برگزیده های پرشین تولز

g-smart ریست نمیشه لطفا کمک کنید!!!

teacher

Registered User
لایک‌ها
4
سلام دوستان
چطور میشه پاکت پی سی Gigabyte g-smart رو "هارد ریست" کرد؟
روش زیر رو که خیلی جاها در وب نوشتن امتحان کردم جواب نداد ::(
87a8em8.jpg

نرم افزار DinarSoft HandyMenu هم که یکی از کارهاش هارد ریست هست مثل اینکه در مورد دستگاههای بر مبنای ویندوز موبایل 5 کارساز نیست! ( برای من فقط سافت ریست میشه:eek:)

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
سلام دوستان
87a8em8.jpg

نرم افزار DinarSoft HandyMenu هم که یکی از کارهاش هارد ریست هست مثل اینکه در مورد دستگاههای بر مبنای ویندوز موبایل 5 کارساز نیست! ( برای من فقط سافت ریست میشه:eek:)

از برنامه PSshut XP استفاده کنید؛این برنامه شبیه ساز پاور آف کامپیوتر هست که در اون کلیدهای سافت ریست و ال سی دی آف دیده می شه؛در سمت راست و بالای کادر برنامه کلیدی برای هارد ریست هم وجود داره؛این برنامه رو با سرچ می تونید پیدا کنید.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
قربان این که چیز تازه ای نیست ، این گیگ بایت ها ، من رو رسوا کردند ، چون برای آی300 ، با وجود داشتن فایل آپگرید و تمام دستورات ، از آپگرید عاجز شدم .
کلا ً حسابی ازشون دلم خونه
عرض شود که ، من فکر می کنم که شما راه های نرم افزاری رو نرید چون من روی آی 300 که نتیجه نگرفتم. این کار رو هم امتحان کنید
کلید های سبز و قرمز رو بفشارید و بعد کلید پاور رو بزنید
موفق باشید

teacher

Registered User
لایک‌ها
4
از برنامه PSshut XP استفاده کنید؛این برنامه شبیه ساز پاور آف کامپیوتر هست که در اون کلیدهای سافت ریست و ال سی دی آف دیده می شه؛در سمت راست و بالای کادر برنامه کلیدی برای هارد ریست هم وجود داره؛این برنامه رو با سرچ می تونید پیدا کنید.

آقا مجتبی! همونطور که فرمودین برنامه PSshut XP رو هم امتحان کردم اتفاقا اولش هم تذکر میده که با هارد ریست همه اطلاعات پاک میشن ولی وقتی ریست میشه با کمال تعجب همون ویندوز قبلی با همون تنظیمات میاد بالا:eek:

قربان این که چیز تازه ای نیست ، این گیگ بایت ها ، من رو رسوا کردند ، چون برای آی300 ، با وجود داشتن فایل آپگرید و تمام دستورات ، از آپگرید عاجز شدم .
کلا ً حسابی ازشون دلم خونه
عرض شود که ، من فکر می کنم که شما راه های نرم افزاری رو نرید چون من روی آی 300 که نتیجه نگرفتم. این کار رو هم امتحان کنید
کلید های سبز و قرمز رو بفشارید و بعد کلید پاور رو بزنید
موفق باشید

آقای دکتر! متاسفانه روش شما هم کارساز نبود!
موضوع داره خیلی نگران کننده میشه:( آخه من چند روزی هست که این دستگاه رو خریدم و تا الان هم هارد ریست نشده! به اضافه اینکه گارانتی هم نداره:(

راستی آقای دکتر قبلا برادرتون یه دستگاه شبیه این نداشت؟ (فکر میکنم یه جایی خوندم)

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام دوستان
87a8em8.jpg

والا خداییش این گیگابایت ها خیلی خوبن ولی خیلی باگ داره :wacko:

در ضمن برای هارد ریست یادمه که دوستم هر کاری کرد نشد
ولی زنگ زد اکسون طرف بهش یاد داد پای تلفن (از عجایب بود که اکسون این کارو کرد :wacko:)

یادمه که برای هارد ریست باید از کیبورد نامبریک گوشی عدد 4 یا 6 رو نگه داری
با کلید پاور + سوارخ ریست

