برگزیده های پرشین تولز

flash به همراه php يه كد ساده.حال بده ديگه

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
سلام بر ملت هميشه در صحنه و آماده رزم پرشين تولز كه هميشه حال مي دن به آدم و ميرن.
من يه سايتي دارم مي نويسم كه كاربر مياد و لاگ اين ميكنه و بهد يه سرويس هايي رو مي گيره و... و در كنار اين سرويسها يه سي دي به كاربر داديم ببره خونش و از رو سيدي يه چيزايي رو ياد بگيره.. حالا اين چيزايي كه داره ياد ميگيره با فلش هست و مي خوايم يه كد بنويسيم كه كاربر هر موقع خواست با سايت ارتباط برقرار كنه بتون به اينترنت وصل شه و لاگ اين كنه و مشكلش رو تو فروم و يا با ايميل ارسال كنه..حالا شايد كاربر كانكت نباشه و بايد سيستم بهش بگه كه باباجان كانكت نيستي و اول كانكت شو .بعد ..
من اول مي خوام بدونم الگوريتم اين كار به چه شكل و در كد نويسي حالا در هر زباني چه چيزي رو بايد مد نظر داشته باشيم و آيا اين كار با فلش و پي اچ پي ميشه.. ممنون از شما..منتظرم.

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
چي شد پس جواب بدين ديگه

dashti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اصلا مگ توي PHP ميشه همچين كاري كرد كه اينجوري ميكين شما ؟
ولي در صورت امكان و بستكي به مرورگر كاربر و تنظيماتش سعي براي وصل شدن به اينترنت انجام ميشه ...
ميشه بيشتر توضيح بدين مشكلتون رو ؟

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
راستش دشتي جان من خودم اين موضوع رو به چشم خودم ديدم
تو كارت هاي كه از شركت Ar@network مي خريدم تو كارتهاي 50 ساعتش كه به صورت سيدي بود اين اتفاق مي افتاد. يعني زماني كه شما سيدي رو مي گذاشتي اول شماره UserName و بعد Pass رو نشون مي داد و بعد هم با كليك به روي دكمه اي كانكت مي شد
اما من اون موقه خيلي كنج كاوي نكردم و اصلاً دونبالش هم نرفتم. در واقع بايد بگم كه من نمي تونم كمكتون كنم ولي ميدونم كه ميشه
ولي به نظر من اصلاً احتياجي نيست كه اين فرم يا برنامه طراحي شده تبديل به چيزي غير فلش بشه مثلاً PHP و اين كه چون خودم هم برنامه نويس هستم مي دونم كه با برنامه نويسي هاي مثل VB و يا ... نميشه چون همچين كاري رو من مي خواستم با اين برنامه ها انجام بدم ولي نشد كه به سراغ اون رفتن و زبان مورد استفاده خودش رو فلش معرفي كرد و تو مزايده پيروز شد. اين هم ميدونم كه تو VB اين كار شدني هست ولي خيلي واجور و كد مي خواد و كار خيلي سختيه و اصلاً نمي سرفه كه با اين زبان ها نوشت.
:wacko:
ببخشيد سرتون رو درد آوردم

قربان شما
MHa

HamedMx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من اين كار رو تو فلش مي تونم براتون انجام بدم. در صورت تمايل با من تماس بگيريد

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
حميد جان
خوب معلومه ديگه ما همه دوست داريم ياد بگيريم يگه تماس نمي خواد كه
ولي اگه منظورت از تماس بحث ماليه نه قربونت داداش مرسي ما كه نمي خواهيم
:D
:lol:
;)
:eek:

قربان شما
MHa

HamedMx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

1. حميد كيه ؟ من حامد هستم.
2. منظورم از تماس اين بود كه اگه اين قضيه جزييات داره بگه كه من دقيق تر راهنماييش بكنم.
3. كلي بخوام اين قضيه رو تشريح كنم اينجوريه كه شما براي اين كار بايد يك سايت اينترنتي داشته باشي يك فايل خاصي توش Upload كني كه فلش شما هم اون فايل و دستورات داخل اون رو بره و Load كنه كه اگه تونست load كنه OnLine محسوب ميشه و اگه نتونست هم OffLine

اگه مي خواهيد فايل ها رو براتون بگذارم.

HamedMx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چشم بگداريد يه مقدار سرم خلوت شه و سعي مي كنم تو اين هفته رديفش كنم براتون

بالا