برگزیده های پرشین تولز

Gears of War now on pc

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
خوب انتظارها برا pc گیمرها به سر اومد
نسخه pc این سوپر گیم که تا مدتی انحصار کنسول 360 بود حالا به عنوان بهترین نمایش دهنده این بازی برا پلتفرم ویندوز عرضه شد
تفاوتها طبق چیزایی که تا الان من در موردش چند جا خوندم نسبت به نسخه 360 فاحش نیست اما همین کفایت میکنه که بازی از مولفه های نمایشی directx10 که در موتور گرافیکی پایه unreal engine3 این بازی بسط داده شده,بازی رو برا دارندگان سخت افزار نمایشی directx10 درخشان تر میکنه
در ادامه باید به map های اضافه شده به نسخه pc بازی نسبت به ورژن 360 نیز اشاره کرد

شاید اصلا نیازی به زدن یه تاپیک جدید برا نسخه pc این بازی نبود ولی خوب گفتم انقدر بازی ارزشش بالا هست که تاپیک جداگانه برا نسخه ویندوز بازی ایجاد بشه

خیلیا اشاره کردن که pc این بازی همزمان با عرضه عنوانهای خفنی مسه Call of Duty 4: Modern Warfare نمیتونه خود نمایی کنه و Epic میبایس تاریخ عرضه بازی رو جلو می انداخت..

در هر حال Gears ارزش وقت گذاشتن رو برای لذت از یه بازی خوش ساخت بشدت برای یه pc گیمر خواهد داشت
تنها نکته منفی در مورد بازی اینه که باید یه سیستم تنومند همانند Bioshock(شاید حتی بالاتر) برای اجرای بازی با گرافیک قابل قبول داشته باشید

942000_92967_front.jpg

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
بازی عالیه ولی سیستم خفنی میخواد تو Review سایت GameSpot هم یکی از ایرادهای بازی رو همین اعلام کرده بود .

MINIMUM REQUIREMENTS

Processor 2.4+ GHz Intel; 2.0+ Ghz AMD
RAM 1 GB
Hard Drive 12 GB free hard drive space
+Video Card NVIDIA GeForce 6600+, ATI X700
Online Multi-player: Broadband Internet Connection, Games for Windows -- LIVE Gold Subscription

slipknot_james

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
انقدر gears of war بازی کردم دیگه نمیتونم اسمشم تحمل کنم .
ولی عجب گیمیه.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
اگر موتور Unreal 3 به خاطر هیچ چیزش بزرگ و عالی نباشه، به خاطر همین یه دونه گیم تمام گیم بازهای دنیا به این موتور مدیون هستند!
241.gif

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
اين بازي موضوعش چيه؟
خيلي دربارش ميگن.
فكر ميكنيد رو سيستمي كه Vegas و Crysis رو اجرا ميكنه اجرا بشه؟

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
Crysis آخر گیم سنگین است.
مطمئن باش سیستمی که اون رو اجرا کنه این رو هم اجرا می کنه.
128fs318181.gif

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
اگر موتور Unreal 3 به خاطر هیچ چیزش بزرگ و عالی نباشه، به خاطر همین یه دونه گیم تمام گیم بازهای دنیا به این موتور مدیون هستند!
241.gif

نکته ای که تو این بازی برای پلتفرم pc اهمیت داره بنظر من تنوع سبک این بازیه که تو سیلی از بازیهای FPSیی که الان برای pc عرضه شده یه بازی third-person tactical shooter با یک سیستم مبارزات پیشرفته منحصر بفرد در این بازی میتونه تفاوت رو از لحاظ یکنواختی بنظر من تو بازیها تا حدی زیاد بوجود بیاره

گروه دلتا با ***** Marcus Fenix که وضیفه ابقاء انسانی رو در روز معروف به Emergence Day در مقابل نیروی اهریمنی به عهده داره و..

نسخه pc شامل 5 مرحله جدید نسبت به نسخه 360 بازیه که خط داستان بازی رو توسعه داده همچنین به بخش multiplayer بازی هم مراحلی اضافه شده همچنین یک نوع بازیه multiplayer جدید هم به اسم “King of the Hill” تو نسخه pc اضافه شده

نکته آخر اینکه بازی با توجه به استفاده از افکتهای نمایشی DirectX 10 اما در نمایش فاصله نمایشی زیادی با تصویر نمایشی بازی در حالت DirectX 9.0c در مقایسات نداشته و با توجه به افت عملکرد کارتهای گرافیک, اکثر جاها پیشنهاد دادن بازی رو در حالت DirectX 9.0c انجام بدید در حالیکه چیزی نسبت به موتور نمایشی DirectX 10 بازی از دست ندادید!
ظاهرا Unreal Engine 3 نتونسته آنطور که باید قدرت نمایشی DirectX 10 رو به رخ بکشه این مساله برای Bioshock هم وجود داشت
باید دید Epic تو Unreal Turnament3 چی کار کرده با موتور فوق محبوبش

یکی از مقایسات بازی بین مدهای DirectX 10 و DirectX 9.0c:

من که فرقی نمیبینم
no.gif

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
نکته ای که تو این بازی برای پلتفرم pc اهمیت داره بنظر من تنوع سبک این بازیه که تو سیلی از بازیهای FPSیی که الان برای pc عرضه شده یه بازی third-person tactical shooter با یک سیستم مبارزات پیشرفته منحصر بفرد در این بازی میتونه تفاوت رو از لحاظ یکنواختی بنظر من تو بازیها تا حدی زیاد بوجود بیاره

گروه دلتا با ***** Marcus Fenix که وضیفه ابقاء انسانی رو در روز معروف به Emergence Day در مقابل نیروی اهریمنی به عهده داره و..

نسخه pc شامل 5 مرحله جدید نسبت به نسخه 360 بازیه که خط داستان بازی رو توسعه داده همچنین به بخش multiplayer بازی هم مراحلی اضافه شده همچنین یک نوع بازیه multiplayer جدید هم به اسم “King of the Hill” تو نسخه pc اضافه شده

نکته آخر اینکه بازی با توجه به استفاده از افکتهای نمایشی DirectX 10 اما در نمایش فاصله نمایشی زیادی با تصویر نمایشی بازی در حالت DirectX 9.0c در مقایسات نداشته و با توجه به افت عملکرد کارتهای گرافیک, اکثر جاها پیشنهاد دادن بازی رو در حالت DirectX 9.0c انجام بدید در حالیکه چیزی نسبت به موتور نمایشی DirectX 10 بازی از دست ندادید!
ظاهرا Unreal Engine 3 نتونسته آنطور که باید قدرت نمایشی DirectX 10 رو به رخ بکشه این مساله برای Bioshock هم وجود داشت
باید دید Epic تو Unreal Turnament3 چی کار کرده با موتور فوق محبوبش

یکی از مقایسات بازی بین مدهای DirectX 10 و DirectX 9.0c:

من که فرقی نمیبینم
no.gif

راست میگی تمام عناوین معروف PC دیگه الان FPS شدن و جای یه بازیه third person shooter یا یه بازیه استراتیژیک RTS خالیه من که به شدت منتظر StarCraft II هستم اگرم وقت کنم این Gears Of War رو حتما بازی میکنم یکمی از FPS خسته شدم . یادش بخیر با ResidentEvil 2 چقدر حال میکردیم .

