برگزیده های پرشین تولز

[email protected] *WARNING* Your Email Account Will Be Closed

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
یه چندتا ازینا اومده ولی رفته توی فولدر bulk ....چون دبیدم رفته اونجا باز نکردم....چیکار کنم؟...

اینم بقیش....

administrator@ yahoogroups.com [spam] Your Email Account Has been Blocked
[email protected] Your Email Account is Suspended For Security Reasons

........

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
وقتي رفته تو Bulk Mail حتما چيز بيخودي بوده، تازه خود ياهو هم که به اسم هاست مستر ايميل نميفرسته (البته من خيلي وقته که با ياهو ديگه کار نکردم ونميدونم اگه جديدا عوض شده!) . بعدم چون اونيکيش تو آدرسش ياهوگروپس داره بايد ببينيد آيا تو گروههايي که عضو شده بوديد هيچ کدومشون ايميلي با اين نام داشته اند که مطمئن بشيد از يک گروه آشنا اومده.
آخرين راه حل هم به نظر من استفاده از McAfee Spam Killer هستش (هرچند ميخوام سر به تن مک آفي نباشه) ولي دست کم اگر آدرس ايميلتونو توش بدين خودش همه ي ايميليهايي رو که به اون آدرس اومده چک ميکنه و تو پوشه هاي مختلف خود برنامه ميذاره و بعدا ميتونين خودتون با خود برنامه ايميلهايي رو که اومده (بدون اينکه مجبور به بازکردنشون بشيد) محتوياتشو ببينيد (مک آفي هم خودش البته يه توضيح بالاي هر کدوم از ايميلها ميزنه که مثلا به چه دليل ميگه اين ايميل مورد داره يا سيفه) . براي منکه با MSN خوب جواب ميداد حتما با ياهو هم خوب کار ميکنه.
هوم، اميدوارم اينايي که اين همه نوشتم به کارتون بياد! موفق باشيد
20.gif

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
خیلی..ممنون...امتحان میکنم...

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
امکان نداره از طرف خود یاهو باشه
نترس
اون با من

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
خواهش ميکنم (اميدوارم نتيجه بخش باشه!)

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
از این میل ها زیاد میاد! چن روز پیش هم 3 4 تا از این ایمیل ها از [email protected] اومده بود که اگه فلان کارو نکنی اکانتت ساسپند میشه... یه کار مسخره ای گفته بود باید انجام بدی. دقیق یادم نیست. (یه چیزی تو مایه های اینایی که هر دقیقه برای آدم آف میزارن: " اگه اینو به همه ی اد لیستتون نفرستین اکانتتون بسته میشه" ) ...
ولی این ایمیل ها تو بالک نرفته بودن...

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
بهترين کار اينه که يه راست بفرستينشون تو سطل آشغال و بازشونم اصلا نکنيد، چون خيلي وقتها از اينجور ايميلها پشت سر هم ميفرستن که ببينن اکانت طرف فعال هستش و کسي بهش سر ميزنه تا بعد کيلو کيلو براش اسپم بفرستن يا نه.

بالا