ولی دقیقا مطمون نیستم زنگ بزن بپرس شاید بازم گفت :lol:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آقا مجتبی! همونطور که فرمودین برنامه PSshut XP رو هم امتحان کردم اتفاقا اولش هم تذکر میده که با هارد ریست همه اطلاعات پاک میشن ولی وقتی ریست میشه با کمال تعجب همون ویندوز قبلی با همون تنظیمات میاد بالا:eek:

آقای دکتر! متاسفانه روش شما هم کارساز نبود!
موضوع داره خیلی نگران کننده میشه:( آخه من چند روزی هست که این دستگاه رو خریدم و تا الان هم هارد ریست نشده! به اضافه اینکه گارانتی هم نداره:(

راستی آقای دکتر قبلا برادرتون یه دستگاه شبیه این نداشت؟ (فکر میکنم یه جایی خوندم)

بله داشت اما الان تعطیلات کریسمس هست پیداش می کنم خبر می دم

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
بله داشت اما الان تعطیلات کریسمس هست پیداش می کنم خبر می دم

سلام دوست عزیز - یک برنامه به نام Clear Storage هست که در وین 6 موجود هستش - قدیم یکی دیگر از دوستان همین مشکل را داشت ، در نهایت بوسیله همین نرم افزار توانست هارد ریست کنه.

فکر میکنم توی فروم سئوالات مربوط به پاکت پی سی خودم قبلا به صورت یک فایل اتچ شده گذاشته باشم . شما اون برنامه رو هم یک تستی بکنید .

Diablo

Registered User
لایک‌ها
7
دوست عزیز گوشیتونو ابتدا خاموش کنید سپس دکمه power و دکمه 8 (flag) و دکمه 11(ok) را به صورت هم زمان بگیرید برای مدت 5 ثانیه اگه جواب نداد بفرمایید

teacher

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
از همه دوستان متشکرم
بالاخره مشکل حل شد
yahoo.gif
با رسانا موبایل تماس گرفتم آقایی بنام بهزادی راهنماییم کرد.
روش هارد ریست همونی هست که در پست اولم نوشتم ولی تنها چیزی رو که فراموش کرده بودیم این بود که قبل از هارد ریست دستگاه باید کاملا شارژ بشه! یعنی حتی بعد از اینکه شارژ 100 درصد شد باید حدودا ربع ساعتی توی شارژ بمونه تا چراغ آبی رنگ (پایین دستگاه که موقع شارژ چشمک میزنه) خاموش بشه:blink:

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام
از همه دوستان متشکرم
بالاخره مشکل حل شد
yahoo.gif
روش هارد ریست همونی هست که در پست اولم نوشتم ولی تنها چیزی رو که فراموش کرده بودیم این بود که قبل از هارد ریست دستگاه باید کاملا شارژ بشه! یعنی حتی بعد از اینکه شارژ 100 درصد شد باید حدودا ربع ساعتی توی شارژ بمونه تا چراغ آبی رنگ (پایین دستگاه که موقع شارژ چشمک میزنه) خاموش بشه:blink:

اینجوری که خیلی بد میشه - شاید یک موقع شارژ کردن امکانپذیر نبود ( بیرون باشید ) و نیاز به هارد ریست پیدا کنید .

عملاً گوشی بدون استفاده میشه ؟ حتماً راهی دیگه هم غیر از شارژ فول داره .

** و یک روزی این راه رو پیدا خواهید کرد ** اگر فکر می کنید که موفق می شوید ویا شکست می خورید در هر دو صورت درست فکر کرده اید :happy:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
سلام
از همه دوستان متشکرم
بالاخره مشکل حل شد
yahoo.gif

این بهزادی خداییش خیلی آدم باحالی درسته که گرونفروش ولی قشنگ راهنمایی میکنه

در ضمن واقعا معضلی برای خودش
ولی تا جایی که من میدونم چنین چیزی نباید باشه برای g smart چون رفیق من زرتی هارد ریست میکنه

میدونم که شارژ کامل هم نداشته
عجیبه؟

بالا