آژانس هواپیماییexchanging

God of War: Chains of Olympus | PSP

شروع موضوع توسط BENBANDU ‏28 اکتبر 2007 در انجمن معرفی بازی

?

نظر شما در مورد بازي

1. من اصلا از بازي خداي جنگ خوشم نمياد نظري هم ندارم

0 رای
    0.0%
  2. من فقط بازي كردن واسم مهمه و اينكه بتونم از بازي كردن لذت ببرم

5 رای
    83.3%
  3. قضيه اين بازي هم 300 ديگري است و توهيني به ايرانيان و به اين خاطر بازي نخواهم كرد

1 رای
    16.7%
  1. BENBANDU

BENBANDU Registered User

تا چند ماه ديگر نسخه اي از بازي محبوب God of War با نام Chains of Olympus براي كنسول دستي PSP منتشر خواهد شد كه بدون شك ميتواند يكي از بهترين عنوانهاي اين كنسول نيز باشد. و فكر ميكنم اولين بازي باشد كه دموي آن به صورت UMD منتشر شد (البته فقط در آمريكا) و طبق معمول ISO آن نيز در اختيار همگان!
    خوب من دموي اين بازي رو با حجم حدودا 200 مگابايت دانلود كردم و برداشتهايي كه بعد از بازي كردن دمو داشتم به اين صورت بود:
    گرافيك طبق انتظار عالي و براي كنسولي مثل PSP بي نقص و محيط نيز از جزئيات خوبي برخوردار بود، كنترل بازي كاملا مشابه سريهاي قبل و تكنيكها شبيه GoW2 كه در كل كنترل روان و راحتي داشت. و باز هم در همان ابتداي بازي با غولهاي با شاخ و دم! سر و كار خواهيد داشت كه يكي از زيباييهاي اين بازي به شمار ميرود.
    و اما داستان بازي:
    تنها نكته منفي كه تا اينجا در بازي ديدم همين داستان بازي هست كه مربوط به حوادث قبل از اولين God of War و حمله پارس (ايران) به يونان است. در ابتداي بازي نيز شاهد كشتيهاي ايراني در پس زمينه بازي خواهيد بود كه در حال آتش گشودن به طرف ساختمانها هستند، نقشي كه روي بادبان اين كشتي ها ديده ميشود طرحي است بسيار شبيه به فروهر ولي بدون نيم تنه ي بالايي. و در اين ميان Kratos اسپارتي پيك اسپارتها و مدافع آنها به حساب مي آيد. دومين boss كه در دمو به آن برخورد خواهيد كرد يك به اصطلاح فرمانرواي ايراني است كه يك چشم خود را از دست داده و جاي بريدگي عميقي روي همان چشم سمت راستش ديده مي شود و پس از شكست خوردن شروع به التماس كردن مي كند كه باز هم طبق روال هميشگي به بدترين شكل كشته ميشود.
    البته در سريهاي قبلي نيز داستان به همين صورت ولي در مورد يكي از خدايان يونان بوده كه در اين موارد حتي به خدايان يوناني هم رحم نكرده اند چه برسد به ايران.

در اخر اين فقط برداشتي از دموي بازي بود و براي قضاوت كلي بايد منتظر نسخه نهايي بود.
    تارخ انتشار: 4 مارس 2008

2. ppn

ppn کاربر فعال بازیهای کامپیوتری کاربر فعال

راستی اینو بگم که اولین بازی و تنها بازی 333 mhz خواهد بود !

3. pedramakaay

pedramakaay کاربر فعال ورزش کاربر فعال

این دیگه چه جور گزینه هایی هست؟؟؟؟؟

بازی god of war خدای بازیهاست:)من که شدیدا منتظرم:blush::f34r:

4. ppn

ppn کاربر فعال بازیهای کامپیوتری کاربر فعال

راستی خودت BENBANDU چرا شرکت نکردی توی رای گیری ؟؟

5. BENBANDU

BENBANDU Registered User

خوب دليل اين گزينه ها به اين خاط هست كه بازي هنوز منتشر نشده و ميخوام بدونم پيش بيني بقيه راجع به بازي چي هست و كلا نظرات قبل از انتشار يا همون Preview خودشون رو اينجا بنويسن.

خودم هنوز بين دوتا گزينه موندم :p
    ولي خوب حتما اين بازي هم تا آخرش ميرم

6. ONLY GOD OF WAR

ONLY GOD OF WAR کاربر تازه وارد

به زور می خوان نظر مخالف این بازی بدیم من ps3رو برای این بازی خریدم