آژانس هواپیماییexchanging

HTC Touch 2 کمک در مورد گوشی

شروع موضوع توسط aghamostafaa ‏4 آپریل 2010 در انجمن Windows Mobile

1. aghamostafaa

aghamostafaa کاربر فعال بخش فوتبال کاربر فعال

سلام .... ببخشید من مدتیه که گوشیه htc touch 2 خریدم ولی یه چند تا مشکل دارم باش ...

ممنون میشم که دوستانی که اطلاع دارن به من کمک کنن ...

1) این گوشی ویندوز موبایل 6.5 داره و من هنوز نتونستم یه فارسی ساز تست شده ی مرتب و تر و تمیز براش پیدا کنم .... لطفا اگه کسی فارسی ساز بردبخوری رو بلده به من هم بگه (البته من نمیخوام که منوی گوشی فارسی بشه ، فقط برای خوندن و نوشتن اس ام اس و متون فارسی لازمش دارم)

2) من یه سیم کارت ایرانسل گرفتم که از اینترنتش استفاده کنم ... سیم کارت رو ثبت نام هم کردم ... منتها نمیتونم از اینترنتش استفاده کنم ...

از طریق این کد مربع 6 ستاره 3 ستاره 140 ستاره نتونستم تنظیمات مخصوص گوشیم رو از خود ایرانسل بگیرم چون تنظیمات گوشی من رو نداشتن .... با شماره ی 700 تماس گرفتم که همشون یه چیز گفتن (البته معلوم بود زیاد وارد نبودن) و چیزی که گفتن همون راهنمایی بود که در خود سایت ایرانسل گفته شده که آدرسش لینک زیر هست :

من بارها و بارها تنظیمات رو طبق دستورالعمل انجام دادم ولی نتیجه نگرفتم .... اگه از دوستان کسی هست که تونسته با این گوشی به اینترنت متصل بشه (چه همراه اول و چه ایرانسل) و یا کسی هست که اطلاعات داشته باشه و بتونه به من کمک کنه ممنون میشم .... این اینترنت رو من خیلی خیلی لازم دارم .

2. sJaguar

sJaguar کاربر فعال موبایل و فوتبال کاربر فعال

3. kayvank1

kayvank1 کاربر تازه وارد

سلام

من یه گوشی HTC Touch Pro 2 دارم . موقعی که زنگ می زنم به یه گوشی دیگه اگه طرف مقابل مشغول صحبت کردن باشه برای من Call Waiting نمیاد .
    یعنی من نمیتونم متوجه بشم که Waiting هستم . همینطور زمانی که ReJect میشم هم روی گوشی خودم هیچ چیزی نمیاد .
    توی ستینگ هاش هم چک کردم Call Wainting ،فعاله . اما نمیدونم چرا اینجوری میشه .

اگه کسی میدونه مشکل از کجاست ممنون میشم کمک کنه .

4. cof

cof کاربر تازه وارد

منم touch 2 دارم ، اینترنت همراه اول باهاش دارم کار میکنم.

5. hossein2star

hossein2star کاربر تازه وارد

من گوشی htc diamond دارم کامل برام کار میکنه آقایونی که میخوان اینترنتشون فعال کنن از بسته های ایرانسل یا همراه اول استفاده کنن.
    2- اگر نخواستتید میتونید با یک شارژ هزاری ایرانسل با کد *145*رمز #را بزنید ودوروز شبانه روز از اینترنت لذت ببرید برای استعلام آن هم از کد *140*3*7*1# را استفاده کنید.
    3- اگر نشد در غیر اینصورت باید به منوی تنظیمات اینترنت رفته و از تنظیمات آن بهره ببرید.