خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی
zula

HP MONITOR LCD Vivid Color 24",22",20" PROFESSIONAL.

شروع موضوع توسط bestbuy ‏27 نوامبر 2007 در انجمن مشاوره برای خرید قطعات کامپیوتر

 1. bestbuy

  bestbuy کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏25 نوامبر 2007
  نوشته ها:
  5
  تشکر شده:
  0
  [​IMG]
  [​IMG]
  اگر بتوان از چند امر کوچک صرف نظر کرد فکر می کنیم تعداد کمی باشند که از داشتن ال سی دی HPw2207 ناخرسند باشند. طراحی جذاب این ال سی دی، قابلیت اجرائی همه جانبه فوق العاده و قیمت قابل دسترس ، این ال سی دی را یکی از صفحه های 22 اینچی مطلوب ما قرار می دهد .
  مزایا : مانیتور ال سی دی LCD) اچ پی HP w2207 در رده خود قابلیتت اجرایی همه جانبه ای را نشان داد، طراحی بهینه ، چرخش راحت صفحه نمایش به حالت عمودی، بهای منطقی و قابل تطبیق با HDCP .

  طراحی : علاوه بر چارچوب فلزی سیاه و جذاب آن ، پایه محکم صفحه نمایش میزان متناسبی از نوسا ن
  tilt و انتخاب تنظیم ارتفاع را می دهد. ال سی دی قابلیت چرخش راحت را ندارد اما شما می توانید صفحه نمایش را 90 درجه به حالت چهره پردازی بچرخانید. پایه نیز محلی را که بتواند صفحه کلید را زیر مانیتور قرار دهید در اختیار شما قرار می دهد، ویژه گی مناستی (handy ) که کمک می کند میز خود را تمیز نگاه دارید. دو مسیر در دو طرف بدنه صفحه نمایش برق و کابل های سیگنال را احاطه می کند ، همچنین وقتی از حالت منظره به حالت چهره پردازی می روید برای گردش کابل ها و در نیامدن آن ها از پریز برق جا بگذارید. منوی روی صفحه نمایش w2207 بیشترین امکان انتخابی که شما از یک ال سی دی ( LCD) مدرن انتظار دارید را می دهد. یک ویژه گی که بخصوص ما دوست داریم آن است که هم در خود منو و هم از طریق دو دکمه اختصاص یافته روی خود صفحه نمایش ، می توانید از طریق 4 برنامه از قبل قرار داده شده ، برای بازی ، تماشای فیلم ، دیدن عکس و تایپ کردن کنید . برنامه اختصاصی خود را هم می توانید قرار دهید. اگر چیزی باشد که ما می توانستیم در منو تغییر دهیم این است که همین که شما از یک انتخاب بیرون می آ یید انتخاب دی فا لت default) ( شما را فوری به دکمه منوی خروحی هدایت می کند. وقتی که شما می توانید بیش از یک حالت تنظیم کنید فرستاده شدن به انتخاب دیگر ناراحت کننده است .

  نتیجه گیری : اگر بتوان از چند امر کوچک صرف نظر کرد فکر می کنیم تعداد کمی باشند که از داشتن ال سی دی HPw2207 ناخرسند باشند. طراحی جذاب این ال سی دی، قابلیت اجرائی همه جانبه فوق العاده و قیمت قابل دسترس ، این ال سی دی را یکی از صفحه های 22 اینچی مطلوب ما قرار می دهد .
  ال سی دی 22 اینچی جدید HP ، w2207 ، در طراحی و کارایی به نحو برجسته ای به روز می باشد، ویژوال کور را از کامپیوتر رومیزی touch smart و pavilion رومیزی وام گرفته است.این مانیتور صفحه پهن شیک مشکی به مشاهده (look ) همه جانبه از هرجایی که شما قرارش دهید کمک خواهد کرد . با در نظر گرفتن قابلیت اجرا و ویژه گیهای همه جانبه آن ، قیمت 790 دلاری آن در مقایسه به بقیه ال سی دی های 22 اینچی که کمی کمتر قیمت دارند اما درست به همان میزان قابلیت کمتری دارند، منطقی به نظر می رسد. تلویزیون های سنتی هنوز مزیت فیلم تماشا کردن با کیفیت های دفینیشن (high definition) دارند. ما چند مسئله جزئی نرم افزاری پیدا کردیم ، پشتیبانی اچ پی HP در مقایسه با پشتیبانی سایر سازندگان عقب تر است، اما در موازنه این مانیتور یکی از بهترین ها در سطح خود می باشد .
  ویژه گی ها :
  تست های دیس پلی مت (Display Mate ) لابراتوار CNET (CNET Labs) میله ¬های بلندتر نمایانگر کیفیت اجرای بهتر است .
  کیفیت وضوح:.680 1 در 1050 دات پیچ (dot pitch) : 28 میلی مترنسبت جواب دهی پیکسل : 5 میلی ثانیهزاویه دید : (viewing angle ) 160 درجه افقی ، 160 درجه عمودیاتصال: آنالوگ، رقمی ، USB قابل تطبیق با HDCP شامل VGA ، USB ، و کابل های شنیداری (audio ) (فاقد DVI ) اینتگریتد (integrated ) ع لاوه بر چارچوب فلزی سیاه و جذاب آن ، پایه محکم صفحه نمایش میزان متناسبی از نوسا ن tilt و انتخاب تنظیم ارتفاع را می دهد. ال سی دی قابلیت چرخش راحت را ندارد اما شما می توانید صفحه نمایش را 90 درجه به حالت چهره پردازی بچرخانید. پایه نیز محلی را که بتواند صفحه کلید را زیر مانیتور قرار دهید در اختیار شما قرار می دهد، ویژه گی مناستی (handy ) که کمک می کند میز خود را تمیز نگاه دارید. دو مسیر در دو طرف بدنه صفحه نمایش برق و کابل های سیگنال را احاطه می کند ، همچنین وقتی از حالت منظره به حالت چهره پردازی می روید برای گردش کابل ها و در نیامدن آن ها از پریز برق جا بگذارید. منوی روی صفحه نمایش w2207 بیشترین امکان انتخابی که شما از یک ال سی دی ( LCD) مدرن انتظار دارید را می دهد. یک ویژه گی که بخصوص ما دوست داریم آن است که هم در خود منو و هم از طریق دو دکمه اختصاص یافته روی خود صفحه نمایش ، می توانید از طریق 4 برنامه از قبل قرار داده شده ، برای بازی ، تماشای فیلم ، دیدن عکس و تایپ کردن کنید . برنامه اختصاصی خود را هم می توانید قرار دهید. ​
  [​IMG]
   
 2. کوتاه کننده لینک
avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش