برگزیده های پرشین تولز

http://www.hostiran.net رو تایید می کنید؟

dvdtools

Registered User
لایک‌ها
4
سلام میخواستم بدونم هاست ایران رو تایید می کنید؟

یه هاستینگ با کیفیت بالا میخوام که سرور هاش داخل کشور باشن

صفحه اصلی | هاست ایران

اگه تایید می کنید و تجربه ای دارید راهنمایی کنید

nicEngineer

Registered User
لایک‌ها
61

صفحه اصلی | هاست ایران

به هیچ وجه، اگه خواستی پ.خ بده بیشتر توضیح بدم. اگه حرف منم قبول نداشتید یه سرچ تو اینترنت سابقشون رو نشون میده که من برخلاف تحقیقی که کرده بودم ازشون سرویس گرفتم و سرویس شدم.

هاستینگ با کیفیت بالا که پلن هاش از 25 تومن (5گیگ) شروع میشه و فوق العاده خوش برخورد، حرفه ای هستند و سرعت عمل بالایی دارند، HOSTDL هست، پاسخگویی تیکت بیشتر از 3 دقیقه نداشتم.

اگه هزینش براتون زیاده به هاستینگ IRPOWERWEB مراجعه کنید، فوق العاده خوش برخورد، حرفه ای هستند، پلن های ارزون تری دارند، یعنی از قیمت های پایین تر شروع میشه، اینا حتی ساعات غیر اداری تیکت هر بخشی بزنی کمتر از 12 ساعت جواب میدن و ساعت اداری حداکثر نیم ساعته جواب میدن و بخش های پشتیبانی و مهم خیلی سریعتر جواب میدن، که نسبت به هاستینگی که معرفی کردید و خیلی هاستینگ های دیگه سرعت عمل بالایی هست.

موفق باشید.

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
قبلا من رو هاستشون بودم چند سال پیش به نسبت بد نبود البته قبلش مشکلاتی باهاشون داشتم اگر حال داشتی سرچ کنی توی همین پی تی قبلا تاپیک زده بودم یک 4سال پیش
ولی هاستشون خوب بود چون قبلا تجربه های بدتری داشتم بعدش قیمتشون یکم رفت بالاتر اومدیم روی همین پرشین تولز- که از پرشین تولز هم خداییش راضی راضی بودم
پرشین تولز هم که دیگه این سایت با این پولی که میدادم نمیشد روی اینجا ماند که الان روی هاست دی ال هستم

dvdtools

Registered User
لایک‌ها
4
دمتون گرم بچه ها
پس با این وجود هاست ایران رو بی خیال بشم

هاست دی ال و آی آر پاور وب میمونن

یه چیز دیگه نظرتون چیه از سرور ها مجازی irpowerweb استفاده کنم؟

من چون تجربه ای تو وی پی اس ندارم می ترسم اداره کردنش سخت باشه
البته کارم با وی پی ان این جور چیزا نیست فقط میخوام سایتم سرعت لودش بالا باشه و بازدید کنننده راحت باشه

بازدید روزانه هم 1000 نفر هست که داره بیشتر میشه

میخوام هاست یا سرورم حتما تو ایران باشه

نظرتون چیه؟

البته آی آر پاور وب تو توضیحات سرور مجازیش شده دارای پشتیبانی 24 ساعته

dvdtools

Registered User
لایک‌ها
4
خوب همین الان هاست دی ال ایمیل داد که هاست و سرور تو ایران ارائه نمیده

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208

اره هاست دی ال سرور ایران نداره

ولی حتما جستجو کن قبل اینکه هاست از جایی بگیری
نمیشه گفت 100% همه هاستینگ ها خوبند همین هاست دی ال هم بازم نمیشه گفت 100%
ولی فعلا خوبه
نت افزار هم دوستان دیگر تعریف میکنند
ولی باید ببینی سرور داخل داره یا نه
بازم صبر کن و جستجو کن
اینجا هم دوستان وبمستر درمورد هاست صحبت هایی شده باید سرچ کنی نظراتشونو بخونی خیلی است
http://forum.persiantools.com/t221395-page723.html

nicEngineer

Registered User
لایک‌ها
61
دمتون گرم بچه ها
پس با این وجود هاست ایران رو بی خیال بشم

