برگزیده های پرشین تولز

Gta Vice City

RAYAN4

Registered User
لایک‌ها
1
من سيو مرحله بعد از پرواز باهواپيما در استوديوي فيلمسازي را لازم دارم
دوستان اگر دارند لطف كنن. :d

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
اين سيو هاي منه كه اتچ كردم(2 تاست) الان بازي اينستال نيست (جا هم ندارم) نگاه كن اگه مفيد بود كه هيچ اگه نه بگو چند تا سيو ديگه هم هست اونارو بدم. ;)

فایل های ضمیمه

• GTA Vice City User Files.zip
    91.3 KB · نمایش ها: 275

RAYAN4

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mammad :
اين سيو هاي منه كه اتچ كردم(2 تاست) الان بازي اينستال نيست (جا هم ندارم) نگاه كن اگه مفيد بود كه هيچ اگه نه بگو چند تا سيو ديگه هم هست اونارو بدم. ;)

لطف كنيد بقيه اش را هم بدهيد
مر30 :happy:

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از RAYAN4 :
لطف كنيد بقيه اش را هم بدهيد
مر30 :happy:
آقا با رمز رفتن كه مزه نميده من همين كارارو ميكنم 2 روزه بازيهام تموم ميشه ديكه .......كه الان در به در دونباله بازيم

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
راست ميگه.من با 3-4 بار رفتن اون مرحلشو رد كردم.سخت نيست.
فقط اينو بگم شايد ندوني به خاطر اين نميتوني ردش كني.اينكه دكمه 6 روي كيپد هواپيما رو ميبره بالا و دكمه 9 هم مياره پايين.چپ و راستشم كه معلومه.چند بار برو حتما ردش ميكني آخه من سيوام واسه آخرشه و وقتي كه تموم كردم.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
اون مرحله كه بايد تبليغهاي اون فيلم كذايي رو تو چند نقطه شهر پخش كنه ميگيد؟؟
آره اون مرحله آسونيه تو مرحله هاي اين بازي كه با هواپيما هست,مثلا اون مرحله بود كه بايد با هواپيماي كنترل از راه دور بمب گذاري ميكرد؟اون خيلي از اين سخت تر بود.
اما اين مرحله آسونه.
البته اينم بگم من تو اين بازي اون مرحله هاييش كه با پرواز و هواپيما مربوط بود رو با كيبرد واقعا مشكل و اعصاب خورد كن بود,اين مرحله هاشو با گيم پد رد ميكردم : piece of cake

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
كي 100 درصد كرده؟
يعني 4 تا ماشين داره كه تو هيچ جاي شهر نيست و 3 تا باديگارد داره و يه هليكوپتر كه بمب با مسلسل داره و جونش هم دو برابره.
سيواشو بزارين.

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من كه حتي به 60% درصد هم نرسيده بود فكر كنم اما هستند كسايي كه 100% كرده باشن.اما جدي خيلي سخته اينكار از هر كس بر نمياد.

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از mammad :
من كه حتي به 60% درصد هم نرسيده بود فكر كنم اما هستند كسايي كه 100% كرده باشن.اما جدي خيلي سخته اينكار از هر كس بر نمياد.
برو تو اين لينكه ببين:(حيف كه نميتونم اين سيوها رو ازش بگيرم)ممد ببين به تو ميده.اول عضو شو.
link

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بچه ها راضي شد بده.

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ديگه اينجا كسي سيوها رو نداره؟100 درصدها!

Lena

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها لطفاً كمك كنيد من نميتونم وايس سيتي رو بازي كنم ... اروري هم كه ميده اينه كه سي دي درست رو بذارين ! كرك هم كردم ولي فايده نداره ؛ هم توي سيستم 98 و هم اكس پي امتحان كردم و هم توي يه كامپيوتر ديگه ، ولي باز مشكل برقراره و فكر نميكنم مشكل از سي دي باشه چون در مورد جي تي اي 3 و فيفا 2004 هم همين مشكل رو دارم ولي بقيه بازيها نه ، مشكل از سيستمم هم نيست چون بقيه بازيهاي سه بعدي رو تا حالا بدون مشكل بازي كردم ؛ لطفاً كسي اگه ميدونه كمك كنه .

بالا