برگزیده های پرشین تولز

I900 or I8510 or E71

sparda

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوستان:D

یه گوشی می خواهم توی رنج قیمت 500 تومان. الآن خودم این 3 تا ( i900 و i8510 و E71 ) را مد نظر دارم. از نظر قدرت cpu بالا باشه. برنامه هم براش زیاد باشه. کار کردن باهاش راحت باشه. از اونجایی که sms هم زیاد می دم تایپ کردن باهاش هم راحت باشه. تا جایی که می شه Divx و PDF بخونه. و فایل های Zip شده را باز بکنه.
شما کدوم را پیشنهاد می کنید؟؟ لطف کنید هر گوشی را که پیشنهاد می کنید دلیلش را هم بنویسید.
اگه گوشی دیگه ای هم می شناسید ممنون می شم که پیشنهاد بدید.:blush:

در ضمن از جناب Dark knight هم به خاطره کمکش متشکرم.:happy:

Last edited:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
کار کردن باهاش راحت باشه. از اونجایی که sms هم زیاد می دم تایپ کردن باهاش هم راحت باشه.

با این موردی که فرمودین عملا آی900 حذف میشه....چیزی از دوربین نگفتین اگر واقعا براتون مهم نیست با قیمت پایینتر هم میتونید گوشی تهیه کنید.....در هر صورت توی این رنج و دوباره با توجه به مورد بالا و موارد دیگه ای که گفتین ایکس وان هم گزینه مناسبیه مخصوصا که کیبرد qwerty داره

Last edited:

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
برای sms بازی زیاد i900 ماسب نیست
همونطور که علی آقا فرمودند شما اگه همین چیزا مد نظرتونه میتونید گوشی ارزونتر هم تهیه کنید.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
N95 هشت گیگ بهترین گزینه هست...

بعدش میتونید به امثال P1\W960 یا N85\N82 فکر کنید..

من بودم یه I8510 سامسونگ میخریدم با دوربین 8 که بسیار هم عالیه....

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
شما اولویت هاتون رو بگید که چی واستون مهمه!

sparda

Registered User
لایک‌ها
29
شما اولویت هاتون رو بگید که چی واستون مهمه!
براش برنامه زیاد باشه.
از نظر کارایی خوب باشه.
sms نوشتن باهاش راحت باشه.
از نظر دوربین هم به نظرم 3.2 باشه کافیه چون زیاد با دوربین کار ندارم.
در کل اینکه یه گوشه کامل باشه که کار خودش را پس داده باشه. در ضمن موارد توی پست اول هم مد نظرم هست......

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
براش برنامه زیاد باشه.
از نظر کارایی خوب باشه.
sms نوشتن باهاش راحت باشه.
از نظر دوربین هم به نظرم 3.2 باشه کافیه چون زیاد با دوربین کار ندارم.
در کل اینکه یه گوشه کامل باشه که کار خودش را پس داده باشه. در ضمن موارد توی پست اول هم مد نظرم هست......
n95 8gb - i8510 گزینه های مناسبی برای شما هستند بنظر من.

در مورد e75 هم که داریوش عزیز فرمون چون تازه اومده قیمتش هنوز بالاست میاد پایین یه مدت صبر کنید قیمتش مناسب میشه و باتوجه به کیبرد qwerty که داره مناسبه.الان حدود 400 و خورده ای هست قیمتش.
قیمت n95 8gb 400
i8510 حدود 500

اگه بخواید قیمت پایینتری داشته باشه شاید بشه انتخاب های دیگری هم داشته باشین اما گزینه های بالا بسیار کیس مناسبی واسه شما هستند.

مثل 5800 که بجز دوربینش که افتضاحه بقیه اش واسه شما مناسبه
چون کیبورد qwerty مجازی داره تایپ sms خیلی باهاش راحته تاچ خوب ال سیدی بزرگ باتری تقریبا خوب صدای دلنشین gps و سیستم عامل ....
قیمتشم که حدود 300 هست (اگه دوربین برات مهم نیست گزینه خیلی خوبیه) اما اگه دوربین یکم مهمه طرفش نرو چون با وجود 3 مگاپیکسل بودن دوربینش از خیلی 3 مگاپیکسلی های دیگه در سطح پایینتری قرار داره ....

ضمن اینکه n97 و i8910 م محبوب من:D هم تا ماه آینده میاند و اونا هم گزینه های عالی ای هستن اما تا قیمتشون بیاد مناسب بشه زمانبره.

sparda

Registered User
لایک‌ها
29
آره n97 هم گوشی جالبیه من هم خیلی باهاش حال کردم. اما وقتی که بیاد قیمتش خیلی زیاده و چند ماهی طول می کشه تا قیمتش بیاد پایین.

بالا