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
سلام، منظورم اصلا DirectX 10 نبود، موتور Unreal 3 الآن خیلی وقته که به بازار اومده، خیلی قبل از این بساط DirectX 10، و گیم های بزرگی هم باهاش ساخته شدند.
واقعا فکر نمی کنم توی گیم های XBOX360 از هیچ گیمی با اندازه Gears of War محبوبیت بین کاربرها دیده باشم.
من به دلیل امتحانم توی وضعیت ممنوعیت گیم هستم و قبلا هم نسخه XBOX360 رو بازی نکرده بودم، ولی انقدر از این گیم شنیدم و خوندم که مطمئنم کنه که این گیم خیلی گیم بزرگیه و تا حد زیادی این موفقیت عظیم رو مدیون موتور Unreal 3 است.
23t06dg.gif

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
راست میگی تمام عناوین معروف PC دیگه الان FPS شدن و جای یه بازیه third person shooter یا یه بازیه استراتیژیک RTS خالیه من که به شدت منتظر StarCraft II هستم اگرم وقت کنم این Gears Of War رو حتما بازی میکنم یکمی از FPS خسته شدم . یادش بخیر با ResidentEvil 2 چقدر حال میکردیم

ResidentEvil 2 چرا... مگه 4 رو بازی نکردی:blink: اگه نه که نصف عمرت فناست

سلام، منظورم اصلا DirectX 10 نبود، موتور Unreal 3 الآن خیلی وقته که به بازار اومده، خیلی قبل از این بساط DirectX 10، و گیم های بزرگی هم باهاش ساخته شدند.
واقعا فکر نمی کنم توی گیم های XBOX360 از هیچ گیمی با اندازه Gears of War محبوبیت بین کاربرها دیده باشم.
من به دلیل امتحانم توی وضعیت ممنوعیت گیم هستم و قبلا هم نسخه XBOX360 رو بازی نکرده بودم، ولی انقدر از این گیم شنیدم و خوندم که مطمئنم کنه که این گیم خیلی گیم بزرگیه و تا حد زیادی این موفقیت عظیم رو مدیون موتور Unreal 3 است.

درسته...این بازی جزو اولین عنوانهایی بود که بر پایه موتور UE3 عرضه شد و موقع عرضه بازی خیلیا از گرافیک بازی اونم رو یه صفحه نمایش وضوح HD به وجد اومدن

با اینحال DirectX 10 که هیچ خود Unreal Engine هم از نظر من نمیتونه همه چیز یه بازی باشه
گرافیک همیشه یه درصدی از موفقیت یک بازیه امروزیه , بخش عمده اون مربوط به gameplay میشه
از شانس بگیم بوده یا نبوده بازیهایی که بر پایه این موتور ساخته شده در اکثریت gameplay بسیار خوبی داشتن
بازیهایی مسه Bioshock و Hellgate london(که البته این یکی خیلی موفق نبود) و چندین و چند عنوان دیگه...که البته چنین موتورهایی باید هم چنین عنوانهای high rating یی باهاشون طرح بشه
سیاست id هم الان با موتور id tech 5 شون همینه...فروش موتور پایه برا بازیهایی که در شان این موتور باشه تا ارزش id tech 5 هم کم نشه

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
ResidentEvil 2 چرا... مگه 4 رو بازی نکردی:blink: اگه نه که نصف عمرت فناست

درسته...این بازی جزو اولین عنوانهایی بود که بر پایه موتور UE3 عرضه شد و موقع عرضه بازی خیلیا از گرافیک بازی اونم رو یه صفحه نمایش وضوح HD به وجد اومدن

با اینحال DirectX 10 که هیچ خود Unreal Engine هم از نظر من نمیتونه همه چیز یه بازی باشه
گرافیک همیشه یه درصدی از موفقیت یک بازیه امروزیه , بخش عمده اون مربوط به gameplay میشه
از شانس بگیم بوده یا نبوده بازیهایی که بر پایه این موتور ساخته شده در اکثریت gameplay بسیار خوبی داشتن
بازیهایی مسه Bioshock و Hellgate london(که البته این یکی خیلی موفق نبود) و چندین و چند عنوان دیگه...که البته چنین موتورهایی باید هم چنین عنوانهای high rating یی باهاشون طرح بشه
سیاست id هم الان با موتور id tech 5 شون همینه...فروش موتور پایه برا بازیهایی که در شان این موتور باشه تا ارزش id tech 5 هم کم نشه
چرا 4 رو تو PS2 بازی کردم ولی خدایی Resident 2 یچیز دیگه بود این بازی رو من اون زمان چندین بار تا اخرش رفتم هم تو PC هم PS1 طوری که تمام قسمت های بازی رو حفظ شده بودم واقعا بازی عالی بود .

