برگزیده های پرشین تولز

Help Bahador واقعاْ چه کار ميشه کرد با اين افراد سودجو؟!؟

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
http://bahador-music.blogsky.com/?Date=2004/02

واقعاْ چه کار ميشه کرد با اين افراد سودجو؟!؟●

ســلام خـدمت دوستان عزيز. اگـر اينــقدر دیـر ایـن پيغام رو می نويسـم دلیـلش اين بودش که در وضعـيت روحی مناسـبی نبـودم البتـه همـچنان هـم نيسـتم ولـی خوب. چـنـد روز پيش ديدم که آهنگ تو اين زمـونه من از تلويزيون طپش در حال پخش هـستش و يک video clip براش ساختن و اسم خواننده رو زدن کامـبيز و آهنـگساز رو زدن مـحمد ستاری در حـالی که آهنگ من با صدای من داره پخـش میـشه. شـب اول نزدیـک بودش که کار مـن به بيمارستان بـکشه وقتی که با اين صحنه روبرو شدم. خـلاصه از هفـته پيش دائم زنـگ اينور و اونور زدیـم با دوسـتام که واقــعاْ ۲ تا از رفيقهام که هر چی ازشـون تـعـريف کـنم کم کردم واقـعاْ به من کـمک کردن امير و حسان عزيز که مـن خيلی مديونشون هستم و با توجه به اينکه دست من از آمريکا کوتاه بود امير و حسان واقعاْ هر کاری از دستشون بر آمد برام کردن و هـوای منو داشـتن. انشالله که بتـونم از خجالتــشون در بيام. در مورد پيگيريهای من هـم قرار شده که با يک وکيل تو آمـريکا صحـبت کنـيم کـه به احـتمال زياد اين افراد رو بکشونيمشون دادگاه. حالا خبرهای جديد رو از همـينجا میـتونيد دنـبال کنيد الان بيشـتر از اين واقعاْ نميتونم بنويسم. وگرنه داستان صحبتهايی که پشت تلفن با اين افراد شدش رو حتماْ بايد براتون بنويسم تا ببينيد با چه افرادی طرف هستيد. فعلاْ خدانگهدار.

امير بهادر خوارزمی.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من واقعا از اين بابت متاسفم. البته خب بعيد ميدونم كار خاصي از دستم بر بياد ولي امروز با بهادر يه تماسي ميگيرم بلكه بتونم سرحالش بيارم! :)

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
مي گما از اين كارا كه خوراك هودر هستش كه اطلاعيه بزنه و سايت بزنه و جهانيان را به ياري بطلبه هم مي شه كرد ها!
از اين كارا بكنيم؟!

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از amir :
مي گما از اين كارا كه خوراك هودر هستش كه اطلاعيه بزنه و سايت بزنه و جهانيان را به ياري بطلبه هم مي شه كرد ها!
از اين كارا بكنيم؟!
اگه سايت من بالا بود 100% يه شلوغ بازي حسابي راه مي نداختم : (
الانم اگه دوست داشته باشين از دومين من ميتونين استفاده كنين.
ايميل زدت به طپش هم كاري نداره و بدون شك اگه تهديد به سو كردنشون بكنين مي ترسن.
http://tapeshtv.com

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
In replay to my message:
BAHADOR KHARAZMI: hello sassan. how u doin... i myself am too angry `bout the things which has happend now this is 1 week which I`m calling everywhere..
BAHADOR KHARAZMI: and when i talked to mr. amirghasemi he told to send him the copy of my works but now i`m waitin for his answer.... but the lesson which i`ve learned from this matter is that
BAHADOR KHARAZMI: i won`t ever release my songs on internet anymore from now on​

By the way ehsan I talked to him, that's what I got for a reply.​

Those bastards! :(

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
ای بابا ! :(

بالا