هاست دی ال و آی آر پاور وب میمونن

یه چیز دیگه نظرتون چیه از سرور ها مجازی irpowerweb استفاده کنم؟

من چون تجربه ای تو وی پی اس ندارم می ترسم اداره کردنش سخت باشه
البته کارم با وی پی ان این جور چیزا نیست فقط میخوام سایتم سرعت لودش بالا باشه و بازدید کنننده راحت باشه

بازدید روزانه هم 1000 نفر هست که داره بیشتر میشه

میخوام هاست یا سرورم حتما تو ایران باشه

نظرتون چیه؟

البته آی آر پاور وب تو توضیحات سرور مجازیش شده دارای پشتیبانی 24 ساعته

به نظر من هاست داخل ایران نگیرید، دلایل رو سرچ کنید، متوجه خواهید شد،

IRPOWERWEB عالیه و درباره سرورها هم اگه نوشته 24 ساعته، پس بهتر، ولی برای این تعداد بازدید، هاست اشتراکی هاست دی ال سرعت خوبی داره، سرعت به پارامترهای زیادی بستگی داره

داخل آی آر پاور وب عضو شوید و یه تیکت بزنید سوالاتون رو بپرسید، بدون هیچ منتی تا آخرین سوالتون رو به دقت جواب میدن (هر بخشی باشه)، تا جوابتون رو نگیرید، پاسخگو هستند.

آره نمیده، ولی اگه مجبور نیستید، سرور داخل ایران نگیرید.

WISE

Registered User
لایک‌ها
6,739
ازشون سرویس داشتم ، راضی هم بودم ولی نسبت به جاهای دیگه یکم گرون میده
همونطور که تو سایتش نوشته ، وبسایتهای معتبر زیادی رو ساپورت میکنه..
نمیدونم مشکل اون دوستمون که گفتن خوب نیست چیه ، اگر میشه همینجا عنوان کنید تا بقیه کاربرا هم استفاده بکنن.

nicEngineer

Registered User
لایک‌ها
61
نمیدونم مشکل اون دوستمون که گفتن خوب نیست چیه ، اگر میشه همینجا عنوان کنید تا بقیه کاربرا هم استفاده بکنن.

کلیت رو میگم، بیشتر خواستید، به واحد پ.خ مراجعه نمائید :

از لحاظ تحویل صحیح پلن ها : ممکنه پلن x-1 بخرید، y2 بگیرید

از لحاظ برخورد، احترام و مشتری مداری : 0

از لحاظ پشتیبانی : اگه تیکت شما مهم نباشه ولی اشتباهی یا به هر دلیلی که اونا فک کنن مهم نیست، اهمیتش رو مهم انتخاب کنید، جریمه میشوید و باید غرامت بدید

...

کافیه یا بازم بگم ؟ (بیشتر = پ.خ)

قدیمی ها ضرب المثلی دارند: "سری که درد نمی کنه، دستمال نمی بندن" (عذر میخوام اگه اشتباهی در ضرب المثل داشتم)،

من با هاستینگ های زیادی کار کردم و حتی هاستینگ هایی برام برخورد خوب و مشتری مداری داستند (تا آخرین روز)، که سایر دوستان می گفتند اصلا توصیه نمیشه و غیره، چند ساله با هاستینگ های مختلف کار کردم و تجربه اولم نبوده، البته من با کل هاستینگ ها کار نکردم، حتی بعضی از بزرگاش و یک سالی میشه فقط با همین دو تا کار می کنم که فعلا از نمایندگی هاست آی آر پاور وب فقط استفاده می کنم،

از بالا نتیجه می گیریم که قرار نیست تمام مشتری های یک شرکت، مغازه، کارخونه، هاستینگ، دانشگاه و ... راضی یا ناراضی باشند، واسه هر کدوم راضی و ناراضی وجود داره، مثلا شما اگه یه سوپر مارکت ازتون خوشش بیاد همیشه باهاتون خوش برخورده و شما هم راضی خواهید بود، ولی از یکی دیگه بدش میاد، پس قطعا ناراضیه، چون اینکه خوشش بیاد یا بدش بیاد روی اعمال و واکنش هاش نسبت به شما اثر داره، (این یه مثال بود و منظوری از اینکه خوشش بیاد یا نه نداشتم و این یه نوع رفتار و واکنش بود)

درباره p30download سرچ کنید، از پی دی اف روزنامه خراسان بود یا همشهری فک کنم تا توضیحات راجع به جریاناتش، میگن : "آدم عاقل از یه مار دو بار نیست نمی خوره" ولی من میگم : "آدم عاقل از ماری که کس دیگه ای رو نیش زده هم نیش نمی خوره"،

به هر حال اگه خواستید تهیه کنید، و مثل من فک کنید تغییر کردن، بفرمائید تجربه کنید، قطعا یا راضی خواهید شد یا ناراضی،

بگذریم نمی خوام وقتمو بابت جایی که ارزشش رو نداره هدر بدم، فقط جهت راهنمایی استارتر پست زدم

نمیگم دو تا هاستینگی که من معرفی کردم بی عیب و نقص هستن و عیب هاشون رو هم میگم :

چیزایی که من دیدم و بهشون امتیاز منفی میدم :

هاست دی ال : نمایندگی هاست نداره - سایت های موزیک رو بست که منم بودم با توجه به شرایط همین کار رو می کردم و بعد سرویس دهی رو تعطیل اعلام کرد گرچه بچه هایی رو می شناسم که می گفن گرچه پول تمدید رو نمی ریختن ولی سرویسشون توی مدتی که هاست دی ال اعلام کرده بود سرویس نمیده، suspend یا terminate نشده بود، ولی پاسخگویی تیکت در این مدت وجود نداشت - امکان خرید دامنه وجود نداره
*مورد اول و سوم ففط به دلیل این بود که بگم نیاز کاربر به طور کامل داخل سایتش برطرف نمیشه، مثلا برای خرید دامنه بره یه مرکز ثبت دامنه یا هاستینگ دیگه

آی آر پاور وب : فایل هاستینگ یا همون هاست دانلود ندارن - اگه از یه تعدادی بیشتر دامنه بخرید یه ایمیل براتون میاد که مجاز به ثبت دامنه نیستید و باید حتما از پلن نمایندگی استفاده کنید که به نظر من ضعف بزرگیه، علاوه بر اینکه قیمت ثبت دامنه واسه نماینده بیشتر از یه یوزر عادیه که این خودش باعث میشه یوزر عادی ...
*سه نقطه رو خودتون پر کنید

موفق باشید.

dvdtools

Registered User
لایک‌ها
4
علت اینکه تاکید دارم از هاست یا سرور داخل کشور استفاده کنم فقط به خاطر اینه که در گاه بانکی سایتم چون تراکنش زیاد انجانم میشه ازش با بانک که تماس گرفتم گفتن اگه هاست سایتت تو ایران باشه سرعت لود درگاه واسه مشتری بالاتر میره و در صد خطا میاد پایین

حالا موندم به حرفشون گوش کنم یا نه؟

فعلا دو گزینه رو واسه انتخای دارم هاست دی ال و آی آر پاور وب

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
علت اینکه تاکید دارم از هاست یا سرور داخل کشور استفاده کنم فقط به خاطر اینه که در گاه بانکی سایتم چون تراکنش زیاد انجانم میشه ازش با بانک که تماس گرفتم گفتن اگه هاست سایتت تو ایران باشه سرعت لود درگاه واسه مشتری بالاتر میره و در صد خطا میاد پایین

حالا موندم به حرفشون گوش کنم یا نه؟

فعلا دو گزینه رو واسه انتخای دارم هاست دی ال و آی آر پاور وب
متاسفانه یا خوشبختانه این حقیقیت داره! هاستتون تو ایران باشه مشکلات کمتری با درگاه های بانکی دارید. زمانی که سرور ما خارج از ایران بود کلی مشکلات با به پرداخت برای تراکنش ها داشتیم که بعد از اون حل شد!(حتی یک مشکل هم نداشتیم با توجه به اینکه حجم تراکنش هامون هم افزایش داشته)
آهان! راستی هیچ کدوم از این دو سرویس دهنده که فرمودید هاست داخل ایران ارائه نمی دن.

/

در ضمن پلن های ایران ما رو هم می تونید ببینید.
Part-Web - سبد خرید

dvdtools

Registered User
لایک‌ها
4
متاسفانه یا خوشبختانه این حقیقیت داره! هاستتون تو ایران باشه مشکلات کمتری با درگاه های بانکی دارید. زمانی که سرور ما خارج از ایران بود کلی مشکلات با به پرداخت برای تراکنش ها داشتیم که بعد از اون حل شد!(حتی یک مشکل هم نداشتیم با توجه به اینکه حجم تراکنش هامون هم افزایش داشته)
آهان! راستی هیچ کدوم از این دو سرویس دهنده که فرمودید هاست داخل ایران ارائه نمی دن.

/

در ضمن پلن های ایران ما رو هم می تونید ببینید.
Part-Web - سبد خرید

دقیقا الان کلی مشکل با به پرداخت دارم واسه همین میخوام بیام تو هاست های ایران

آی آر پاور وب تو ایران هم هاست داره

چشم از شما هم نگاه می کنم

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
یه بار هاستو چند روز ساس کرده بودند بدون این که ارور لاگز بدن و میگفتن سایت شما هک شده و سرور ما رو پکونده و ... سر همین با پشتیبانیشون دعوام شد میخواستن دامنه امو بدزدن !!! بماند چی جوری دورشون زدم ;)

behzad1900

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده اشتباه بزرگی کردم و از شرکت هاست ایران هاست خریدم

صفحه اصلی | هاست ایران

سایت من هک شد و درخواست برگرداندن بک آپ کردم
برای بنده بک آپ یک سال پیش را بازگرداندند و گفتند همین را داریم
توافق نامه هم امضا شده که ما تعهدی به بازگرداندن بک آپ نداریم

خواستم اعلام کنم شما گول همچین شرکتهایی را نخورید

می گویند نه پول پس می دهیم نه بک آپ داریم همینی که هست
می خواستید از ما هاست نگیرید

jackmorfy

Registered User
لایک‌ها
154
بنظرم خیلی گرونه میگیره و بخاطر این باشه که اسم در کرده
قبلا از پارس وب سرور داشتم اما یه مدت اینقدر قطعی داشت کشیدم بیرون
در کل هاست هرچی معروف میشه قیمت رو می بره بالا یا مث هاست دی ال میپکه !!

خریدسروراختصاصی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
د

صفحه اصلی | هاست ایران

دوستان خواهشا ساده نباشید این کار یه نوع تبلیغ واسه هاست ایرانه !همین.

خریدسروراختصاصی

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
هاست ایران فقط پارس پک .

ufont

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
4,086
کلهم شرکت خعلی جوگیریه . من فکر کنم نیازی به مشتری نداره چون برخوردشون خعلی زشت و بی ادبانه است بابا گوگلشم بهش ایمیل میزنی قشنگ جواب میده تو که هیچی نیستی

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
هاست ایران فقط پول اسمش رو داره میخوره و کیفیتش افتضاحه

بالا