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
یه چیز جالب پیدا کردم

خبر در رابطه با قاطعیت مسئولان Epic و شخص Mark Rein , نايب رئيس سرگرمیهای این شرکت در مورد develope نکردن نسخه pc این بازی و انحصاری بودن اون برای 360

جالبه که برخی سازنده ها انقد راحت میزنن زیر گفته های قبلیشون اونم وقتی پول و فروش بیشتر محصول میاد وسط:D

Definitely No Gears of War for PC :happy:

نکته ای که اهمیت داره اینه که عنوانهای پر سرو صدا بشدت دارن از حالت انحصاری در میان و مولتی پلتفرم میشن

s_violin

Registered User
لایک‌ها
0
اين بازي Fps نيست يعني با موس نميشه كار كرد ؟
اين كه حال نمي ده...
كنترل بازي پس چه جوريه؟؟؟

hamed_am_66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قابلیت اجرا با گیم پد رو داره

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
نکته ای که اهمیت داره اینه که عنوانهای پر سرو صدا بشدت دارن از حالت انحصاری در میان و مولتی پلتفرم میشن

آره درسته.
هیچی پول نمیشه!!
winking.gif

یادش به خیر طرفدارهای PS3 رفته بودند یه Petition با بیش از صد هزار امضا توی Petitiononline امضا کرده بودند در اعتراض به اینکه چرا قرار شده Devil May Cry از انحصار سونی در بیاد و XBOX360 بازها هم نسخه بعدیش رو بازی کنند. :lol:
دیگه عصر انحصار اگه خدا بخواد رو به اتمامه.
183.gif

shoper2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خرید پستی این بازی

www.Ariashop.ir بزگترین فروشگاه اینترنتی

Gears of War زیباترین بازی کنسول Xbox 360 منحصول کمپانی بزرگ مایکروسافت پس از دریافت جوایز متعدد و کسب نمره بی نظیر 95 تا 100 درصد از لحاظ زیبایی بازی در میان تمامی وبسایتها و پایگاههای نقد بازی معتبر دنیا، و فروشی معادل بیش از 3.5 میلیون نسخه در سرتاسر دنیا به صورت اورجینال، سرانجام پس از یک سال انتظار هواداران در نوامبر سال 2007 برای PC نیزمنتشر شد ! این بار با تمامی زیبایی های نسخه Xbox 360 و حتی از لحاظ گرافیکی و تعداد مراحل و جزئیات بازی در سطح بالاتر !
Gears of War بازیکن را به اعماق داستانی جذاب و هولناک از تلاش بشر برای نجات از شر نسل متفاوتی از مخلوقات است . گرافیم فوق العاده و سینمایی بازی با جلوه های ویژه استثنایی این بازی همراه با داستان جذاب آن Gears of War را به بازی اشن متفاوتی مبدل ساخته که مطمئنا تمامی علاقمندان به بازی های اکشن علمی تخیلی و بازی های زیبایی همچون Doom، Quake، FEAR، BioShock و .... انتظار انتشار این بازی منحصر به فرد را می کشیدند !
سازنده : كمپاني Epic Games
ناشر : كمپاني Microsoft Corporation
تاريخ انتشار : Nov 13, 2007
وب سايت اختصاصي : Gears of War
رده بندي ژانر : اکشن، اول شخص شلیک کننده مدرن و علمی تخیلی
ميزان دشوار بودن : متوسط .
زمان مورد نياز براي آشنايي كامل با محيط بازي : حدود نیم ساعت.
درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : Mature - مناسب برای تمامی افراد و گروههای سنی 17 سال و بالاتر به دلیل دارا بودن صحنه های خشنوت بسیار .
ویژگی های بازی Gears of War:
داستان جذاب همراه با گرافیک عالی و سینمایی بازی با جلوه های ویژه بی نظیر که بازیکن را مجذوب خود می کند .
مبارزات بسیار جذاب و تاثیر گذار بسیار طبیعی واقع گرایانه در محیطی کالا طبیعی با جزئیات کامل .
بازی بسیار زیبای چند نفره در حلت آنلاین
و .....
نقاط ضعف و قدرت بازی Gears of War از دیدگاه منتقدان:
نقاط قدرت : فیلم نامه زیبا،جذاب و سرگرم کننده بازی، بازی بسیار اعتیاد آور در حالت چندنفره و آنلاین، گرافیک فوق العاده و بسیار طبیعی بازی، محیط کاملا تاثیر گذار و قابل ویرایش بازی .
نقاط ضعف : در خواست سیستم قوی برای بازی و همچنین سختی بازی را می توان نقاط ضعف آن دانست .
سيستم مورد نياز براي اجراي بازي Gears of War :

حداقل سیستم مورد نیاز :
Microsoft(R) Windows(R) XP/Vista (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
Microsoft DirectX(R) 9.0c (included)
Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 2.8 GHz or AMD(R) Athlon(TM) XP 2800+ processor (Pentium 4 3.0GHz or equivalent for Windows Vista)
Memory: 512MB RAM (768MB for Windows Vista)
Graphics card: 128MB NVIDIA(R) Geforce(TM) 5700 or ATI(TM) Radeon(TM) 9700 (full list of supported chipsets below)
Sound card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Harddisk: 750MB of free hard drive space, plus 200MB for Windows swap file
Internet: Broadband connection and service required for full gameplay and downloads. Features may change without notice.
SUPPORTED VIDEO CHIPSETS
NVIDIA GeforceFX Series (5700 or higher, not including 5700LE and 5700VE)
NVIDIA Geforce 6 Series (6200 or higher) NVIDIA Geforce 7 Series (7300 or higher)
NVIDIA Geforce 8 Series
ATI Radeon 9700 or higher
ATI Radeon X700 or higher
ATI Radeon X1650 or higher

--------------------------------------------------------------------------------

این مجموعه شامل دو دی وی دی می باشد

--------------------------------------------------------------------------------

خرید پستی این بازی

www.Ariashop.ir بزگترین فروشگاه اینترنتی

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
آره درسته.
هیچی پول نمیشه!!
winking.gif

یادش به خیر طرفدارهای PS3 رفته بودند یه Petition با بیش از صد هزار امضا توی Petitiononline امضا کرده بودند در اعتراض به اینکه چرا قرار شده Devil May Cry از انحصار سونی در بیاد و XBOX360 بازها هم نسخه بعدیش رو بازی کنند. :lol:
دیگه عصر انحصار اگه خدا بخواد رو به اتمامه.
183.gif

فقط امیدوار باشیم این مولتی شدن شامل pc هم بشه نه فقط کنسولها..
مثلا اینکه از الان با قاطعیت capcom داره میگه resident evil 5 فقط برا کنسولها میاد...هر چند که اولش هم میگفت فقط انحصار game cube هست اما الان تقریبا سر از تمام پلتفرمها این بازی در آورد(تازه شایعه اومدن نسخه 360ش هم هست
263cylj.gif
)

در هر حال امیدواریم وضعیت resident evil 5 هم به مانند نسخه 4 بازی بشه الهی امی:lol:

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
كسي تو اين بازي مشكل load كردن save ها رو نداشت.
خيلي ها ميگفتن كه بازي رو نميتونن load كنن.

بالا