برگزیده های پرشین تولز

god of war خداي جنگ

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام .
god of war:
داستان بازي :در اصل داستان بازي گرفته شده از افسانها و داستانهاي يونان باستان است . در اين بازي شخصيتهاي بازي از جمله خدايان و تيتانها(غولها) كه دقيقا از روي افسانه يونان ساخته شده بودند رو به عين ميديدم و با بعضي از انها مبارزه ميكردم و بعضي هم به من كمك ميكردند .شما در اين بازي در نقش(كريتوس) بايد خداي جنگ يونان رو به نام ارس كه زماني خود از زير دستان او بوديد رو نابود كنيد در گذشته شما از ارس درخواست كرديد كه دشمنانتان را نابود كند و شما در عوض جان خود را فداي او خواهيد كرد و او به شما دو شمشير افسانه اي blade of chaos رو ميدهد ( وسيله نبرد شما در اين بازي ) ولي زن و فرزندتان مانع شما براي رسيدن به اهدافتان هستند و شما انها را ميكشيد و خاكستر جنازه خانواده تان هميشه به عنوان لكه ننگي بر بدن شما ميماند پس از اين واقعه شما از خدايان ميخواهيد كه شما رو به گذشته برگردانند و در ازاي ان شما بايد خداي جنگ ارس را كه در ان زمان در حال نابودي اتن است رو نابود كنيد و براي اين كار بايد جعبه افسانهاي كه داخل يك كوه بزرگ بر پشت يكي از خدايان كه دشمن زئوس بوده و زئوس براي مجازات اين كوه را بر پشت او گذاشته , پيدا كنيد .در اخراي بازي شما در برابر ارس قرار ميگيرد ولي ارس غولي بزرگ است و از نظر مقياس شما مثل پشه هستيد در مقايسه با ان شما با باز كردن در جعبه كه حاوي اميد است بزرگ شده و به مقياس ارس ميرسيد(عكس ارس اون پايين هست عكس اخر) بايد ارس را نابود كنيد در پايان بعد از نابودي ارس شما از خدايان درخواست ميكنيد كه خانواديتان را به شما برگردانند ولي خدايان قبول نميكنند و شما خودكشي ميكنيد ولي به پاس كمك به خدايان شما نميميريد و شما را به عنوان جانشين ارس به عنوان خداي جنگ برميگزينند..

بازي خيلي شبيه به بازي prince of persia است ولي به مراتب زيباتر و بهتر از اون بازي هم از نظر داستان هم از نظر نحوه ساخت بازي است. كمي فكري ولي سازنده بيشتر بر جنبه مبارزه در بازي تمركز كرده و حتي وقتي بازي رو هم تموم ميكنيد هنوز جا براي پيشرفت در مبارزه هاتون و انرژي هاتون است .معماهاي فكري اين بازي نه انقدر اسونه كه نشه اسمشو گذاشت معما نه اونقدر سخته كه شما رو خسته كنه و بيخيال بازي كنه بازي داراي داستاني خوب و جالبه . ساخت شخصيتها در بازي بينظيره و غولهاي كه در بازي هست رو شما نميتونيد در هيچ بازي پيدا كنيد .هوش مصنوعي دشمن بسيار بالا است.شما در طول بازي از دو شمشير افسانهاي خود كه كه در طول بازي قويتر شده و بر تعداد حركاتي كه با استفاده از ان ميتونيد انجام بديد افزوده ميشه استفاده ميكنيد همچنين خدايان براي كمك به شما نيروهاي در اختيار شما قرار ميدهند .محيط بازي بسيار زيبا و وسيع ساخته شده طوري شما در بعضي از مكانها از عظمت ان تعجب ميكنيد .
در كل خيلي بازي قشنگيه و من به تمام دوستاني كه ps2 دارن اين بازي رو پيشنهاد ميكنم من خودم اين بازي رو تازه تموم كردم و اونقدر جذاب بود كه 2 روزه تمومش كردم, ميتونم بگم بهترين بازي بود كه تا حالا تموم كردم.
سازنده بازي كمپاني سوني است كه اين بازي رو فقط براي ps2 ساخته.
اينم امتيازاتيه كه سايتهاي مختلف به بازي دادن:
EGM: 10, 10, 9.5 (out of 10
OPM: 5/5
1UP: 10/10
IGN: 9.8/10
GAMESPOT: 9.3/10
PLAY MAGAZINE: 9.5/10
GAME INFORMER: 10/10
GAMESPY: 5/5
اينم چند عكس از بازي:
gow1_1111522672.jpg

2186026.jpg

GodofWar-1.jpg

godofwar24ce.jpg

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
خيلي بازي توپيه هر كي پي اس تو داره حتمآ بايد بازي كنه وگرنه از دستش رفته

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
فك كنم اگه اينو بخونين خودتون برين بخرينش ... شما در اين بازي در نقش يه قهرمان اسطوره اي هستين كه تحت فرمون خدايان قرار داره. و به اون دستور مي دن كه آرس (ares) خداي جنگ رو نابود كنه. به نظر مي رسه كه تنها راه انجام اين كار رها كردن قدرت محفوظ تو جعبه پاندوراست. پيدا كردن اين جعبه قسمت اول بازيه. بعد از ديدن قسمتي از بازي مبارزات فوق العاده طبيعي مكانيزم جذاب معما ها، و سبك دلچسب جلوه هاي بصري من رو مبهوت خودش كرد. نكته تابلوي شخصيت بازي تو جنگاي سخت و نفس گيره. شخصيت شما به دو زنجير تيغه دار مجهزه كه با اون مي تونين دشمنا رو نابود كنينيا به تيغه هاي اون آويزون كنين و به اينور اونور پرتاب كنين.... (ادامه داره)

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام منم دلم مي خاد بازي كنم ولي حيف كه پي اس 2 ندارم :( اگه پي سي بياد حتما بازي مي كنم

arash_13

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
3
اگه پي سي بياد حتما بازي مي كنم
خوب امکان نداره این بازی برای PC بیاد چون این بازی برای خود شرکت سونی هست

در مورد این بازی هم بگم که بازی بسیار خوبی هستش و یکی از بهترین بازی های کنسول PS2 است ولی تو این سبک من پرنس او پرشیا و دویل می کرای رو بیشتر از این بازی دوست دارم

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
شما بازي كردي اين حرف رو ميزني يا نه اگه بازي كردي و ميگي حرفي نيست نظر شخصيتونه ولي اگر بازي نكردي حتما بازي كن چون احتمال اينكه نظرتون تغيير كنه زياده اين بازي تو همه سايتهاي بازي امتيازي بيشتر از prince of persia گرفته مطمئنا prince هر چقدر هم پيشرفت كنه نميتونه امتياز 9.8 يا 10 از 10 بگيره گرچه بازي يه چيز سليقه اي ولي به نظر شخصي من اين بازي حتي قابل مقايسه با prince هم نيست و خيلي هم كه اين بازي رو بازي كردن همين نظر رو دارن البته اونااي كه من ميشناسم
به نقل از arash_13 :
خوب امکان نداره این بازی برای PC بیاد چون این بازی برای خود شرکت سونی هست

در مورد این بازی هم بگم که بازی بسیار خوبی هستش و یکی از بهترین بازی های کنسول PS2 است ولی تو این سبک من پرنس او پرشیا و دویل می کرای رو بیشتر از این بازی دوست دارم

RoOozbeh

کاربر فعال
لایک‌ها
25
به نقل از saeid_2001 :
شما بازي كردي اين حرف رو ميزني يا نه اگه بازي كردي و ميگي حرفي نيست نظر شخصيتونه ولي اگر بازي نكردي حتما بازي كن چون احتمال اينكه نظرتون تغيير كنه زياده اين بازي تو همه سايتهاي بازي امتيازي بيشتر از prince of persia گرفته مطمئنا prince هر چقدر هم پيشرفت كنه نميتونه امتياز 9.8 يا 10 از 10 بگيره گرچه بازي يه چيز سليقه اي ولي به نظر شخصي من اين بازي حتي قابل مقايسه با prince هم نيست و خيلي هم كه اين بازي رو بازي كردن همين نظر رو دارن البته اونااي كه من ميشناسم
بزاريد پرينس 3 بياد بعد اونوقت فكر كنم نظرتون عوض بشه :lol:
ولي تعريف اين بازي رو زياد شنيدم ولي هيف كه ps2 ندارم
هيچي prince of persia نميشه ;)

arash_13

کاربر فعال
لایک‌ها
3
بازی کردم ولی زیاد نه
بعدش من که نگفتم که پرنس یا دویل از این بازی بهترن . من فقط اونا رو بیشتر دوست دارم .قبول دارم این بازی بهترین بازی در این سبک است (البته نمیشه گفت از نینجا گایدن بهتره ).
ولی من از قیافه کریتوس زیاد خوشم نمیاد ! به نظرم پرنس و دانته خیلی جذابتر و دوست داشتنی تر از کریتوس هستند
بعد سری بازیهای پرنس او پرشیا خیلی قدیمی تر از این بازی هستند و از همه مهمتر این بازی در مورد کشور خودمونه
برای من مهم نیست کدوم بازی بهتره مثلا من super mario bros رو که برای میکرو بود بیشتر از Doom3 دوست دارم ولی نمیگم که از Doom بهتره !

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
در مورد قيافش باهاتون موافقم
به نقل از arash_13 :
بازی کردم ولی زیاد نه
بعدش من که نگفتم که پرنس یا دویل از این بازی بهترن . من فقط اونا رو بیشتر دوست دارم .قبول دارم این بازی بهترین بازی در این سبک است (البته نمیشه گفت از نینجا گایدن بهتره ).
ولی من از قیافه کریتوس زیاد خوشم نمیاد ! به نظرم پرنس و دانته خیلی جذابتر و دوست داشتنی تر از کریتوس هستند
بعد سری بازیهای پرنس او پرشیا خیلی قدیمی تر از این بازی هستند و از همه مهمتر این بازی در مورد کشور خودمونه
برای من مهم نیست کدوم بازی بهتره مثلا من super mario bros رو که برای میکرو بود بیشتر از Doom3 دوست دارم ولی نمیگم که از Doom بهتره !

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من تقریبا تا نصفهاش رفتم.بازیه قشنگی هست.به نظرم از پرنس هم قشنگتره.البته پرنس 3 اگه بیاد خیلی باحاله.

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
كشور يونان يكي از كشوراييه كه خدايان بي شماري اونجا زندگي مي كردن. مردم يونان حتي براي كوچيكترين چيزا هم خدا متصور مي شدن. اونا اين اعتقاد رو داشتن كه بالاي كوه مقدسي كه المپ اسمش بود خداي خدايان زئوس مسكن داره و كنار اون عده اي از خدايان ديگه كه بيشترشون يا فرزنداي زئوسن يا خواهر و برادراش زندگي مي كنن.البته همه اين خدايان خوب نبودن و برخي از اونا شيطنت هايي هم داشتن. بعضي از خدايان معروف عبارت بودن از
زئوس: خداي خدايان و مالك كوه المپ
پوزايدون: برادر زئوس و خداي درياها ( همون يارو غوله كه تو فيلم پشم زرين از زير آب در اومد و كشتي رو فراري داد)
هيدس: برادر زئوس و خداي سرزمين مردگان
هرا: همسر زئوس و الهه زندگي و خانواده
آفروديته: دختر زئوس و الهه عشق و زيبايي
آرتميس: دختر زئوس و الهه شكار و مراقبت كودكان
آتنا: دختر زئوس و الهه هوش و جنگ آوري
آرس(ares): پسر زئوس و خداي جنگ
و...
تعداد اين خداها اونقدر زياده كه اگه بخوام همه اونا رو فقط اسم ببرم چن صفحه از اين تاپيك رو مي گيره.
اما اينجا احتياجي به بقيه خداها نيست خداي مد نظر ما آرس خداي جنگه.

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
همونجوري كه تو بالا اشاره كردم برخي از اين خدايان خوب نبودن و شيطنت هايي هم داشتن . آرس از اين دسته از خدايان بود كه فقط به فكر جنگ افروزي و نابودي اقوام مختلف بود و از اين كار لذت مي برد. ارابه آتشين آرس كه چرخهاي آتشين داشت و هر چيزي رو كه سر راهش بود مي سوزوند و نابود مي كرد يكي از ترسناك ترين خاطرات مردم يونان به شمار مي رفت. اون هميشه با لشگري از غول هاي يه چشم (cyclops) اقدام به نابودي مردم آتن مي كرد.
موضع ساير خدايان موضعي ميانه رو بود و اونا بيشتر مواقع اين رفتار آرس رو ناديده مي گرفتن. چون به نظر زئوس همونقدر كه مردم به صلح و آرامش موسيقي و سازندگي احتياج داشتن به جنگ و خون ريزي هم احتباج داشتن.
اما اين ميانه روي هم حدي داشت و زماني كه آرس با رفتار جنگ طلبانش آسايش ساير خدايان رو به ه ريخت با واكنش شديد اونا مواجه شد.
يكي از مخالفاي سر سخت آرس آفروديته بود. اون الهه عشق و زيبايي و بود با هر جنگ و خونريزي نخالف بود. كم كم جنگ طلبي هاي آرس باعث شد همه خدايان به اون اعتراض كنن و از اون بخوان كه تو اين كار از افراط و زياده روي نكنه. اما گوش آرس به اين حرفا بدهكار نبود و همچنان به كشتن مردم آتن ادامه مي داد. اين بود كه خدايان جلسه اي مخفيانه برگزار كردن و در اين جلسه تصميمي گرفته شد...
تصميم قتل آرس

