برگزیده های پرشین تولز

Hp probook 4540s بک لایت (نور زیر کیبورد) دارد ؟!!

irimg

Registered User
لایک‌ها
22
با سلام از دوستان کسی منبع موصق داره که لپ تاپ HP Probook 4540s بک لایت (نور زیر کیبورد) داره یا نه ؟!
اگر کسی خودش داره یا جایی دیده حتما خبر بده.خیلی برای من مهمه

greywarden

Registered User
لایک‌ها
2,079
سلام !
منبع موصق نمیدونم چیه ولی من خودم 4540 دارم و نور زیر کیبورد نداره .
البته روی دکمه Caps Lock گوشه سمت راستش یه چراغ کوچولو داره که نشون میده روشن هست یا نه
سوالی بود ما در خدمتیم .

irimg

Registered User
لایک‌ها
22
سلام !
البته روی دکمه Caps Lock گوشه سمت راستش یه چراغ کوچولو داره که نشون میده روشن هست یا نه
سوالی بود ما در خدمتیم .

منبع موصق یعنی منبع مطمئن! که شما که خودت داری و شد مطمئن. راستی راضی هستید ؟! عدم وجود بک لایت حس میشه ؟! من میخوام 4540s بگیرم. آیا جز 4540 مدل 4540s هم داریم ؟!

noonkhoshki

Registered User
لایک‌ها
41
منبع موصق یعنی منبع مطمئن! که شما که خودت داری و شد مطمئن. راستی راضی هستید ؟! عدم وجود بک لایت حس میشه ؟! من میخوام 4540s بگیرم. آیا جز 4540 مدل 4540s هم داریم ؟!
در مورد بک لایت به نظر من خیلی نمیخواد پافشاری کنی چون نور lcd لپ تاپ برای تایپ کردن توی تاریکی جواب میده . من چند ماه پیش برای یکی از آشنایان 4540s گرفتم . قبلش برای اینکه یه لپ تاپ خوب بخرم براش زیاد توی بازار پرس و جو کردمو اکثرا" این مدلو معرفی میکردن . الانم خودش راضیه . من 4540s خریدم با کانفیگ .: nb24.ir :. و گارانتی مادیران . البته من توی اوج قیمت این مدلو براش خریدم چون شدیدا" لازم داشت ولی الان فکر کنم قیمتها پایین تر اومده باشه .

irimg

Registered User
لایک‌ها
22
در مورد بک لایت به نظر من خیلی نمیخواد پافشاری کنی چون نور lcd لپ تاپ برای تایپ کردن توی تاریکی جواب میده . من چند ماه پیش برای یکی از آشنایان 4540s گرفتم . قبلش برای اینکه یه لپ تاپ خوب بخرم براش زیاد توی بازار پرس و جو کردمو اکثرا" این مدلو معرفی میکردن . الانم خودش راضیه . من 4540s خریدم با کانفیگ .: nb24.ir :. و گارانتی مادیران . البته من توی اوج قیمت این مدلو براش خریدم چون شدیدا" لازم داشت ولی الان فکر کنم قیمتها پایین تر اومده باشه .

از 4540s راضی هستید؟! خیلیا این نقد رو بر این مدل دارند که زود داغ میکنه. آیا همینطوره ؟! میشه یه نقد و بررسی کوچک راجع به این مدل بفرمایید؟! ممنون

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
از نظر طراحي و كيفيت المانها اسوس و فوجيتسو و ايسر . و ما تعميركار ها hp رو سلطان خرابي هاي غير قابل حل ميدانيم .
من تا حالا 20 تا لپتاپ hp تعمير كردم سري dv6 -dv2000 كه مافوق سرطان بودند . كيفيت برد به شدت پايين بود كه حتي با دستگاه bga هم درست نشد . ولي اسوس از نظر من كمترين خرابي داره حتي مثل دل هم نيست كه وايرلسش مشكل داشته باشه . HP ProBook 4540s Notebook PC overview - HP Small & Medium Business products

irimg

Registered User
لایک‌ها
22
از نظر طراحي و كيفيت المانها اسوس و فوجيتسو و ايسر . و ما تعميركار ها hp رو سلطان خرابي هاي غير قابل حل ميدانيم .
من تا حالا 20 تا لپتاپ hp تعمير كردم سري dv6 -dv2000 كه مافوق سرطان بودند . كيفيت برد به شدت پايين بود كه حتي با دستگاه bga هم درست نشد . ولي اسوس از نظر من كمترين خرابي داره حتي مثل دل هم نيست كه وايرلسش مشكل داشته باشه . HP ProBook 4540s Notebook PC overview - HP Small & Medium Business products

شما از ایسوس کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید.
i5 - 4 ram - 2 vga
البته کانفیگ دیگری هم اگر بود تا 2300 معرفی کنید
ممنون

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
از اين مدل خوش اومده
Asus X44H-F
مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن با باتری 2.44 کیلوگرم
پردازنده: Intel B970 Dual Core 2.3 GHz - Cache 2 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 750 GB 5400RPM
کارت گرافیک: AMD Radeon HD 7470M 1024 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش: 14" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 4 سلولی - DOS

----------------------------------------
Asus K45VD-A
سال 2011 لپ‌تاپ‌های سری K کمپانی ASUS با استقبال بسیار خوبی مواجه شدند. این لپ‌تاپ‌ها در کانفیگ های بسیار متنوعی در بازار وجود داشته و می‌توان از آن‌ها به عنوان لپ‌تاپ‌هایی با کاربری عام یاد کرد. حال ایسوس در اواسط سال 2012 نسل جدیدی از این لپ‌تاپ‌ها را با سخت افزار قوی‌تر و بهتر، به‌روزرسانی کرد. اعضای سری جدید خانواده K، مدل‌های K45، K55 و K75 می‌باشند که لپ‌تاپ‌هایی 14.0 و 15.6 و 17.3 اینچی بوده و نسبت به مدل‌های سال گذشته دارای سخت افزار به روزتر و قدرتمندتری می‌باشند. از مشخصات کلیدی این لپ‌تاپ‌ها می‌توان به کیبورد جزیره ای ضد گرد و غبار، بدنه‌ی فلزی برس داده شده و پورت USB 3.0 اشاره کرد.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.4 کیلوگرم
پردازنده: Intel 3210M 2.5GHz Core i5 3.1 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 6 GB DDR3
هارد دیسک: 750 GB 5400RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce 610M DDR3 VRAM 2048 MB UpTo 3072 MB
صفحه نمایش: 14" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - DOS

مدل دوم به دليل cpu core i 5 و باطري 6 سلولي انتخاب بهتريه .

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
انتخاب من اينه
Fujitsu LifeBook AH-531-B

لپ تاپ فوجیتسو لایف بوک ای اچ 531
همه‌ی ما با نوت‌بوک‌های آلمانی فوجیتسو آشنایی داریم. کیفیت این نوت‌بوک‌ها همواره زبانزد بوده است و همین کیفیت باعث می‌شد تا نسبت به دیگر برندهای رایانه‌های همراه کمی گران قیمت‌تر باشند. اما اکنون فوجیتسو موفق شده در سری Lifebook AH-531 در عین حفظ کیفیت، قیمت را نیز تا حد خوبی کاهش دهد تا بتواند علاوه بر بهره‌گیری از کانفیگ سخت‌افزاری مناسب و کیفیت بالای ساخت، در بازار نیز به راحتی با نوت‌بوک‌های ساخت شرکت‌های دیگر رقابت کند. به هر صورت Fujitsu Lifebook AH-531 که پس از سری AH-530 معرفی شده است در کانفیگ‌های نسبتا متنوعی موجود می‌باشد تا بتواند طیف گسترده‌ای از کاربران را پوشش دهد. در ادامه در مورد این نوت‌بوک توضیحات کامل‌تری می‌دهیم.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.5 کیلوگرم - ساخت آلمان
پردازنده: Intel 2450M 2.5GHz Core i5 3.1 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
هارد دیسک: 500 GB 5400RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT525M 1024 MB UpTo 2048 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
قیمت : 1529000 تومان | بدون گارانتی
تو ايران فوجيتسو زير سايه Hp , دل و سوني هست
ولي تو اروپا غربي يكي از دو انتخاب اول خريد هست . كه در مجلات تبليغات و فروش زيادي داره . پيشنهاد من اين لپتاپه

irimg

Registered User
لایک‌ها
22
ایسوسی که معرفی کردین انتخاب من هم بود! فوجیتسوی پیشنهادی دارای گرافیک 1 هست و بنده گرافیک اختصاصی 2 مد نظرم هست. قرار هست بعد از لپ تاپ فعلیم یک مدل بالاتر تهیه کنم.فکر کنید 2300 سرمایه دارید و بناست برای خودتان یک لپ تاپ تهیه کنید. با توجه به امتیازات شما ظاهرا تجربیات خوبی در این زمینه دارید. از این رو پیشنهاد شما برای بنده مهم است.بهترین انتخابی که برای خودتان میکنید و بفرمایید...ممنون

irimg

Registered User
لایک‌ها
22
انتخاب من اينه
Fujitsu LifeBook AH-531-B

لپ تاپ فوجیتسو لایف بوک ای اچ 531
همه‌ی ما با نوت‌بوک‌های آلمانی فوجیتسو آشنایی داریم. کیفیت این نوت‌بوک‌ها همواره زبانزد بوده است و همین کیفیت باعث می‌شد تا نسبت به دیگر برندهای رایانه‌های همراه کمی گران قیمت‌تر باشند. اما اکنون فوجیتسو موفق شده در سری Lifebook AH-531 در عین حفظ کیفیت، قیمت را نیز تا حد خوبی کاهش دهد تا بتواند علاوه بر بهره‌گیری از کانفیگ سخت‌افزاری مناسب و کیفیت بالای ساخت، در بازار نیز به راحتی با نوت‌بوک‌های ساخت شرکت‌های دیگر رقابت کند. به هر صورت Fujitsu Lifebook AH-531 که پس از سری AH-530 معرفی شده است در کانفیگ‌های نسبتا متنوعی موجود می‌باشد تا بتواند طیف گسترده‌ای از کاربران را پوشش دهد. در ادامه در مورد این نوت‌بوک توضیحات کامل‌تری می‌دهیم.
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.5 کیلوگرم - ساخت آلمان
پردازنده: Intel 2450M 2.5GHz Core i5 3.1 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
هارد دیسک: 500 GB 5400RPM
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT525M 1024 MB UpTo 2048 MB
صفحه نمایش: 15.6" - Bright LED
قیمت : 1529000 تومان | بدون گارانتی
تو ايران فوجيتسو زير سايه Hp , دل و سوني هست
ولي تو اروپا غربي يكي از دو انتخاب اول خريد هست . كه در مجلات تبليغات و فروش زيادي داره . پيشنهاد من اين لپتاپه

آقا این مدل هم که بک لایت نداشت. عجب مصیبتی شدا.ممکنه تو همین اوضاع و احوال یک بک لایت دار هم معرفی کنید

noonkhoshki

Registered User
لایک‌ها
41
از 4540s راضی هستید؟! خیلیا این نقد رو بر این مدل دارند که زود داغ میکنه. آیا همینطوره ؟! میشه یه نقد و بررسی کوچک راجع به این مدل بفرمایید؟! ممنون
ببین الان اگه خودتم بری بازار میبینی اکثرا" با این بودجه همین مدلو بهت معرفی میکنن . راستش این آشنای ما که اصلا" باهاش مشکلی نداره و از خریدش راضیه . فکر نمیکنم اینطور باشه . چند جا توی تاپیکها مطالب خیلی بدی هم در مورد لپ تاپهای دل خوندم ولی لپ تاپ قبلی خود من دل بود و واقعا" راضی بودم . بهنظرم خودت بری بازار دستت میاد که با این بودجه 4540s بهترین انتخابه . بک لایت کیبورد رو هم بیخیال شو .

