برگزیده های پرشین تولز

Galaxy Tab Wi-Fi Edition...P1010 فروش

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
گالاکسی تب نسخه wi-fi (سیم کارت نمیخوره) با حافظه داخلی 16 گیگ برای فروش موجوده ...
دستگاه آکبند و پلمپ و با گارانتی پارس مایکروتل هستش ... اینم لینک مشخصات دستگاه ... قیمت روز بازار 453 هزار تومان هستش ... من قیمت رو 5 درصد زیر قیمت بازار میزارم ، میشه 430 هزار تومان ... هزینه پست هم کاملا با خریدار هستش ...

دو کار هم برای خریدار میتونم انجام بدم به عنوان لطف ... اول اینکه من خودم گالاکسی تب دارم و می تونم اگه سوالی دارید یا چیزی رو میخواید تست کنید ، براتون تست کنم و به سوالاتتون جواب بدم ... دوم اینکه برای تب خودم یه کیف اورجینال سامسونگ خریدم که به قولی سگش شرف داره به این کیف های موجود تو بازار ( از کپدیس و مووو گرفته تا بقیه ، از 20 تومن تا 80 تومن) ، 65 هزار تومان ، شاید گرون باشه ولی کیفیش بی نظیره و جلوه دستگاه رو کم که نمیکنه بالا هم میبره ، اگه خریداری بخواذ میتونم وقت بزارم و براش یکی از این کیف ها هم بخرم و همراه دستگاه بفرستم ... این شد دوتا

اینم عکس دستگاه پلمپ و دستگاه خودم و کیف مذکور :

iqrysn08u1mjst4s1gdx.jpg

lq1z811uymeeg9mb2zyb.jpg

qbe0pqs9bjsr68or9k55.jpg

2dz0uqvpxzck7e2u1vcl.jpg

all4u2

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
573
دوست عزیز اگه قرار باشه پول پست رو هم بدیم همون قیمت بازار میشه و از بازار میخریم

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز اگه قرار باشه پول پست رو هم بدیم همون قیمت بازار میشه و از بازار میخریم

وای !!! شما مریخ زندگی می کنین که 23 تومن پول پست از تهران تا محل سکونتتون میشه ؟؟؟
پول پست این سایز با پیشتاز بین 6 تا 8 تومن بسته به مقصد میشه ... بعدش شما برو سایتهایی که فرستادن مجانی دارن ببین چند گذاشتن ... البته شام از قدیم تو فروم معلوم ولحال بودید ، این پستتون طبیعیه ... این محصول به درد کسی میخوره که برای خودش بخواد دستگاه رو نه خرید و فروش ...

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
آمار علاالدین رو گرفتم ... قیمت فروش این تبلت 450-455 هستش با گارانتی مایکروتل و برای فروشنده ها هم مایکروتل 430 تومن فاکتور می کنه به صورت چکی ... من قیمت فروش رو آوردم پایین و کردم 399 هزار تومان ... با این قیمت خود بازار ازم بر میدارن ، قولشم یکی بهم داده برای هفته دیگه که از سفر میاد ... حالا دیگه با دوستانه که می خوان 400 از من بخرن یا 450 از بازار ...

قیمت من بدون تخفیف 399 هزار تومان هستش ... موفق باشید و اسپم هم ندید

scanme

Registered User
لایک‌ها
85
وای !!! شما مریخ زندگی می کنین که 23 تومن پول پست از تهران تا محل سکونتتون میشه ؟؟؟
پول پست این سایز با پیشتاز بین 6 تا 8 تومن بسته به مقصد میشه ... بعدش شما برو سایتهایی که فرستادن مجانی دارن ببین چند گذاشتن ... البته شام از قدیم تو فروم معلوم ولحال بودید ، این پستتون طبیعیه ... این محصول به درد کسی میخوره که برای خودش بخواد دستگاه رو نه خرید و فروش ...

