برگزیده های پرشین تولز

Headset بي سيم

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
بابا مايه دار ،‌73000 چوق پول هدفون دادي :blink: :wacko: :blink: :blink: :wacko: :blink: :wacko:

فكر كنم ديگه قيد ارتقا سيستم رو زدي ديگه ؟! اميدوارم با اين هدفون سيستمت سريع تر بشه ! :p

راستي گارانتي هم داره ؟

اميدوارم ازش راضي باشي و حالا حالا حالا ..... ها مشكلي براش پيش نياد و خراب نشه .

مباركت باشه

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
همه تون بچه مايه دار هستين. من مدتي هست ميخوام برم يه كابل usb به ارزش 10 هزار تومن بخرم هنوز دارم قضيه رو سبك سنگين ميكنم... :eek:
راستي چند روز پيش دوستم رفته بود يه هدست بيسيم خريده بود. قيمتش 12 هزار تومن. چه جورياس؟! تفاوت قيمت! تا به اين حد!! :eek:

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به نقل از Jacky :
بابا مايه دار ،‌73000 چوق پول هدفون دادي :blink: :wacko: :blink: :blink: :wacko: :blink: :wacko:

فكر كنم ديگه قيد ارتقا سيستم رو زدي ديگه ؟! اميدوارم با اين هدفون سيستمت سريع تر بشه ! :p

راستي گارانتي هم داره ؟

اميدوارم ازش راضي باشي و حالا حالا حالا ..... ها مشكلي براش پيش نياد و خراب نشه .

مباركت باشه

سلام
بابا این گوشی در حد متوسط هست چه شما شاخ در آوردین :D
فکر کنم اگر بهش آب اینا نخره یه 5 سال اینای دوام بیاره

من بخاطر مشگل با سیم هدفومن این رو گرفتم.
خداست. (ولی خدای خودم هم باورم نمیشه 73 تا پول براش دادم :D)

جکی جان این سیستم رو زودتر باید جور اش کنم انشالا تا آخر یا اول های اسفند برا خرید که باهات تماس میگیرم انشالا.
راستی برای اینکه این گوشی هر رو خریدم باید برم اون کارت صدا هرو هم بگیرم خدا کنه قیمت اش یه کمی ارزون تر شده باشه بتونم کامل سیستم رو بخرم.

کد:
راستي چند روز پيش دوستم رفته بود يه هدست بيسيم خريده بود. قيمتش  12  هزار تومن. چه جورياس؟! تفاوت قيمت! تا به اين حد!!
از این اشغال ها زیاد بود. اصلا" بدرد نمی خورن فقط هی باید براش باطری بخری و خش خش بشنوی و امرا" فرکانس اش در تمام جاهای خونه یا مسیر ها رد بشه.
من اینو از 7 یا 8 تا دیوار اینا رد کردم فرکانس تفاوتی نمی کرد و خش خش اش خیلی کمی بهش اضافه شد.
اگر می خواین یه هدفون بی سیم بخرین کمترین و ارزش دار ترین اشون و در حد متوسط همین هدفون هست. اگر نمی خواهید انقدر پول بدین حتما" برین از هدفون های باسیم استفاده کنید.
از ما گفتن بود :)

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
به نقل از daftarekhaterat :
همه تون بچه مايه دار هستين. من مدتي هست ميخوام برم يه كابل usb به ارزش 10 هزار تومن بخرم هنوز دارم قضيه رو سبك سنگين ميكنم... :eek:
راستي چند روز پيش دوستم رفته بود يه هدست بيسيم خريده بود. قيمتش 12 هزار تومن. چه جورياس؟! تفاوت قيمت! تا به اين حد!! :eek:
متاسفانه در موردسيستمهاي صوتي اينطوريه ، و اختلاف كيفيت ها خيلي هزينه بردار است . اگه خيلي سر اين موضوع حساس نباشين ، با همون محدوده قيمت هم كارت راه ميفته .

راستي كابل چند متري مي خواي بخري كه 10 هزار چوق مايه اش است ؟ !

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از Jacky :
متاسفانه در موردسيستمهاي صوتي اينطوريه ، و اختلاف كيفيت ها خيلي هزينه بردار است . اگه خيلي سر اين موضوع حساس نباشين ، با همون محدوده قيمت هم كارت راه ميفته .

راستي كابل چند متري مي خواي بخري كه 10 هزار چوق مايه اش است ؟ !
كابل لينك usb واسه وصل كردن دو تا كامپيوتر ميخواستم. رفتم مغازه گفت نداره ولي مياره. قيمتش بايد همين حدود باشه ديگه؟! نه؟!! :eek:

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
قيمت اين كابل رو نمي دونم ،‌شرمنده

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از daftarekhaterat :
كابل لينك usb واسه وصل كردن دو تا كامپيوتر ميخواستم. رفتم مغازه گفت نداره ولي مياره. قيمتش بايد همين حدود باشه ديگه؟! نه؟!! :eek:
سلام
يو اس بي 2 يا 1 ؟
اگه از يو اس بي 1 استفاده مي كني اينقدر هزينه كردن بي فايدس.
سرعت لينك پارالل از يو اس بي 1 بيشتر و از يو اس بي 2 كمتره. قيمتش هم 1 يا 2 هزار تومنه.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
لينك پارالل رو ميدونم 1500 تومن بيشتر نيست. اما قضيه سر وصل دو تا كامپيوتره كه برچسب كيس واسه گارانتي نبايد باز بشه و البته بايد حدود 400 مگ اطلاعات جابجا بشه. رايتر هم موجود نيست! :(
البته يه جا شنيدم كه با كابل usb دو تا كامپيوتر شبكه نميشه در صورتي كه با پارلل ميشه.

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
اینجاست که مدیر باید بیاد یه تاپیک دیگه بزنه یا مطالب رو ببره یه جای دیگه:D

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
........................

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
این کابل رو پایتخت آخرین دفعه من دیدم قیمت اش هم همین 5 اینا بود
یا ارزون تر
بعضی وقتا شنیدم بدرد می خوره

Palomino

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان

مي خواستم بدونم هدفوني با سيستم Bluetooth نداريم؟

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوست عزيز creatvie دو مدل داره كه لينك و مشخصاتشون رو برات مي ذارم :

prod10287_hdr_1_6_1.jpg

feature_wireless_headset.gif

لينك مشخصات

قيمت 80 هزار تومان

prod11238_hdr_1_6_1.jpg

لينك مشخصات

Palomino

Registered User
لایک‌ها
2
خيلي ممنون جكي جان

به نظر چيزاي خوبي ميان فقط حيف كه يه كم(!) گرونه. :cool:

با توجه به صحبتهايي كه شد به نظر مي رسه نميشه با زير 20 تومن چيزه بدرد بخوري گرفت. :( و بهتره فعلا به همون باسيمش بسازيم. :happy:

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
ارزون ترين هدفون blutooth حدود 50 هزار تومان است . كه اكثرا براي موبايل مي گيرن .

بالا