برگزیده های پرشین تولز

hp 1020 مشکل با

lind

Registered User
لایک‌ها
3
وقتی میخوام ازش استفاده کنم اگه قبل از ورود به ویندوز روشنش کرده باشم مثل آدم کار میکنه ولی بعد اگه روشنش کنم پرینت نمیکنه:( !(پورت usb رو نمیشناسه باید کابلشو بزنم توی او یکی پورت تا کار کنه:blink: !)

lind

Registered User
لایک‌ها
3
sorry.gif
sad.gif

lind

Registered User
لایک‌ها
3
این پرینتر باز داره خنگ بازی در میاره...
اول که به سیستم وصلش کردیم گفتunknow deviceگفتیم خو حتمی مثکل از کابله کابلو عوض کردیم حالا میشناسه..
با cdخودش نصبش کردم راحت نصب شد منتها taste page رو میزنم که پرینت کنه اون چراغ قرمزش با سبزه روشن میشه و چشمک میزنه بعد فقط قرمزه چشمک میزنه و بعد هم سبز میشه ولی هیچی پرینت نمیکنه!!هیچ اروری هم نمیده!!
گفتم حتمی مشکل از درایورشه رفتم درایور جدیدشو از تو سایتش دان کردم و دوباره با اون نصبش کردم راحتم نصب شد!ولی بازم مثل قبل پرینت نمیکنه!
مشکل چیه حالا؟
لطفا سریع تر به فریاد برسین که ملت حیرون موندن!مرسی

lind

Registered User
لایک‌ها
3
فک کنم دیدن اینام خالی از لطف نباشه!:

lind

Registered User
لایک‌ها
3
مشکل حل شد!!
3120.gif
3120.gif

از درایور usb بود!!!
flies.gif

lind

Registered User
لایک‌ها
3
آقا این پرینتره دیگه رسما داره مارو مینماید!!
1148394932.gif

HP 1020هیت قبل ار اینکه سیستممو ارتقا بدم وقتی روشنش میکزدی پرینت نمیگرفت یا باید میرفتی کابل usbشو جا بجا میکردی یا برای پرینت گرفتن کافی بود برم دیوایس usbرو یه رفرش بکنم تا مثل بچه آدم پرینت بگیره!
اما هالا که مینمو عوض کردم که شده biostarبا چیپ انویدیا اول که usbرو نصب کردم که نمیخوند که مشکلو تو چنتا پست بالا تر گفتم بعدش اودم دیدم یه فایل نصب دیگه تو درایورش هست اونو نصب کردم یه ریست و مثل آدم شروع به کار کرد پرینتره! اما بهد از یه مدت میبینی دوباره نمیشناسه پرینتره رو و باید از اول اون درایوه رو نصب کنم!
مشکل چیه اساتید؟
scratch_one-s_head.gif

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
اين برد مشكل usb دارد . انگار قابل حل هم نيست . بايد عوضش كنيد . البته قبلش اپ ديت بايوس رو هم امتحان كنيد . البته 50 به 50 هست

بالا