RoOozbeh

کاربر فعال
لایک‌ها
25
به نقل از saeid_2001 :
سلام .
god of war:
داستان بازي :در اصل داستان بازي گرفته شده از افسانها و داستانهاي يونان باستان است . در اين بازي شخصيتهاي بازي از جمله خدايان و تيتانها(غولها) كه دقيقا از روي افسانه يونان ساخته شده بودند رو به عين ميديدم و با بعضي از انها مبارزه ميكردم و بعضي هم به من كمك ميكردند .شما در اين بازي در نقش(كريتوس) بايد خداي جنگ يونان رو به نام ارس كه زماني خود از زير دستان او بوديد رو نابود كنيد در گذشته شما از ارس درخواست كرديد كه دشمنانتان را نابود كند و شما در عوض جان خود را فداي او خواهيد كرد و او به شما دو شمشير افسانه اي blade of chaos رو ميدهد ( وسيله نبرد شما در اين بازي ) ولي زن و فرزندتان مانع شما براي رسيدن به اهدافتان هستند و شما انها را ميكشيد و خاكستر جنازه خانواده تان هميشه به عنوان لكه ننگي بر بدن شما ميماند پس از اين واقعه شما از خدايان ميخواهيد كه شما رو به گذشته برگردانند و در ازاي ان شما بايد خداي جنگ ارس را كه در ان زمان در حال نابودي اتن است رو نابود كنيد و براي اين كار بايد جعبه افسانهاي كه داخل يك كوه بزرگ بر پشت يكي از خدايان كه دشمن زئوس بوده و زئوس براي مجازات اين كوه را بر پشت او گذاشته , پيدا كنيد .در اخراي بازي شما در برابر ارس قرار ميگيرد ولي ارس غولي بزرگ است و از نظر مقياس شما مثل پشه هستيد در مقايسه با ان شما با باز كردن در جعبه كه حاوي اميد است بزرگ شده و به مقياس ارس ميرسيد(عكس ارس اون پايين هست عكس اخر) بايد ارس را نابود كنيد در پايان بعد از نابودي ارس شما از خدايان درخواست ميكنيد كه خانواديتان را به شما برگردانند ولي خدايان قبول نميكنند و شما خودكشي ميكنيد ولي به پاس كمك به خدايان شما نميميريد و شما را به عنوان جانشين ارس به عنوان خداي جنگ برميگزينند..

بازي خيلي شبيه به بازي prince of persia است ولي به مراتب زيباتر و بهتر از اون بازي هم از نظر داستان هم از نظر نحوه ساخت بازي است. كمي فكري ولي سازنده بيشتر بر جنبه مبارزه در بازي تمركز كرده و حتي وقتي بازي رو هم تموم ميكنيد هنوز جا براي پيشرفت در مبارزه هاتون و انرژي هاتون است .معماهاي فكري اين بازي نه انقدر اسونه كه نشه اسمشو گذاشت معما نه اونقدر سخته كه شما رو خسته كنه و بيخيال بازي كنه بازي داراي داستاني خوب و جالبه . ساخت شخصيتها در بازي بينظيره و غولهاي كه در بازي هست رو شما نميتونيد در هيچ بازي پيدا كنيد .هوش مصنوعي دشمن بسيار بالا است.شما در طول بازي از دو شمشير افسانهاي خود كه كه در طول بازي قويتر شده و بر تعداد حركاتي كه با استفاده از ان ميتونيد انجام بديد افزوده ميشه استفاده ميكنيد همچنين خدايان براي كمك به شما نيروهاي در اختيار شما قرار ميدهند .محيط بازي بسيار زيبا و وسيع ساخته شده طوري شما در بعضي از مكانها از عظمت ان تعجب ميكنيد .
میشه بگید این بازی چه شباهتی بهprince of persia داره
این 2 بازی بیشتر از اینکه به هم شباهت داشته باشن با هم تفاوت دارن
1:اینطوریکه شما داستان بازی رو گفتید معلوم میشه که این داستان یه ضدارزش هست چون کی میاد بخاطر اهدافش خانواده و اطرافیانش رو بکشه و آخرش پشیمون بشه در حالی که در داستان prince of persia ما شاهد ارزشهای ایرانی باستان از قبیل تغییر سرنوشت..عشق..جنگاوری...جونمردي و ..........هستیم....<<این از تفاوت هسته داستانها>>
2)تفاوت زمانی ومکانی 2 بازی
3)روند بازی:در گاد آف وار ما از همون اول بازی میفهمیم داستان از چه قراره ولی در prince of persia WW به اینگونه نیست بلکه ما با جلو رفتن در بازی حقایق رو کشف میکنیم
و تفاوتهای دیگر.............................
من تنها شباهتی که بین این 2 میبینم در سبک بازی هست
برای اطلاعات بیشتر:در فروم بازی دات(خدا بیامورز)که به جرات یکی از بهترین سایتهای بازی هست و من درش عضو بودم تاپیکی برای طرفداران این دو بازی زده شده بود که میزان رایی که به پرینس داده بودن 3 برابر گاد آف وار بود
من بازی پرینس آف پرشیا رو به گاد آف وار ترجیح میدم البته این نظر شخصی من هست و نظر بقیه دوستان برای من محترم هست

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
:lol: :lol: :lol: من فكر ميكنم شما حتي اين بازي رو نديد چون چيزاي كه ميگيد خيلي بدون ربط هست

به نقل از RoOozbeh :
میشه بگید این بازی چه شباهتی بهprince of persia داره
این 2 بازی بیشتر از اینکه به هم شباهت داشته باشن با هم تفاوت دارن
1:اینطوریکه شما داستان بازی رو گفتید معلوم میشه که این داستان یه ضدارزش هست چون کی میاد بخاطر اهدافش خانواده و اطرافیانش رو بکشه و آخرش پشیمون بشه در حالی که در داستان prince of persia ما شاهد ارزشهای ایرانی باستان از قبیل تغییر سرنوشت..عشق..جنگاوری...جونمردي و ..........هستیم....<<این از تفاوت هسته داستانها>>
2)تفاوت زمانی ومکانی 2 بازی
3)روند بازی:در گاد آف وار ما از همون اول بازی میفهمیم داستان از چه قراره ولی در prince of persia WW به اینگونه نیست بلکه ما با جلو رفتن در بازی حقایق رو کشف میکنیم
و تفاوتهای دیگر.............................
من تنها شباهتی که بین این 2 میبینم در سبک بازی هست
برای اطلاعات بیشتر:در فروم بازی دات(خدا بیامورز)که به جرات یکی از بهترین سایتهای بازی هست و من درش عضو بودم تاپیکی برای طرفداران این دو بازی زده شده بود که میزان رایی که به پرینس داده بودن 3 برابر گاد آف وار بود
من بازی پرینس آف پرشیا رو به گاد آف وار ترجیح میدم البته این نظر شخصی من هست و نظر بقیه دوستان برای من محترم هست

arash_13

کاربر فعال
لایک‌ها
3
ببین RoOozbeh جان منم مثه شما pop رو بیشتر دوست دارم ولی تو این که God of War از pop بهتره اصلا شک نکن فقط کافیه یه ذره بازی کنی خودت متوجه میشی
pop محبوب تره چون قدمت بازی خیلی بیشتر از God of War است و یه دلیل دیگه اینه که pop برای تمام کنسولها و پی سی ساخته شده ولی God of War فقط برای PS2 . پس تعداد کسانی که پرنس رو بازی میکنن بیشتر از خدای جنگه

RoOozbeh

کاربر فعال
لایک‌ها
25
به نقل از saeid_2001 :
:lol: :lol: :lol: من فكر ميكنم شما حتي اين بازي رو نديد چون چيزاي كه ميگيد خيلي بدون ربط هست
چرا ديدم
55.gif
بالاي همين تاپيك
اگر شما بهتر معني ربط دادنو ميدونيد پس به جاي بيخودي پست زدن شباهت هاي اين 2 بازي رو بگيد
112.gif

RoOozbeh

کاربر فعال
لایک‌ها
25
به نقل از arash_13 :
ببین RoOozbeh جان منم مثه شما pop رو بیشتر دوست دارم ولی تو این که God of War از pop بهتره اصلا شک نکن فقط کافیه یه ذره بازی کنی خودت متوجه میشی
pop محبوب تره چون قدمت بازی خیلی بیشتر از God of War است و یه دلیل دیگه اینه که pop برای تمام کنسولها و پی سی ساخته شده ولی God of War فقط برای PS2 . پس تعداد کسانی که پرنس رو بازی میکنن بیشتر از خدای جنگه
خوب اگر لطف كنيد چند مورد از برتري هاي اين بازي رو نسبت به pop بگيد ممنون ميشم
36.gif

دلايلي كه شما گفتيد شايد درست باشه ولي مطمئن باشيد تنها قدمت يك بازي و امدن يك بازي در آن واحد روي چند كنسول موجب محبوبيت نميشه pop 1 & 2 در زمان خودشون واقعا محشر بودن مخصوصا قسمت اول
در ضمن لطف كنيدبگيد گاد آف وار در چه تاريخي بيرون امد و اگر هم ميخوايد بين اين 2 بازي يكي رو به عنوان بازي برترانتخاب كنيد بزاريد پرينس 3 بياد بعد نظر بديد , تا از نظر زماني و تكنولوژي روز بينشون مغايرتي نباشه
81.gif

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ببين دوست عزيز شما بازي نكرده داري ميگي اين بازي بدتر از prince of persia هست به نظر خودت غير منطقي نيست اگر من ميگم god of war بهتره چون prince of persia 1 رو تا اخراش رفتم و 2 شم بازي كردم و خود god of war هم تموم كردم ولي اين خيلي غير منطقي شما بازي نكرده با چنين اطميناني داري ميگي prince of persia بهتره اگر هم حرف منو قبول نداري سايتهاي معروفي مثل gamespot يا ign هستند كه همه اين سايتها رو ميشناسن و اين سايتها به بازيها امتياز ميدن اميدوارم اين سايتها رو بشناسي ميتوني داخل اين سايتها بري و امتيازاتي كه اين سايتها به اين بازيها رو دادن رو ببني .در مورد شباهت بدون شك ميگم كه prince of persia نزديكترين بازي به god of war هست و مطمئن باش هركي اين دو بازي رو بازي كرده باشه اين مسئله رو ميفهمه
به نقل از RoOozbeh :
چرا ديدم
55.gif
بالاي همين تاپيك
اگر شما بهتر معني ربط دادنو ميدونيد پس به جاي بيخودي پست زدن شباهت هاي اين 2 بازي رو بگيد
112.gif

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9

RoOozbeh

کاربر فعال
لایک‌ها
25
به نقل از saeid_2001 :
ببين دوست عزيز شما بازي نكرده داري ميگي اين بازي بدتر از prince of persia هست به نظر خودت غير منطقي نيست اگر من ميگم god of war بهتره چون prince of persia 1 رو تا اخراش رفتم و 2 شم بازي كردم و خود god of war هم تموم كردم ولي اين خيلي غير منطقي شما بازي نكرده با چنين اطميناني داري ميگي prince of persia بهتره اگر هم حرف منو قبول نداري سايتهاي معروفي مثل gamespot يا ign هستند كه همه اين سايتها رو ميشناسن و اين سايتها به بازيها امتياز ميدن اميدوارم اين سايتها رو بشناسي ميتوني داخل اين سايتها بري و امتيازاتي كه اين سايتها به اين بازيها رو دادن رو ببني .در مورد شباهت بدون شك ميگم كه prince of persia نزديكترين بازي به god of war هست و مطمئن باش هركي اين دو بازي رو بازي كرده باشه اين مسئله رو ميفهمه
اي بابا چرا حرف تو دهن آدم ميزاريد :blink:
ميشه بگيد من كجاي اين تاپيك نوشتم pop از god of war بهتره من فقط گفتم pop رو ترجيح ميدم

بالا