irimg

Registered User
لایک‌ها
22
بـــله.ممنون از راهنمایی...

greywarden

Registered User
لایک‌ها
2,079
سلام من خودم 4540 دارم ولی حرف کاربر AMD.POWER رو هم تایید میکنم که گفتن خرابی HP زیاده ایشون درست میگن کلا لپتاپهای HP مخصوصا سری پروبوک که خیلی هم مدلهای مختلفی داره از جمله :4540-4530 که خود این دو مدل هم خیلی ریز میشه و مدلهای دیگه ای داره دو نوع نظر راجع بهشون هست یا گروهی ان که خیلی از لپ تاپشون راضین یا اینکه اصلا راضی نیستن حد وسط نداره !
توصیه میکنم اگه تصمیمت برای خرید 4540 HP قطعی شد حتما حتما با گارانتی معتبر بگیر .(دیدم که مشکلی داشته لپ تاپ که فقط با تعویض حل شده )
از نکات منفی این لپ تاپ سرعت پایین هاردش(5400) هست نکات مثبتش هم که زیاده از جمله بدنه الومینیومی ، صفحه نمایش عالی مخصوصا تو فضای باز و ....
راجع به داغ کردن پرسیده بودی من با نرم افزاری درجه حرارت قطعات رو ندیدم و حتی موقع کار کردن هم چیزی احساس نمیکنم ولی اگر داغ شدن روی کارایی سیستم تاثیر گذار هست برای من که سرعت سیستم در روشن بودن دراز مدت (بیش از 6 ساعت) هیچ فرقی با یک ساعت اول نمیکنه .

irimg

Registered User
لایک‌ها
22
سلام من خودم 4540 دارم ولی حرف کاربر AMD.POWER رو هم تایید میکنم که گفتن خرابی HP زیاده ایشون درست میگن کلا لپتاپهای HP مخصوصا سری پروبوک که خیلی هم مدلهای مختلفی داره از جمله :4540-4530 که خود این دو مدل هم خیلی ریز میشه و مدلهای دیگه ای داره دو نوع نظر راجع بهشون هست یا گروهی ان که خیلی از لپ تاپشون راضین یا اینکه اصلا راضی نیستن حد وسط نداره !
توصیه میکنم اگه تصمیمت برای خرید 4540 HP قطعی شد حتما حتما با گارانتی معتبر بگیر .(دیدم که مشکلی داشته لپ تاپ که فقط با تعویض حل شده )
از نکات منفی این لپ تاپ سرعت پایین هاردش(5400) هست نکات مثبتش هم که زیاده از جمله بدنه الومینیومی ، صفحه نمایش عالی مخصوصا تو فضای باز و ....
راجع به داغ کردن پرسیده بودی من با نرم افزاری درجه حرارت قطعات رو ندیدم و حتی موقع کار کردن هم چیزی احساس نمیکنم ولی اگر داغ شدن روی کارایی سیستم تاثیر گذار هست برای من که سرعت سیستم در روشن بودن دراز مدت (بیش از 6 ساعت) هیچ فرقی با یک ساعت اول نمیکنه .

ممنون از شما.

ramazan313

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام !
سوالی بود ما در خدمتیم .
سلام. کلیدهای کم کردن یا زیاد کردن نور صفحه کار نمکنه کیبرد سالم اما کار نمیکنه اگه امکان داره بهم ایمیل بزنید [email protected]

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794
سلام. کلیدهای کم کردن یا زیاد کردن نور صفحه کار نمکنه کیبرد سالم اما کار نمیکنه اگه امکان داره بهم ایمیل بزنید [email protected]
درایورها رو نصب کنین درست میشه
بک لایت کیبورد رو هم بیخیال شو .
نور صفحه کلید چیز بسیار پرکاربردیه در تاریکی . بهتره بی خیالش نشن:general510:
منبع موصق داره که لپ تاپ HP Probook 4540s بک لایت (نور زیر کیبورد) داره یا نه ؟!
هیچ منبع موثقی برای سری 4540 اینرو ننوشته

بالا