد.

پشتیبانی از تورنت :

خیر

مشاهده ی سرویس ها و آدرس خرید :

فایل گیر - خرید ترافیک دانلود و شارژ اکانت
موارد دیگر:

- امکان تکه تکه کردن فایل ها (از ابزارهای مدیریت فایل)
- امکان ساخت آرشیو zip از فایل ها (از ابزارهای مدیریت فایل)
- امکان افزایش ماندگاری فایل ها (از ابزارهای مدیریت فایل)

توضیحات بیشتر :

- ترافیک خریداری شده در فایل گیر یکبار مصرف است،
یعنی شما هر چقدر ترافیک بخرید به همان اندازه می توانید در پنل تان لینک ها را مستقیم کنید (لیچ کنید).
- ضمنا امکان شارژ اکانت به اندازه دلخواه، در هر زمانی برای شما وجود دارد
و خرید جدیدتان به ترافیک باقیمانده قبلی اضافه می شود.

Last edited:

dadash_ari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام و تبریک برای شروع دوباره و جدید پشتیبانی از طریق فروم
همیشه برقرار و پیروز باشید

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام و تبریک برای شروع دوباره و جدید پشتیبانی از طریق فروم
همیشه برقرار و پیروز باشید
سلام، ممنون از شما
امیدوارم تو این تاپیک نیز بتونیم همون اهداف تاپیک قبلی رو دنبال کنیم و نیاز کاربرانی رو که خواستار ساپورت شفاف و گرفتن پاسخ در انظار عموم هستند رو در اینجا برآورده کنیم.
با سپاس

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
من مدتهاست تنها از سایت شما برای لیچ کردن استفاده میکنم و تنها مشکلی که دارم سرعت خیلی کم لیچ کردن روی سرور هست ولی از بقیه موارد واقعا راضی هستم

ولی یه مورد دیگه هم هست که مشکل نیست اما رابط کاربری سایت رو میشه خیلی قدرتمند تر و کاربر پسند تر درست کرد
در هر صورت از سایت شما سپاسگذارم

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
من مدتهاست تنها از سایت شما برای لیچ کردن استفاده میکنم و تنها مشکلی که دارم سرعت خیلی کم لیچ کردن روی سرور هست ولی از بقیه موارد واقعا راضی هستم

ولی یه مورد دیگه هم هست که مشکل نیست اما رابط کاربری سایت رو میشه خیلی قدرتمند تر و کاربر پسند تر درست کرد
در هر صورت از سایت شما سپاسگذارم

[FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif]
[FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif]سلام

[FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif]سرعت انتقال (یا همون لیچ شدن) به سرعت سرور مبداء میزبان فایل بستگی داره، هر چقدر که سرور مبداء سرعت داشته باشه فایل با همون سرعت به فایل گیر منتقل میشه.
[FONT=tahoma,sans-serif]این نکته نیز حائز اهمیت هست که هر هاستی برای خودش سرورهای متعددی داره که لزوما سرعت همه سرورهای یک هاست با هم برابر نیستند، برای همین شما ممکن هست دو لینک مختلف از یک هاست رو مستقیم کنید یکیش سرعت خوبی داشته باشه و یکی دیگه سرعت بسیار ضعیفی، همه چیز به اون سروری که فایل رو میزبانی کرده بستگی داره، اگر اون سرور به هر دلیلی نتونه آپ استریمش با سرعت عمل کنه دیگه هیچکس در اون زمان از هر جای دنیا که باشه نمیتونه بالاتر از سرعتی که اون سرور در اختیار میذاره ازش دانلود کنه.
[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif]ضمنا این رو هم توجه داشته باشید که انتقال هر فایلی به فایل گیر (و هر لیچر دیگری) با یک کانکشن انجام میشه، اگر سرعت سرور مبداء برای تک کانکشن بسیار پایین باشه، مثلا محدود باشه رو 50 کیلوبایت بر ثانیه، فایل با همین سرعت به فایل گیر منتقل میشه، خوبیش اینه فایل گیر انتقال فایل رو در بک گراند انجام میده و سرعت هر چقدر هم که کم باشه فایل رو دریافت می کنه (در صورتیکه سرور مبداء قطع نشه) ولی شما می تونید توی کامپیوتر خودتون فایل رو با چندین کانکشن دریافت کنید به همین خاطر در اینگونه موارد که سرعت تک کانکشن از مبداء بسیار پایین هست، اگر سرور مبداء به شما اجازه دانلود با چند کانکشن رو بده شما حتی می تونید سرعت دانلودتون بیشتر از سرعت انتقال فایل به فایل گیر باشه!

در خصوص رابط کاربری سایت اگر پیشنهادات مشخصی دارید لطفا برامون ارسال کنید تا اونها رو بررسی کنیم.
[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]​

[FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif][FONT=tahoma,sans-serif] با سپاس[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

hasun

Registered User
لایک‌ها
6
رابط کاربری رو یوزر فرندلی تر کنید .
پیشنهاد من اینه که آژاکس لود شدن صفحات رو کلاً بردارید ! بعضی اوقات برای من گیر میکنه .
مشکل دیگه اینکه وقتی من توی اکانتم یه مقداری حجم باقیمانده دارم بعد از خرید ترافیک مقدار قبلی صفر میشه . من 2 بار اکانتم صفر شد .

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
رابط کاربری رو یوزر فرندلی تر کنید .
پیشنهاد من اینه که آژاکس لود شدن صفحات رو کلاً بردارید ! بعضی اوقات برای من گیر میکنه .
مشکل دیگه اینکه وقتی من توی اکانتم یه مقداری حجم باقیمانده دارم بعد از خرید ترافیک مقدار قبلی صفر میشه . من 2 بار اکانتم صفر شد .

در مورد رابط کاربری اگر پیشنهادی دارید بفرمایید، اکثر کاربران با همین شکل و شمایل ساده چند سال هست که عادت کردند و رضایت دارند.
استفاده از آژآکس هم فقط در قسمت ثبت نام و قسمت بازیابی رمز عبور و همینطور نوار استاتوس انتقال فایل داریم، هیچ جای دیگه سایت از آژاکس استفاده نشده و من تا حالا ندیم قسمتی از سایت لود شدنش گیر کنه، در این خصوص دقیق تر بفرمایید با کدوم قسمت سایت مشکل دارید.

=======================================

اما در مورد صفر شدن ترافیک باقیمانده قبلی: در اثر خرید شارژ جدید نبود که ترافیک باقیمانده قبلی شما صفر شد، هر چقدر شارژ جدید شما بخرید این شارژها به ترافیک باقیمانده قبلی اضافه میشن.

شما قبل از خرید شارژ جدید با ارسال درخواست مستقیم کردن فایل بزرگتر از ترافیک باقیمانده تون، اون ترافیک باقیمانده رو از دست داده بودید، درخواست های شما اینها بود، این یکی در دو روز پیش:

remained: 327 MB
link: Khob.Bad.Zesht.EXTENDED.1966.720p_Iran-Film.part1.rar | PutLocker
fileSize: 500 MB

و این در حدود سه ماه و نیم پیش:

remained: 707 MB
link: http://uploaded.net/file/8esi8270
fileSize: 898.24 MB

می بایست دقت کنید درخواست بزرگتر از ترافیک باقیمانده تون ارسال نکنید، با توجه به اینکه از این موضوع اطلاع نداشتید این حجم های از دست رفته رو به پنلتون برگردوندم، لطفا منبعد بیشتر دقت کنید یا اینکه همیشه یک مقدار زودتر شارژ جدید به اکانتتون اضافه کنید تا نگران حجم فایل نباشید.

با سپاس​

KaranDevilOcs

Registered User
لایک‌ها
13
من الان چند ماهی هست که اکانت دارم و تقریباً میشه گفت زندگی رو راحت کرده برام

فقط چند روزه چند تا لینک Depositfiles دارم شما هم ساپورت نمیکنین اصلاً کلافه ام کرده بد جوری هم لازمه یه اشکال دیگه هم لیچ نکردن تورنت هاست که اگه این 2 تا رو بزارید سایت خوفناک میشه!!

اگه سایتی سراغ دارید من این Depositfile رو جایی ریموت اپلود کنم بعد از اونجا لیچ کنم خیلی توپ میشه! یا اصلاً اینجا تاپیکی هست که مفتی لیچ کنه ؟! حجمش هم کمه 180~ ایناست حدودن!

خیلی خوب میشه اگه Deposit رو پشتیبانی کنید!

.Ali007.

Registered User
لایک‌ها
169
سلام و خسته نباشید خدمت آقا محسن عزیز.
تبریک میگم آقا محسن بابت پشتیبانی در فروم پرشین تولز :D

محسن جان ظاهرا لینکهایی رو که میخوایم از آپلودد لیچ کنیم دچار مشکل شدن هر چی لینک بود تست کردم کاملا هم سالم مثل لینک زیر:
com.realore.FarmUp.zip (164,44 MB) - uploaded.net

پیغام هم اینه که فکر کنم خودتون زودتر با خبر بشید تا بیاید اینجا به هر حال میگم اینجا هم:
لینک دانلود فایل موردنظر پیدا نشد، این پیغام همزمان برای پشتیبانی فایل گیر ارسال شد و در اولین فرصت بررسی می شود.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
من الان چند ماهی هست که اکانت دارم و تقریباً میشه گفت زندگی رو راحت کرده برام

فقط چند روزه چند تا لینک Depositfiles دارم شما هم ساپورت نمیکنین اصلاً کلافه ام کرده بد جوری هم لازمه یه اشکال دیگه هم لیچ نکردن تورنت هاست که اگه این 2 تا رو بزارید سایت خوفناک میشه!!

اگه سایتی سراغ دارید من این Depositfile رو جایی ریموت اپلود کنم بعد از اونجا لیچ کنم خیلی توپ میشه! یا اصلاً اینجا تاپیکی هست که مفتی لیچ کنه ؟! حجمش هم کمه 180~ ایناست حدودن!

خیلی خوب میشه اگه Deposit رو پشتیبانی کنید!

سلام
متاسفانه سایت دیپوزیت فایلز به ما سرویس ارائه نمیده و قادر به ساپورتش نیستیم، در بین لیچرهای حجمی هم من لیچری رو سراغ ندارم که ساپورتش کنه.
تورنت رو هم اصلا شرایط لازم براس پورتش رو نداریم.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام و خسته نباشید خدمت آقا محسن عزیز.
تبریک میگم آقا محسن بابت پشتیبانی در فروم پرشین تولز :D

محسن جان ظاهرا لینکهایی رو که میخوایم از آپلودد لیچ کنیم دچار مشکل شدن هر چی لینک بود تست کردم کاملا هم سالم مثل لینک زیر:
com.realore.FarmUp.zip (164,44 MB) - uploaded.net

پیغام هم اینه که فکر کنم خودتون زودتر با خبر بشید تا بیاید اینجا به هر حال میگم اینجا هم:
لینک دانلود فایل موردنظر پیدا نشد، این پیغام همزمان برای پشتیبانی فایل گیر ارسال شد و در اولین فرصت بررسی می شود.

سلام جناب علی عزیز
ممنون از همراهی شما در این تاپیک

بله دانلود از آپلودد امروز از ساعت 5 تا 8 صبح مشکل داشت که مشکلش از طرف ما بود که صبح برطرف شد.
با سپاس

داش ممد

Registered User
لایک‌ها
221
به به شما اینجا هم هستین :دی
منم همه جا هستم :دی
-
لطفا توی پست اول بگین که تورنت رو ساپورت نمی کنید و نخواهید کرد و دلیلش رو بنویسید که دیگه این قدر پست ندن :wink

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
به به شما اینجا هم هستین :دی
منم همه جا هستم :دی
-
لطفا توی پست اول بگین که تورنت رو ساپورت نمی کنید و نخواهید کرد و دلیلش رو بنویسید که دیگه این قدر پست ندن :wink
سلام
بله اینجا هم جدیدا در خدمت کاربران هستم.
توی پست اول نوشته شده که تورنت ساپورت نمیشه.
با سپاس

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سایت خوبیه

فقط حیف که زیرمجموعه گیری ندارید

ghoo

Registered User
لایک‌ها
157
امروز چندین بار سعی کردم در سایت شما ثبت نام کنم بعد از پر کردن فیلدهای مربوطه و زدن دکمه ثبت نام اول اینکه نزدیک 2 دقیقه طول کشید که برود به صفحه بعد( تایید ثبت نام و اعلام ارسال ایمیل فعال سازی به ایمیل ثبت نامی)

دوم اینکه هیچ ایمیلی دریافت نشد نه در inbox نه پوشه های دیگر

با چند مرورگر و ایمیل هم امتحان شد سرعت اینترنت هم موردی نداره

لطفا بررسی کنید

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
امروز چندین بار سعی کردم در سایت شما ثبت نام کنم بعد از پر کردن فیلدهای مربوطه و زدن دکمه ثبت نام اول اینکه نزدیک 2 دقیقه طول کشید که برود به صفحه بعد( تایید ثبت نام و اعلام ارسال ایمیل فعال سازی به ایمیل ثبت نامی)

دوم اینکه هیچ ایمیلی دریافت نشد نه در inbox نه پوشه های دیگر

با چند مرورگر و ایمیل هم امتحان شد سرعت اینترنت هم موردی نداره

لطفا بررسی کنید
اون مکث بخاطر ارسال شدن ایمیل بود.
لطفا از طریق لینک زیر اطلاع بدین با چه نام کاربری و ایمیلی ثبت نام کردید:
فایل گیر - تماس با پشتیبانی

alidta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام من اکانت alidta هستم امروز یهوکی از اکانت خارج شدم و دیگه نتونستم وارد بشم لطفا ببینید چه شده و هر چی امتحان میکنم میگه ناموفق عبارت وارد شده اشتباه هستش لطفا راهنمایی کنید

amirabar

Registered User
لایک‌ها
154
سلام من اکانت alidta هستم امروز یهوکی از اکانت خارج شدم و دیگه نتونستم وارد بشم لطفا ببینید چه شده و هر چی امتحان میکنم میگه ناموفق عبارت وارد شده اشتباه هستش لطفا راهنمایی کنید

دقیقا منم همین مشکل رو داشتم
یهو افتادم بیرون و هرچه تلاش کردم نمیتونم وارد بشم

بالا