برگزیده های پرشین تولز

HTC TOUCH2

mohsen-big

Registered User
لایک‌ها
105
یه اچ تی سی تاچ 2 دارم حدود 2ماه کار کرده تمیز وسالمه و گارانتی پارس کامتل داره کسی خواست در خدمتم.قیمت روز گارانتی دارشم که مشخصه یه کیفم براش گرفتم ویندوزشم 6.5 هست

eleboys

Registered User
لایک‌ها
0
زود یه قیمت پایه بده تا بچه ها یه قیمت ندادن که کلا شان Touch 2 زیر سوال بره P:

آقا این Touch 2 خیلی گوشیه مردیه بچه ها بخرید که خیلی خوبه. من دارم :)

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
من تو چند روز آینده میخوام برم نو این گوشی رو بخرم دیروز قیمت رفتم بدون گارانتی 240 اگه ماله شما سالم باشه (عکس ) بزارید همین قیمت (240) خریدارم

mohsen-big

Registered User
لایک‌ها
105
من تو چند روز آینده میخوام برم نو این گوشی رو بخرم دیروز قیمت رفتم بدون گارانتی 240 اگه ماله شما سالم باشه (عکس ) بزارید همین قیمت (240) خریدارم
اقا چرا اخه بیخود قیمت میدی؟ همینجوری رو هوا یچیزی میپرونی

من همین الان از عالالدین قیمت کردم بدون گارانتی زیر 285نیست وبا گارانتی کامتل هم زیر 340 نیست.همه هم علالدین رو بلدن میتون قیمت کنند لطف کنید همینجوری قیمت نگید از خودتون

mohsen-big

Registered User
لایک‌ها
105
قیمت رو برای شروع 260 میزارم.گوشی واقعا تمیز و نو هستش و ایده ال برای مصرف کننده.خوش دست و جمع و جور هست وکارکردن باهاش خیلی راحت هست

mohsen-big

Registered User
لایک‌ها
105
HTC ساخت چین هستش و تحت لیسانس HTC مثل همه گوشی ها حتی ایفون که ساخت چینه و تحت لیسانس اپل

afshin3s

Registered User
لایک‌ها
0
دیروز پیام دادم جوابمو ندادی.منتظرم

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
من همین امروز خریدم 240 تو شیراز شما میخوای واسه دیگران تبلیغ کنی این راش نیست عزیز !!!

mohsen-big

Registered User
لایک‌ها
105
من همین امروز خریدم 240 تو شیراز شما میخوای واسه دیگران تبلیغ کنی این راش نیست عزیز !!!

اقا چرا بیخودی اسپم میدی؟؟؟قیمت گوشی من مشخصه دلیلت چیه که دروغ میگی؟قیمت گوشی گارانتی دار معلومه بعد شما رو هوا قیمت میدی؟اگر گارانتی دارش 240 هست من 10تا نقد خریدارم .بدون گارانتیشو زیر 280 نمیتونید گیر بیارید بعد میگید 240؟وجدان هم خوب چیزیه

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقا چرا بیخودی اسپم میدی؟؟؟قیمت گوشی من مشخصه دلیلت چیه که دروغ میگی؟قیمت گوشی گارانتی دار معلومه بعد شما رو هوا قیمت میدی؟اگر گارانتی دارش 240 هست من 10تا نقد خریدارم .بدون گارانتیشو زیر 280 نمیتونید گیر بیارید بعد میگید 240؟وجدان هم خوب چیزیه

تاييد ميشه... 240 باشه من 60 تا ميخوام ... فوري ... نقدي :rolleyes:

S L R

Registered User
لایک‌ها
222
منم شنیدم توی شیراز قیمتهای موبایل خیلی کمتر از تهران و کل ایران هست!
یکی از دوستان هم lg آرنا رو 280قیمت داشت با گارانتی اصلی!

pro.net

Registered User
لایک‌ها
1
موافقم منم پرسیدم این قیمت 240 نیست گوشی یه مدل دیگه داره شاید ایشون اونرو میگه که شبیه همینه و اسمش اسمارت هست.تاپیک رو الکی خراب نکنید که بعد به قیمت بز بخواهید بخرید از فروشنده

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
آقا شما حرف نمیفهمید میخوای از گوشی واست عکس بزارم آخه اسمارت کجا تاچ 2 کجا کلا" شما همه چیزرو شبیه هم میبینی نه؟!!! آخه 260 بخر به من چه بزار بکنن تو پاچت ! بزار بندازن بهت هر کی مسئول خودشه عزیز شما برو همون 260 بخر انشالاه که سود میکنی تمام

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
آقا شما حرف نمیفهمید میخوای از گوشی واست عکس بزارم آخه اسمارت کجا تاچ 2 کجا کلا" شما همه چیزرو شبیه هم میبینی نه؟!!! آخه 260 بخر به من چه بزار بکنن تو پاچت ! بزار بندازن بهت هر کی مسئول خودشه عزیز شما برو همون 260 بخر انشالاه که سود میکنی تمام

مال شما یه مدل پایین تره!
GPS نداره و چینی هست
ولی من خودم دارم ساخت تایوان و جی پی اس داره
دوستان توجه کنن الان این گوشی دو تا مدل داره T3320 و T3330 مواظب باشید اولی چینی و بدون GPS هست

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان اول از همه اینه من یه معضرت خواهی به دوستان بدهکارم که بگم من از همه معضرت میخوام من کوچیک همه هستم دوم نکته اینه که درسته مدل گوشی من HTC TOUCH 2 T3320 هستش و این مدل تفاوتش با مدل T3333 اینه که این مدل جی پی اس نداره (فقط gps داخلی ریجسر نشده داره) و تحت لیسانس تایوانه ولی مدل T3333 Gps داره و ساخت تایوانه و 100000 تومان هم اختلاف قیمت داره ولی چند نکته هست بگم به دوستان که بدونن
از ماه سپتامبر سال 2009 تولید گوشی های جدید htc شروع شد و این شرکت شروع به تولید مدل های جدید خودش مثل HTc:TOUCH 2. HD2 .TOUCH PRO2 .hero کرد و خود شرکت اعلام کرد که قرار است گوشی ارزان قیمت وارد بازار شود ولی پس از تولید این نوع گوشی ها و وارد بازار شدنشون بازم نشون دادن که قیمت پایین جایی بین گوشی های htc نداره و پس از اعتراض کاربران شرکت htc تصمیم گرفت در دو مدل از گوشی های خودشHTC TOUCH 2 , HTC 3g تغیراتی ایجاد کنه و امتیاز تولید اون ها رو به کشور چین واگذار کنه که در همین راستا قطعه Gpsاز روی گوشی T3333 اچ تی سی حذف و مدلی نام T3320 ساخت کشور چین وتحت لیسانس تایوان وارد کشور های چون هند ایران مالزی و چین شد و تحت عنوان مدل خاص عرضه شد همونطور که گفتم این گوشی هیچ تفاوتی با مدل t3333 جز در جی پی اس نداره و اختلاف قیمتشم 100 تومان هست الان تو ایران 90% گوشی ها T3320 هستند به علت درآمد کم مردم و تعداد اندکی t3333 پیدا میشه و به نظر من هم خرید T3320 بهصرفه تره به هر حال این توضیحات لازم بود فکر کنم گوشی آقای محسن هم t3320 باشه .

بالا