برگزیده های پرشین تولز

Happy Tree Friends

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
سلام.

سری انیمیشنی فلش Happy Tree Friends رو که می شناسید؟

اگه می شناسیدش بفرمائید نظرتون در موردش چیه؟ اگر هم نه، بگید تا بیشتر در موردش توضیح بدم...

مرسی.

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
ياشار جان ! خيلي ضدحالند ... من ميبينم حالم بد ميشه !!! :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
کاش می تونستن واقعیشو با انسانها درست کنن :D

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
من فکر میکنم کسایی که چنین چیز هایی درست میکنن از نظر روحی بیمارن. مسخره و بیمار گونه! همین.
شما کافیه همین ها رو ببرید نشون یک روانشناس بدید، فکر نمیکنم بگه "آه... چه خلاقانه!"

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
خوب؛ دنیل جان چند تصویر زیبا (!! :lol: ) از این مجموعه فلش جالب رو تو پستشون نمایش دادن. مرسی دنیل جان.
خوب.. من خودم موقعی که بیشتر قسمتاش رو می بینم یه جورایی مورمورم میشه! اما کلاً همنونطور که دنیل جان گفت، نگاه این سری به خشونت جالبه. به نظر من میشه گفت یه جور دیدگاه کمیک و فانتزی....

اما به نظر شما این کارتون فلش، چه هدفی رو دنبال می کنه؟ یعنی در کل می خواد با لت و پار کردن نمادین یک سری از حیوانات جنگل چه موضوعی رو مطرح کنه؟
نظرتون در این مورد چیه؟

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
من فکر میکنم کسایی که چنین چیز هایی درست میکنن از نظر روحی بیمارن. مسخره و بیمار گونه! همین.
شما کافیه همین ها رو ببرید نشون یک روانشناس بدید، فکر نمیکنم بگه "آه... چه خلاقانه!"

بشدت تائيد ميشه !!! :blush:

ما هممون از برنامه كودك زمان بچگي خاطره هاي خوبي داريم ... اين برنامه ها باعث ميشه كه آدم اون خاطره هاي خوب رو از ياد ببره ... :blush:

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
محمود جان من هم با نظرات شما کاملا موافقم.
البته اینی که میگم دلیل نمیشه که بگم نمایش خشونت جالب نیست.
به قول تارانتینو (استاد خشونت فانتزی) "خشونت در دنیای واقعی وحشتناکه، ولی در فیلم، میتونه خیلی cool باشه!"
من عاشق فیلم های تارانتینو هستم. طنز و خشونت فیلم هاش به دل آدم میشینه و مثل این Happy Tree Friends بیمارگونه نیست چون شخصی که پشت همه ی این هاست، بیمار نیست.

HappyDreams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام جناب یا شار فکر می کنم بنده قبلا این تاپیک رو ساخته بودم...البته ببخشید ها;)

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
یک نوع سادیسم و خشونت رو به جوانان الهام میکنه... و آثار جبران ناپذیری در روحیه کودکان داره...

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
سلام جناب یا شار فکر می کنم بنده قبلا این تاپیک رو ساخته بودم...البته ببخشید ها;)
تاپیک حضرتعالی با هدف خریداری باز شده بود. اگه می خواستم اونجا ادامه بدم احتمالاً با شما برخورد جدی میشد ;)
اصلا چرا جفتتون نميرين تاپيك انيمشنها!;)
هدف این تاپیک معرفی نیست که با اون یکی تاپیکمعرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا ادغام بشه;) می خوایم ببینیم نظرات دوستان چیه.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
محمود جان من هم با نظرات شما کاملا موافقم.
البته اینی که میگم دلیل نمیشه که بگم نمایش خشونت جالب نیست.
به قول تارانتینو (استاد خشونت فانتزی) "خشونت در دنیای واقعی وحشتناکه، ولی در فیلم، میتونه خیلی cool باشه!"
من عاشق فیلم های تارانتینو هستم. طنز و خشونت فیلم هاش به دل آدم میشینه و مثل این Happy Tree Friends بیمارگونه نیست چون شخصی که پشت همه ی این هاست، بیمار نیست.
یعنی میخوای بگی کوئینتین تارانتینو با اون فیلمهای چندش آور و سبک دل آشوبه آورش آدم نرمالیه و بیمار نیست؟ :blink:

Ace Of Spades

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک نوع سادیسم و خشونت رو به جوانان الهام میکنه... و آثار جبران ناپذیری در روحیه کودکان داره...
این کارتون اصلآ برای کودکان نیست !
ما که هر وقت دیدم ، از ساعت 10 شب به بعد پخش شده ( MTV )

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
یعنی میخوای بگی کوئینتین تارانتینو با اون فیلمهای چندش آور و سبک دل آشوبه آورش آدم نرمالیه و بیمار نیست؟ :blink:

دقیقا! من اینطور فکر میکنم! :D

البته این رو بگم آدم سالم و نرمال وجود نداره. همه آدم ها به نسبت های مختلف دچار مشکلاتی هستن و این رو نمیشه انکار کرد.

ولی من واقعا فکر نمیکنم کساییکه این سری Happy رو درست میکنن واقعا آدم های سالمی باشن. شاید هم اشتباه میکنم، ولی این نظرمه.

بالا