اتفاقا شما به دید مغازه دار داری میدی
بنده الان خریدار عاقلانه فکر کنید چرا بنده باید یه جنس رو که تو مغازه با 10-20 تومان بالا پایین میتونم بخرم و دید بازتر
بیام اینو بخرم ؟
چرا باید کسی به خاطر 10-20 تومان بیاد این محصول شما رو بخره با این قیمت ؟ !!!:blink:

ایشالا که بتونین بفروشین اما نه ایطوری که عزیزم
عصبانی هم نشید

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
اتفاقا شما به دید مغازه دار داری میدی
بنده الان خریدار عاقلانه فکر کنید چرا بنده باید یه جنس رو که تو مغازه با 10-20 تومان بالا پایین میتونم بخرم و دید بازتر
بیام اینو بخرم ؟
چرا باید کسی به خاطر 10-20 تومان بیاد این محصول شما رو بخره با این قیمت ؟ !!!:blink:

ایشالا که بتونین بفروشین اما نه ایطوری که عزیزم
عصبانی هم نشید

10-20 تومن ارزون تر نه عزیزم ... 55 هزار تومن ارزون تر اونم تو 400-450 تومن کل قیمت !!!
بعدشم دستگاه پلمپ با گارانتی اصلی که دیگه دید بازتر و اینا نداره ... جدای از این مسلما خودم رو از کاسبای علاالدین قابل اعتماد تر میدونم ...

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
قیمت 399 هزار تومان ............ بالا باش .............

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
یه موقعیت پیش اومده برای کسی که 3 تا از این تبلت ها یکجا بخواد ...........................
قیمت برای 3 تا گالاکسی تب p1010 آکبند با گارانتی اصلی فقط 1149 هزار تومان

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
up...................... up

3 تا اگه کسی با هم بخواد فقط فقط 1100 هزار تومان ... یعنی هر کدوم کمتر از 370 هزار تومان !!!
قیمت تکی هم 399 هزا تومان ... ارزان تر از قیمت بدون گارانتی ...

Last edited:

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
بیا بالا .............

با گلاکسی اس 2 آکبند یا دست دوم ، کره یا چین ، بسته به شرایط هم عوض میشه یا میشن ...
با سونی اریکسون آرک هم آکبند یا دسته دوم بسته به شرایط عوض میشه یا میشن ...

mohammadkalanta

Registered User
لایک‌ها
1
با hd7 16 gig عوض می کنید؟
اگه اره چقدر سر میگیرین

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
بیا بالا ......... پ.خ ها رو هم جواب دادم ولی جوابی نرسید .................

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
پ خ منو ج.اب ندادین
من منتظرم

سلام

والا من باید حدود 80 تومن سر بگیرم تا معامله برام معقول باشه که مد نظر شما خیلی کمتر از این مقدار هستش ... شما میخواید آگهی کنید گوشیتون رو ، فروش رفت من در خدمتتون هستم ...

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,372
سلام

والا من باید حدود 80 تومن سر بگیرم تا معامله برام معقول باشه که مد نظر شما خیلی کمتر از این مقدار هستش ... شما میخواید آگهی کنید گوشیتون رو ، فروش رفت من در خدمتتون هستم ...

میگم p1000 تو دست و بالت نداری؟

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
خیر ... تعدادی از این تبلت فقط هستش که من فقط گذاشتم تو فروم برای فروش ....

mohammadkalanta

Registered User
لایک‌ها
1
سلام

اخه من قیمت بازار گرفتم در بهترین شرایت 430 تومن بود شما هم می گین گالاکسی تبتون توش 450 تومنه این وسط بحث اختلاف کارکرده واقعا 3 ماه بیشتر از 30 تومن تغییر قیمت ایجاد می کنه؟

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
اخه من قیمت بازار گرفتم در بهترین شرایت 430 تومن بود شما هم می گین گالاکسی تبتون توش 450 تومنه این وسط بحث اختلاف کارکرده واقعا 3 ماه بیشتر از 30 تومن تغییر قیمت ایجاد می کنه؟

حقیقتش اینه که مثل گوشی شما رو تو فروم بین 300 تا 320 قبلا فروختن و من حتی اگه این تبلت رو همون 400 هم در نظر بگیرم ، یه اختلاف حداقل 80 تومنی وجود داره ، برای همین پیشنهاد میکنم شما گوشی خودتون رو بفروشید تو فروم (شاید تونستید خیلی بالاتر از 320 بفروشید ) بعد من در خدمتتون هستم اگه هنوز علاقه مند به این تبلت بودید ....

Sweeney Todd

Registered User
لایک‌ها
1
دوستان میگن قیمت بدون گارانتی بازار حدود 380 هستش ، خب 10 تومن برای گارانتی اصلی بیشتر دادن خیلی منطقی به نظر میرسه ....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا